Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasem lepiej sie powstrzymac

ZARZYłAM 4 TABLETKI POSTINORU W MIESIAC

Polecane posty

Gość czasem lepiej sie powstrzymac

CO MAM TERAZ ZROBIC?okres spoznia mi sie ponad tydzien, a kochalam sie z mezczyzna raz po wzieciu.najgorsze jest to ze wzielanm tabl;etki bo nie bylam swiadoma co to jest ( bylo to za granica gdzie jest to bez recepty i kolezanka 'przetlumaczyla' mi ulotke i stwierdzila ze to nic takiego ) co ja mam teraz zrobic? moge miec jakies powazne problemy? czy po postinorze ( takiej dawce) moze mi sie okres spozniac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jestes normalna
? ty wiesz ze postinor to tylko w wyjątkowych sytuacjach?on jest niebezpieczny,ma mase hormonów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem lepiej sie powstrzymac
juezu ale nie krzyczcie tu na mnie wszystcy teraz juz wiem !! ale niech mi ktos pomoze ze mi cos wreszcie do radzi a nie tylko takie slowa. powie mi ktos cos konkretniejszego ? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrita
najlepiej to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka1
zdaje się ze wczoraj to były dwie tabletki a poza tym denerwuje mnie wasza głupota dziewczyny wy chyba macie coś zamiast mózgu tylko co??????? zakładam że wziełaś postinor - nic ci się nie stanie nie zatrujesz się nie zachorujesz -może się pojawić jakiś problem trądzikowy , zmiany cykli - przesunięcie albo brak miesiączki , idz do lekarza on wytłumaczy ci wszystko najlepiej ale idz do normalnego w przychodni a nie do prywatnego bo jak lezy 100 na stole to dużo więcej można ja mam córkę nigdy nie chciałabym żeby miała takie problemy a co gorsza szukała pomocy w sieci pozdrawiam cię wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem lepiej sie powstrzymac
to bylo w lipcu cala ta sytauacja. Ja nie jestem zwolenniczka zandej chemii ale kolezanka ktora byla ze mna powiedziala ze to takie 'o' nie ma zadnych powiklan.oklamala mnie nie wiem dlaczego.a ze wczensiej sie nie interesowalam co to jest to wzielam a teraz jestem przeraznoa.niby sie uspokoilam na stronie leku jest napisane ze mozna brac do 4 tablete w ciagu cyklu tzn ze chyba to jestmax jak sie musi.taka prawda ze nie musialam jakbym wiedziala wtedy to co teraz wogole bym nie wziela.mam pytanie CZY MOZE MI SIE OKRES PRZESUNAC? juz spoznia MI SIE TYDZIEN ILE CZEKAC JESZCZE ? BEZ LEKARZA SIE OBEJDZIE?przytyulam pozatym z 3 kg..dziekuje wwszystkim za slowa ..eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka1
okres przesuwa ci się ponieważ wziełaś postinor lekarz tu nic nie zrobi może tylko dobrze poradzić na przyszłość wiesz postinor w niektórych krajach np w bułgarii jest normalnym powszechnym zjawiskiem, w opakowaniu jest 4 i tyle dziewczyny biorą ja też jesten przeciwniczką chemii a już napewno takich bomb hormonalnych, być może dlatego twoja koleżanka tobie też poradziła może wcale ciebie nie okłamała tylko też nie wie o tych zagrożeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem lepiej sie powstrzymac
to bylo w grecji.ja jezyka nie znam wiec ona wziela ja do przeczytania.prosilam zeby uwaznie przeczytala .jezyk zna doskonale weic nie wie m czemu tak stwierdzila..w kazdym razie tam tez mozna to kupic bez recepty.'trzydziestolatko' bo czytalam na setkach www straszne rzeczy..a co do okresu ze moze sie spoznic najwyzej tydzien.. po takiej dawcen hormonow tylko tydzien? mi juz mija wiecej niz tydzien.l.pozatym mam sie spodziewac jakis powiklan? nie wymiotowalam po tym, czula sie calkiem normalnie.z tymz e przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestolatka1
ok ja też to kiedyś wziełam z 10 lat temu może - i tylko 1 tabletkę okres mi się na 100% spóżnił więcej niż tydzień raczej 2-3 tygodnie, czułam się ok nie przytyłam tylko ten okres...a i coś okropnego na twarzy ale to wszystko mineło i wróciło do normy tak było u mnie u ciebie może być inaczej radzę ci nie martw się bo nic na dłuższą metę ci się nie stanie i wszystko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem lepiej sie powstrzymac
dziekuje za slowa otuchy!! juz w zyciu nie wezme tego gowna..bylam neiswiadoma moja wina..zreszta to byl chlopak z ktorym sie kochamy i nawet mi powiedzial ze jakbym byla w ciazy ebdzie ze mna i jest swiadomy ze cos takiego zawsze zdarzyc sie moze. a tabletek anty nie chce brac bo to chyba tez bez skutkow nie pozostaje..jeszcze raz dziekuje za uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×