Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mysle

chcialbym miec brzydszą twarz ale piękne cialo

Polecane posty

Gość tak mysle

Po co mi ładna twarz jak cialo mi sie nie podoba?Chcialabym miec idealne cialo, atak:( twarz sie tak nie liczy jak piękne cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie tu miejsca na wnętrze (charakter). To - z perspektywy czasu - jest najważniejsze. Zrozumiesz to, jak dorośniesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek bez kredki
Idż na siłownie będziesz mieć ciało, a jak chcesz popsuć sobie twarz to chódź na solarki... Popatrz ile kobiet teraz "pięknych" spalonych jest tym sztucznym słońcem - obrzydlistwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek bez kredki
i jeszcze jedno oprócz pięknego ciała liczy się to co masz pod czupryną, chyba że należysz do tzw. blachar, wtedy nic ci nie pomoże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz, większość tych rzeczy które Ci się w Twoim ciele nie podobają można prawdopodobnie skorygować pracą nad soba lub odpowiednim doborem ubrań. I rację mają ci co piszą że najpiekniejsze ciało nie zrobi z Ciebie interesującej osoby:o więc wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawość***
Twarz zawsze można zakryć gazetą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria
patrz się w oczy, one są zwierciedłem duszy słucha słów, one są mową która ma korzenie w duszy:) to co cenimy ma się w sobie. Jesli kobieta od początku stawiała na materię, nie miłośc. To nawet w wieku 40 lat będzie dalej szukać oparcia i tego co wokoł a nie faceta. Po co Ci taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myśle
macie racje ale nie podoba mi sie moje cialo,niby nie jestem gruba itd,ale nago napewno nie robie wrazenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×