Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stef xxx

wkladanie reki za majtki

Polecane posty

Gość stef xxx

co myslicie o wkladaniu swojej dziewczynie (dziewicy) reki za majtki-ona nie chce mi narazie na to pozwolic-jestes razem jakeis 3 misiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
mamy po 20 lat-ona pozwal mi sie tylo obmacywac w "tych miejscach" przez ubranie-ja jednak probuje sie od niej dobrac-czy jestem zbyt nachalny czy ona zbyt pruderyjna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA proponuję wkładać rękę na siłę do majtek...im głębiej tym lepiej. Własnych, rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
ale tu chodzi o zachecenie dziewczsyny do czegos wiecej-nie jestesmy juz dziecmi-a jakas musze ja oswajac z zabawami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...chcesz ją zachęcić? Bądź delikatny, czuły...kup jej ładną, nieco frywolną bieliznę...;) Obsypuj pocałunkami (np szyja...na pewno zrobi jej się gorrąco...;D) ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... Myślę, że fakt iż ona jest dziewicą nie ma wpływu na jej pogląd.... Ja też jestem dziewicą i myślę że tego typu zachowanie ze strony mężczyzny może być bardzo fajne... :D W odpowiednich okolicznościach, oczywiście, czyli na pewno nie w miejscach publicznych gdzie ktoś mógłby to zauważyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
hmm sytuacje tego typu maja miejsce tylko gdzies na osobnosci-np u mnie w domu w zamknietym pokoju-ona lubi jak ja dotykam ale nie pozwala mi tlyko dotykac swoich nagich piersi i wkaldac reki za spodnie-jedynie przez ubranie-troche mnie to dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
tego tez sie wlasnie obawaim-ale ona jest b malo doswiadczona-praktycznie musailem ja uczyc nawet calowac sie-teraz czas na dalsze lekcje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najpierw te pocalunki o których wspomniała \"persymona\" To moze byc dobry element gry wstępnej....najpierw delikatnie, a w pewnym momencie odważniejszy ruch...mmm....no nie wiem - jestem dziewicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
pocalunki sa az za duzo-ilez mozna sie tlyko calowac-a ty jako dziewica nie oburzyla bys sie na chlopaka dobierajacego sie tak do ciebie-chodzi o to ze ona mi mowila pare razy ze tam nie moge jej dotykac-ale poczatkowo nie chcial sie tez calowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy po jakim okresie czasu...3 miesiące to jest moim zdaniem tak akurat żeby zacząć współżyć o ile wcześniej wszystko układało się dobrze i spędzaliście ze sobą duuuużo czasu. pS: teraz tak piszę a ciekawe co zrobię jak przyjdzie co do czego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
dla mnie to tez dobry okres-ale ona sie chyba jeszcze boi-coz ewidentny brak doswiadczenia- jesli dziewczyna boi sie ostrzejszych pieszczot to o sexie chyab nie ma co mowic -jaknarazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, że chłopak który kiedyś będzie spotykał się ze mną znajdzie się w identyczna sytuacji... :O Jak to odbierasz? To że jest zupełnie niedoświadczona i musisz ją wszystkiego uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...daj dziewczynie czas się oswoić i ze swoim ciałem w \"ten sposób\", i z Twoim.:) Acha... i nie dziwię się, że dziewczyna nie chce iść do łóżka po 3 miesiącach... sorry, faceci są zdolni rzucić tekst: ale z Ciebie szmata, mój kolega czekał 2 lata:O nie mówię, że tak powiesz! Ale po prostu rozumiem ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
to ze musze to wiem-takie rzeczy sie widzi-dziewczyna ma 20 lat a mowi ci ze nawet nie potrafila sie pozadnie calwac-mi to nie przeszkadza, nawet sie podoba-uwazam tylko ze skoro sie uczyc to isc na calosc-po kolei ;po calowaniu cos wiecej itd, a takim zachowaniem to dziewczyna pokazuje mi tylko ze cos jest nie tak miedzy nami-a dokladniej ze jeszcze mi nie ufa na tyle zeby posunac sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
ok czas jej daje-nie naciskam na nia-czasem tylko probuje ja troszke podotykac-jak oponuje to przestaje-tez uwazam ze to kwestja czasu-ale zawsze elpiej poznac opinie dziewczyn na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8282+
Moim zdaniem 3 miesiace to za krotko. Troche przystopuj, bo sie dziewcze wystraszy Twoja nachalnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
zgadzam sie moja dziewczyna jest b ladna-ze jest niedoswiadczona to mysle tez jej swiadomy wybor i rodzice ktorzy troche zbyt krotko ja trzymja-wychowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie lepsi niz BRAVOGIRL
szacuneczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
pokolenie wychowane na BRAVO GIRL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nawet nie chodzi o to, żeby mnie inni uważali za piękną. Najważniejsze że JA uważam siebie za atrakcyjną. Fakt faktem: miło jest kiedy to potwierdza komplement z męskich ust, ale gdy ktoś mi mówi że jestem za niska - mam 160cm - to nie doprowadza mnie do flustracji. Ma prawo mieć takie zdanie, aja mam prawo żyć w przekonaniu że drobne kobiety są bardziej sexy niż tzw. \"żyrafy\". Poza tym wartość człowieka bardziej mierzę jego osiagnięciami niż samym wygladem fizycznym. Ostatnio bardzo dowartościowało mnie to że się dostałam na wyższe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie lepsi niz BRAVOGIRL
po co wkladac rękę w majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wypraszam sobie bravoGIRL - ja od 3 lat czytam, a raczej oglądam, COSMO !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
dla zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie lepsi niz BRAVOGIRL
ach no tak :classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×