Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika35

Nie kocham sie z mezem juz od roku. On chce ale ja nie.

Polecane posty

Gość monika35

Chyba go jeszcze kocham. Od urodzenia cureczki 8 miesiecy temu nie wspolzyje seksualnie z mezem. On jest cierpliwy i wyrozumialy, ale ile jeszcze? Nie wiem co mam zrobic zeby mie sie zachcialo. Pomozcie! Ta sytuacja grozi rozwodem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika35
anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
ginekolog, seksuolog, psycholog....ale najpiewr poczytaj na ten temat na necie... Nie czakaj, działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po angielsku to umiesz
a piszesz ,,cUreczki'':-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21...
Masz zator, gdy pomyslisz o bólu porodowym i kochaniu z mężem? najpierw znajdz przyczyne tej niechęci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika35
Mialam cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21...
No wiec w czym problem? Co czujesz, gdy pomyslisz o kochaniu się z nim? Nie pociąga Cie? Nie czujesz przyjemnosci? A moze córa stała sie jedyna i najwazniejsza? Jaka jest tego przyczyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób coś z tym. Małżonkowie są m.in. od tego, by zaspokajać swoje potrzeby seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkjjhh
Nasmaruj się wazeliną i zacznij to z nim robić mimo iż nie masz na to ochoty i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm sama zauważyłaś, ze to nie normalne!I masz racje ile w końcu można czekać? zapamiętaj, ze to tylko facet! Spróbuj sobie odpowiedziec na pytanie dlaczego nie chcesz? A później idzcie do specjalisty, bo to faktycznie może skończyc sie rozwodem, a zdrada napewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko- wydaje mi się ,że ten problem musicie rozwiązać wspólnie. Porozmawiaj na ten temat z mężem. Najpierw dobrze się zastanów dlaczego nie masz ochoty na współżycie. Może jesteś przemęczona obowiązkami, monotonią życia matki małego dziecka? Sprawa może mieć również podłoże hormonalne- o tym powinnaś porozmawiać z jakimś sensownym ginekologiem. Może jako np matka karmiąca masz tak wyhamowane estrogeny, że popęd spadł z tego powodu. poproś męża o wyrozumiałość i czas na konsultacje, zapewnij go o swojej miłośći i o tym , że wciąż jest dla ciebie atrakcyjny jako mężczyzna. Życzę sukcesu.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×