Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metys_z_chile

Plus czy Orange - co wybrać

Polecane posty

Gość metys_ z_chile
biorąc pod uwage kartę beż umowy abonamentowej czy mix: jeśli w Orange nie masz środków na końcie to pakiety nie znikają Orange 1 - Plus 0 W plusie nie trzeba mieć poczty żeby wiedzieć że ktos dzwonił gdy telefon był wyłączony Orange 1 - Plus 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys_ z_chile
Najtańsza karta Plus 10zł - orange 5 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDECYDOWANIE orange. Jest to nowy operator, szanujący klientów (zawsze na dwa tyg. przed płatnością faktury otrzymujesz esemesa z informacją o jej wysokości, poza tym sekundowe naliczanie:) ja mam abonament 60zeta +vat, na prawde duzo gadam i płace zaledwie 100 - 150 zł miesięcznie, nie licząc esemesów oraz WAP -u, czyli internetu komórkowego 10gr. za 10 min. chociaż szczerze powiedziawszy, z VAP-u korzystam nader rzadko;) tak czy siak polecam ORANGE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie ERA:) przerabialam Orange i Plusa (totalna porazka w przypadku plusa) i najbardziej zadowolona jestem z Ery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
od lat wierna Plusowi:)) niski abonament , sekundowe naliczanie , masa darmowych minut ... same Plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metys
a jakieś konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam już kilka lat
Simplusa i jestem zadowolona bo opłaca mi się doładowywać konto raz na 3 mies kwotą 50 zł bardziej niż 30 zl co miesiąc, nieustannie są promocje darmowych rozmów np z wybranym numerem lub ostatnio 180 min darmowych do abonentów plusa na 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdat
mam pytanie odnośnie orange i ery a dokładniej chodzi mi o telefony na karte czy jak zostana mi jakies srodki na koncie to czy one mi przepadna po upływie terminu waznosci konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko simplus. Teraz jeszcze darmowe weekendy i od 16.00 w tygodniu za 5 zł na miesiąc 180 minut! Przerabiałam Erę i Idee, teraz od 4 lat jestem w Plusie i bardzo sobie chwalę. Córka jest w Orange i ta ich nachalność jest straszna- fakturę opłacona w terminie trzeba faxować, maja potem potwierdzić smsem płatność i nie robią tego. No i roaming przy nowym abonamencie- istne korowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam to samo, przez 2 lata bylam w orange - mix25, kazda zapalcona z wyprzedzeniem faktura musiala byc przefaksowana bo inaczej blokowali mi konto i pobierali 20 zł za odblokowanie a gdy zadzwonilam ze zrobiono nieslusznie pan zaczal na mnie krzyczec - tak poprostu :/ a kasa z dodatkowych doladowan przepada teraz przejde na mixa w plusie a ktos pisal o rachunku 150 na miesiac - jest duza roznica jesli ktos chce wydac 30 zł, nie wiem jaki ma zamiar osoba zakladajaca topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 5 lzt jestem w Orange (teraźniejsza nazwa rzecz jasna;) ) i jak umowa mi się skończy- uciekam stąd jak najdalej. Jestem bardzo niezadowolona, rozmowy moje są przerywane, tracę zasięg bardzoczęsto w dużych miastach, w Wawie, w Poznaniu, w Krakowie.. Orange w Polsce w ogóle w moim przypadku się nie sprawdza.. Co innego jak jestem za granicą- tam nie mam w ogóle takich problemów.. Irytuje mnie, gdy załatwiam bardzo ważną sprawę przez tel i nagle- koniec- brak zaięgu. To niedopuszczalne. Panowie z biura obsługi już mają dość moich skarg a ja mam dość Orange.:O Plusa nigdy nie miałam, więc nie mogę porównać za bvardzo, ale znajomi sobie chwalą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Plus jest najlepszy.Mam od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.Mój tata i siostr maja ere i ciągle psioczą na brak zasięgu.Ja nigdy nie miałam takiego problemu.Dodzwonić można się nawet z najmniejszej dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zostaje jednak
w Orange bo przynajmniej ie zabieraja mi pakietów bo mi się kasa, albo ważność karty kończy, zabierają tylko jak się ważność pakietu skończy, a w Plusie w każdej z wymienioych sytuacji zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zastanawiam nad zmiana sieci. Jestem w Orange od 8 lat i nie jestem zadowolona, glownie z powodu tego ze tak jak ktos tu napisal przerywa rozmowy. Jakis slaby zasieg czy co? Mysle nad Plusem abonament 75 zl, teraz mam Orange 100 ale to dla mnie za duzo, zostaja mi minuty i to dluzej niz na jeden okres rozliczeniowy, a potem przepadaja. Orange juz do mnie wydzwania proponujac coraz to fajniejsze telefony ale raczej tam nie zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
tak narzekacie na Orange a wiedzieliście na co się decydujecie wybierając operatora powiązanego z TPSA, zapewne słyszeliście jak oni traktują klientów, nie dziwię się że zarówno tp jak i orange tracą abonentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie wybór
nie wystarczy popytać znajomych która sieć jest najlepsza tylko odpowiedzieć sobie do czego komórka ma mi służyć. Czy głównie będę rozmawiać, wysyłać sms, a może głównie odbierać połączenia przychodzące? Sprzedawca lepiej nam doradzi gdy zdecydowanie powiemy z jakich usług operatora najczęściej korzystamy, w końcu to my kupujemy telefon i go uźytkujemy. Rozważyć trzeba co może się stać np w przypadku kradzieży (jak szybko operator blokuje kartę SIM), PRZECZYTAĆ CAŁY regulamin, warunki promocji, wydania duplikatu karty SIM. Warto poświęcić trochę czasu na porównania by potem nie płakać gdy minie kilka miesięcy opłacania komórki w abonamencie. Operator ma też prawo skierować sprawę zadłużenia za telefon komórkowy do firmy windykacyjnej, a telefony od nich różnią się od tych z ofertami nowszego aparatu byle tylko przedłużyć umowę abonamentową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz tra siec, w ktorej masz najwiecej znajomych - wtedy nie ma sily wyjdzie Ci najtaniej. Jestem w orange i jest bardzo ok - tanio:) Tylko przerywa czasami polaczenia, to fakt, ale niezbyt ciezko wiec da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zii
a moja cala rodzina ma ere:) i wszyscy sa zadowoleni. mój brat płaci abonament 40 zł rozmawia baaardzo duzo bo prowadzi firme i rachunki ma max 110 zł a ja mam tak taka sms do wszystkich po 16 a rozmowy po 59. poza tym mnóstwo promocji co jakis czas. za to o orangu słysze coraz wiecej niepochlebnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orang/idee od lat i jestem bardzo zadowolona... ale to fakt, ze to zalezy czego sie od operatora/pakietu/uslug wymaga. ja nigdy nie mialam tel na karte, zawsze mialam abonament... to prawda, co ktos wczesniej napisal, ze duzo zalezy od tego, ilu znajomych masz w danej sieci. ja mam w orange wiekszosc znajomych, rodzine... moja kolezanka ma telefon (teraz nie pamietam co to za siec, ta gdzie tez jest mix tak jak w orange)... polaszczyla sie na telefon... i teraz ciagle nazeka ze nic nie ma na koncie... bo wiekszosc znajomych ma w orange a taniej ma do swojej sieci... najlepiej usiasc i dobrac sobie wszystko do wlasnych preferencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierotko marcysiu! A od kiedy to Orange to nowy opewrator? Poza tym w Simplusie też są karty za 5 zł. Jeśli się ważność konta skończy, to pieniądze na nim nadal są. Takie bzdury wypisujecie, że szok. Mam Simlusa od 4 lat i bardzo sibie chwalę, co rusz jakieś promocje. A co jest w Orange? Syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Orange to dawna Idea po zmianie azwy i ...wyrzuceniu sporej kasy w błoto... Tak dla formalności. Jestem w Plusie i przeszałam do niego z Idei. Przeszłąm, bo w Idei: - wymagali za dużo formalności w różnych sprawach - mieli kiepskie centra obsługi i biura obsługi klienta - ach te kolejki... - mieli też obiektywnie nieciekawą ofertę (telefon + minuty) W Plusie jestem już 4 rok, bo: - są świetne programy lojalnościowe (punkty za nagrody, dodatkowe oferty dla zostających w sieci) - najtańszy Net - kompetentne/sympatycnze biuro obsługi - zniżki, promocje, upusty -czyli po prostu tanie gadanie. - bezproblemowy zasięg w każdym miejscu Mój Facet jest w Orangu, wiec mam porówananie. Płaci prawie taki sam rachunek tel jak ja (75 - 85 zł), ale ma ...75 minut (+20 zlotych "premi" za staż na stacjonalne). Ja mam 105 min + 600 min na komórki w sieci i stacjonalne. - Ja mogę opłacić swój rachunek bez opłat (we Wro są 3 punkty), on już nie- Orange miało 1 punkt i zlikwidowało - musiałby jechać z tym do Wawy, bo tam ponoć jest jeden punkt... - Ja dostaję szczegółowy billing moich rozmów a on info ile wykonał sms a ile gadał i koniec... - Ja dostaję kolorową gazetkę z rachunkiem, on czasem jakiś świstek reklamowy dołączony do rachunku... - Wreszcie w Górach Stołowych (Kudowa, Polanica,Karłów) to z mojej kom. dzwoniliśmy, bo on tracił ciągle zasięg... WIem, że to drobne rzeczy, ale budują obraz firmy. Ostatnio byłam w swoim Plusie bo mi się telefon zepsuł na gwarancji. Pan spisał usterki, zapytał o to, czy może coś jeszcze, skoro już naprawiamy, zaproponował od razu aparat zastępczy i spytał jaki model-typ bym preferowała.Jak naprawiono telefonik to dostałam info, że już czeka... Byłam w szoku. Bo jak mi się to kiedyś zdarzyło w Idei jeszcze... ALe to Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Do metysa_z_chile.I jak na co się decydujesz?Wybierz plusa mówię ci nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że w Plusie nie zabieraja kasy jak się ważność karty kończy. Tylko Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×