Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stef xxx

wkladanie reki za majtki

Polecane posty

==> hardXxX No i co z tego? Jestem proporcjonalna i szczupła więc śmiesznie na pewno nie wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony xD
Hey Manila , troszkę skromności by Ci się przydało ... bo normalnie słoma z butów ... peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony xD
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony xD
A co do tematu ... jeżeli dziewczyna jest niegotowa na takie rzeczy to trzeba troszkę poczekać aż się oswoi. Nic na siłe ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==> Oburzony xD Kiedyś byłam bardzo zakompleksiona i na dobre mi to nie wychodziło :O A teraz to mam taki okres przez te studia chyba...myslę ze pod koniec października opadnie bo zacznie się niewygodne życie studentki :O I wtedy się wszystko pięknie wypośrodkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peace zbulwersowany xD
Spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen bulwers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzony xD
Jak bylem zuchem na letnim obozie w Biesczadach to byla taka druchna. Pamietam na podchodach przy ognisku az mi sciekalo do butow. Musialem potem wystawiac buty przed namiot bo koledzy sie ze mnie nabijali. Byla miedzy nami roznica lat ale wciaz jest to dla mnie ideal kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhehe
niby taki doswiadczony a nie wiesz jak ją zachęcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przecież 3 miesiące to mało, tym bardziej, że jest dziewicą, a ty chcesz od niej nie wiadomo, czego, powinieneś się cieszyć, że jest niedoświadczona, a nie tu narzekać, wolałbyś jakąś puszczalską??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony chłopak
Ty lepiej tej dziewczyni nie wsadzaj ręki do majtek, bo może Cie spotkac to samo, co mnie. :( Wsadziłem kiedyś jednej takiej rękę do majtek i jak ją wyjąłem, to była cała mokra. Chyba mnie ta małpa głupia obsikała, albo co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde to serio musisz
być "DOŚWIADCZONY CHŁOPAK" hehe a raczej toźfiadczony hłopag:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony chłopak
No co się ze mnie śmiejecie. Naprawdę ta ręka była mokra, jak ją już z jej majtek wyjąłem! Jestem miły, to nic nie powiedziałem, ale więcej już żadnej dziewczynie ręki do majtek nie włożę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka20wawa
to normalne, ze dziewczyna sie boi skoro jest dziewicą, moze sie wstydzi czegoś,bądż cierpliwy a sie doczekasz...a najlepiej zapytaj jej dlaczego sie wzbrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
rzeczywiscie jak dla 20 letniejd ziewicy to mzoe trzeba wiecej czasu-a co do tego czy wolalbym puszczalska-zdecydowanie NIE-dlatego tez czekam i badam jej reakcje na rozne sexualne zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaaa
a mi jeden chcial wlozyc łapsko, ale i tak mialam okres, wiec nie pozwoliłam mu wsadzić łapska .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaaa
no to mu nie pozwoliłam, a próbował ze 3 razy ...:o pewnie myślał, ze tak się szanuję...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaaa
bleeee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaaa
bałam się, że zemdleje albo co....:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelelele
a ja nie jestem dziewicą i też, jakbym nie czuła sie swobodnie, to bym nawet po 3 miesiacach nie dała sie dotykac.... Kolego...jak dziewczyna zwlekała tyle czasu, to do łóżka Ci prędko nie wejdzie;> Wiec zastanów sie, czy chcesz być z nią, czy po prostu miałeś nadzieje na seks.... Moim zdaniem powinienessie cieszyć że masz dziewczyne która sie szanuje....i jak ona sobie nie życzy to jej nie dotykaj...może być też tak że ona po prostu tego nie lubi, może źle to robisz... Mój pierwszy chłopak też ciągle chciał mnie tak dotykać...myślał że jest w tym "dobry" a robił to tak okropni,że po prostu mnie to bolało i było strasznie nieprzyjemne....a ja nie chciałam mu robic przykriosci wiec nie mowiłam mu że tego nie znosze, ale po prostu mu na to nie pozwalałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowa
jesli Ci nie ufa i nie czuje sie przy Tobie swobodnie to mozesz sie wogole nie doczekac:( ja mialam podobnie jak elelelele mojemu pierwszemu facetowi nie pozwalalam sie dotykac, przez to ze nawet przez spodnie probowal mi wkladac palec do pochwy. To skutecznie mnie znechecalo do zdjecia majtek. Nastepny byl starszy o kilka lat od pierwszego i mial wieksze doswiadczenie,przez ubranie nigdy nie probowal a jesli dobrze pamietam to po rozpoczeciu pettingu za 3 badz4 razem dopiero zabral sie za penetracje paluszkiem wnetrza cipki. Aby pozwolila Ci sie rozebrac musisz zdobyc jej zaufanie ,obserwować jak reaguje na Twoje pieszczoty, nie skupiać sie wylacznie na dotykaniu cipki. twoja dziewczyna na pewno porócz lechtaczki ma słabszy punkt np u mnie sa to posladki to ich intensywniejsze niz zwykle pieszczoty tzn nie przestawał ich dotykac i masowac spowodowaly to ze pozwolilam na nastepny krok, bo po pewnym czasie zrobiłam sie tak mokra i podniecona ze sama zaczęłam kierowac jego reke na cipke powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam eee
to do 30-to latki nie trzeba z taktem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef xxx
nie no na dziewczynie mi zalezy i wcale nie chce jej tyko zaciagnac do lozka-powtarzam raz jeszcze ze podoba mi sie to, ze dziewczyna sie szanuje, ale uwazam ze sex jest dla ludzi ,a kiedy sie bawic sexem jak nie w tym wieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×