Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metys_z_chile

meble black red white

Polecane posty

Gość trzymamn kciuki
nie polecam do dupy te mable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
mam te meble to porazka na maksa ale cena niska wiec wiadomo ze to badziew.Polecam meble senator/ komandor mam tez sa lepsze bez porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sprzedawca
Kiedyś pracowałem w sklepie meblowym i sprzedawałem te meble. Badziewie to jest straszne , nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się jeszcze trzymają, tylko co pół roku trzeba szuflady podklejać bo się rozpadają... i te płyty z tyłu odłażą w regale na książki, tak że trzeba dobijać co jakiś czas ;] Ogólnie spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
tak sa takie same ja kupowalam 2 lata temu i 5 lat temu sprzedawca mowil ze jakosc jest lepsza ale ja nie widze roznicy juz ich nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze niż z targu
a jest na nie gwarancja i ile może kposztować montaż skoro meble niecały tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black red white
montaz kosztuje ponad 100zl,ja kupowalam zestaw tip topdo malego pokoiku i tak mi powiedzieli,wiec moj tata sam je zmontowal,aha kuipilam jeszcze luzko pietrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jescze tydzień i będe montować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem posiadaczem tych mebli :/ nikomu nie polecam ... nie brałem taniej wersji a niestety rozwalaja sie szufladki w komodzie , na drzwiczkach pękła cała politura , szafa ma watłą konstrukcje :/ myslę ze teraz wolałbym sosnę a ładnie ją zabejcowac .. no ale jak kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkds
te meble maja strasznie słabe wzornictwo, projektują je osoby przypadkowe a jakość pozostawia wiele do życzenia. ciekawe są meble firmy oggi (www.oggi.pl) -trochę droższe od brw ale moim zdaniem bez porównania.. no i polskie :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marija lusesita
ja mam w pokoju meble tej firmy dlatego, bo mi sie podobaja. mam je chyba 5-6 lat i jak do tej pory to tylko troche wygiela sie polka, ktora jest szczelnie zastawiona cizekimi ksiazkami (kazda inna polka po tylu latach dziwgania tylko ksiazk tez by sie wygiela). ogolnie jestem bardzo zadowolona z tych mebli. sa ladne, maja ladny wzor i kolor, nie niszcza sie, latwo sie z nich zmywa brud. a, i nie szufkadkujcie tych mebli, ze kupuja je ludzie, ktorych nie stac na meble drewniane albo jakies lepsze. ja akurat wszystkie inne meble w domu mam drewniane (oprocz lazienek) a i tak podobaja mi sie meble brw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę do nich jechać
bo już są w sklepie moje kartoniki:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×