Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eh tak

brzydze sie nim

Polecane posty

Gość eh tak

Mam dobra kolezankę,wspaniale sie dogadujemy itd.Lecz ona ma chłopaka ktory jest okropny(nie chodzi o wyglad zewnetrzny,przeciętny): nie uczy sie(raz nie zdał),bierze narkotyki(bardzo czesto jest agresywny,pare razy ja uderzył),podrywacz.Ma tylko 19lat a na koncie mase partnerek sexualnych,a ja tylko wykorzystuje,mydli jej oczy.Nie moge na niego patrzyc i nie wiem jak on w ogóle moze jej sie podobac.Nie cierpie takich ludzi jak on,ochyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno. Każdy uczy się na własnych błędach. To doświadczenie może da jej do myślenia i w przyszłości będzie lepiej sobie dobierała facetów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh tak
o Boze,bedzie sie czepiac jednego słowa...nigdy nie wiem jak to napisac,myli mi sie,wiec sie nie czepiaj.Juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuniak
tez bym sie brzydzila takim smieciem,ble:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoja kolezanka o tym wie?Choc ja rozmowy z nia na ten temat nie polecam bo potem ty bedziesz najgorsza.I wcale sie Tobie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh tak
kolezanka wie,ale twierdzi ze przy niej sie zmieni.W ogole uwaza ze to szczęscie,ze go spotkala,bo jak mowi "jest tak brzydka,ze musi sie łapac wszsytkiego,zeby nie zostac sama".Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zakochała... a mówi się że miłość jest ślepa... rozmawiałaś z nią o tym? proponuje porozmawaic ale w zaden sposób nie nagaduj na niego bo cie znienawidzi i stracisz kolezankę. używaj w rozmowie pytań : laczego Ci się odoba? kochasz go? a za co? mów ze cieszysz sie z esie z nim dobrze czuje ale jednoczesnie pytaj o to czy nie przeszkadza jej ze bierze ze jest tak porywczy zacznij rozmawiać o przysżłości choc to moze dla was bardzo odległe ale zacznij ... powiedz o sobie ze wyobrazałas sobie kiedys swój ślób mów o nim jak najbardziej idealnie... ale nei przesadz zeby nie pomyslała zejestes po prostu zazdrosna zapytaj a Ty wyobrazałas sobie i uzyj wtedy imienia owego chłopaka.... jak stoisz obok na przykład Kamila jak mówis zmu tak? wszystko po to bo zadne tłumaczenie jaki on jest nic nie da Twoja kolezanka musisama si enad tym zastanowic i sama zauwazyc wady które byc moze nei sa do zaakceptowania. musi to zrozumiec sama.... aprzynajmniej tak ona ma myslec pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwiec nawet kijem
bym takiego nie tknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×