Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimna ale gorącaaaa

wpisujcie tu tytuły DISCO POLO które naprawde Wam sie podoba!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość xaero
ja też lubie disco polo jak sie napierdole ale tak normalnie to tego nie słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliCja_16
znacie moze tytuł tej piosenki???(...)zawsze czuje ten rytm kiedy porywasz mnie(...)itd.jak cos to na moje gg prosze pisac:)11869554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliCja_16
PROSZE NAPISZCIE JAK TO ZNACIE:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBUŚŚŚ
Słuchajcie: Toples-SMS Vabank-nastolatka Akcent-Czemu jesteś taka dziewczyno Weekend-Jesteś playboyem Toples-Ciało do ciała (usta do ust.....) Skalar-w te noc STUDĘT_WIERZĘ ŻE MOGĘ ZDAĆ Weekend-sobota Weekend -na fali Weekend-karolina akcent-dziewczyna z klubu disco MILEGO SLUCHANIA POZDRAWIAM:):):)::)):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tromil
Może ktoś powie jaki jest tytuł tej piosenki. to jest w formie przysięgi dla żony. słowa są mniej więcej takie: to chyba druga zwrotka - Pięknie stół zastawiony i kapela już gra, biały welon rzucony wszyscy tańczą a ja. To jest super pioseneczka, jak ktoś wie to proszę podpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2426
fajna jest piosenka Krywan - szlała ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2426
Trimol ta posenka to chyba bodajże : Biesiadne » Będę wierny Ci sciagnij ja i sprawdz ;);P pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tromil
Kaska2426 dzięki za zainteresowanie, tak to jest ta piosenka. Widzę, że masz rozeznanie. to może jeszcze jedna. Zaczyna się od słów - odjechałaś tak nagle odemnie, ani listu nie piszesz... nic, ja za tobą tak tęsknię ogromnie, szkoda naszych minionych dni. - będę wdzięczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham disco polo moje ulubione to \'gwiazda\' \'lecja milosci\' \'18\' \'letnie uczucie\' i wiele innych na starej kasecie odnalazlam swietne stare piosenki disco polo i jedna leci tak \'cial cial cial amore, cial amore alivederci\' i nie moge tego znalezc w necie :( jesli ktos wie to niech da mi znac bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAOWE OKO
ja też uwielbiam disco polo!!!!!!!!!! NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE Z ZAWODU JESTEM MUZYKIEM (WYKONUJE MUZYKę KLASYCZNą) i nawet nie mogę sie przyznać że lubie disco polo, bo by mnie wysmiali...:( Moje ulubione: Wakacyjna miłość Szlona Jagódka (Boys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajaja
ogolnie podobaja mi sie piosenki zespolu boys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj pikus
Nie znam zabardzo tytulu ale znalazlem stara kasete i tam jest posenka .. rzeki przeplynolem gory pokonalem do jednostki dotarlem pozostalem na 2 dwa lata.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whine-up
heloł wszystkim. mam taki interes moze mi ktos pomoze. szukam piosenki ktora w refrenie ma chyba cos kolo tego: Nadeszlo wreszcie lato powiedz mi co ty na to ... wiruje kiedy tanczy a smak ma pomaranczy. _____________________________________________________________ pomocyy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka_z_porcelany
-Russian Boys- Dziewczonka :D -On zimny ona gorąca !!! :D -4ever - Jesteś sensem :D -Yo- Laos 'Dziewczyno z remizy' - wyymiaata, polecam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkusia06
whine-up to piosenka pomarańczowe lato:) pozdr;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whine-up
wielkie dzieki . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18131
szukam piosenki tylko nie pamietam slow leciala na polsacie disco relax czy jakos tak, teledysk byl o takim mlodym chlopaku ktory popelnl jakies przestepstwo i jak szedl do wiezienia to zostawl dziewczyne w ciazy a jak wyszedl to ten synek juz byl duzy, wiem ze to glupie ale jak ktos cos kojarzy to pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAma Kaaaarmel xP
Hymnnnnn To może Disco polo - Lekcja miłości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAma Kaaaarmel xP
DO Lalka_z_porcelany: Hehe kiepskie discopolo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze masters
albo szwagry "zono moja"??? No i hicior !!!!!czerwone i bure :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione disco polowe: Milano - O tobie kochana (piekna piosenka) Top one - O mila moja Top one - Wiatr Bayer full ft. Amadeo - Swiat ci podaruje Bayer full - Moja muzyka Boys - Lobuz Jak Wam smutno, to posluchajcie Bayer full - Majteczki w kropeczki Ha ha ha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka18131
dziekuje ci ewelka jestes kochana tak długo tego szukałam, moja piosenka dzieciństwa dziękuje ślicznie pozdrowionka buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie nazywa ale leci tak : (uwaga śpiewam) miała matka syna, syna jedynego chciala go wychowac na pana wielkiego a refren: niech żyje wolność. wolność i swoboda i jeszcze jedno: zarny chleb i czarna kawa opętani samotnością w myślach swych szukaja szczęścia szczęścia które jest wolnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic2406
może ktoś kojarzy piosenke która leciała mniej wiecej tak "czemu odjechałaś Jola przeciez cie kochalem serce swe oddałem jola porzuciłem wszystko chciałem byc blisko a ty zapomniałaś wziąć ze sobą kawiaty" kojarze ze mialam kiedys kasete tego zespołu ale nie mam pojecia teraz jak on sie nazywa. Ach te wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fascynującasiedisco
ńiezna ktoś może piosenki która się zaczynała mniej więcej tak ,,okręt ostro cośtam,mocna bryza żagle rwie...,,a refren ,,hej ahoj,kapitan daje znak,ataku nadszedł czas.Jakby ktoś skojarzył to wielkie dzięki bo to super piosenka tylko niepamiętam słów.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololo
zna ktoś może piosenkę tytuł jutro ewka mi pokaze jak się idzie do nieba czy to nie za wiele kosztuje i czy płakać ...... pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe. Czy ktos wie gdzie moge odsluchac piosenke wokalistki disco polo Pola? W piosence sa takie zwroty: \"zle sie bawilam, nie znosna bylam, nie dlugo swieta z kieliszkiem wina...\" Prosze, wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus- fanka disco-polo
Classic- zawsze ze mną Czerwone i bure Masters- Zapamiętam oczy Twe Kukiz Borysewic- Niby jestem niby nie Toples- Sny Toples- To było wczoraj Toples- Zapomnieć Cię Verba- Jestem Bogiem Tarkan- Kiss Kiss Skaner- Żołnierz- Jest supper=) Pin- Pójdę pod wiatr Mateo- Niedostępna Solaris- Martwe słowa Junior- Czemu los tak chciał Nie pij tato Effect- Kochaj mi mów Skalar- Mój los Cliver Tylko z Tobą Georgina Tarrasiuk- Ostatni raz Megam- To tylko gra Mam jeszcze wiele różnych nutek... Mogę jeszcze coś polecić, jeśli to wam się spodoba=) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×