Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna//

czy człowiek potrafi sie zmienic?

Polecane posty

Gość Wrom
Straci kolejne kilka lat i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna//-----> Nie podobają mi się, ponieważ ja nie lubię podciągania wszystkiego pod jeden wzór. I masz rację byłam świadkiem. Mój ojciec się zmienił, tak naprawdę:) Był egoistą i alkoholikiem, zmienił się dla mojej matki i dla nas, i chociaż miałam wtedy z 7 lat to pamietam jaki był, pamietam awantury, strach, tłuczone naczynia. I nie zrobił tego pod wływem choroby czy strachu. Sam zrozumiał że potrzebuje pomocy. I jest dla mnie najwyższym autorytetem, za silną wolę, za podejście do zycia, są wspaniałym małżeństwem. To nie znaczy że każdy potrafi się zmienić i ja o tym doskonale wiem, ale wiem też że nie jest tak że ludzie nigdy się nie zmieniają:) I nie da się zmienić kogoś innego, to tylko ta osoba może siebie zmienić:) Dlatego jestem anty do kategorycznego podejścia na anty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie
Sygryda - nie pesymizm tylko REALIZM! Wole ostrzegac , niz czytac o kolejnej ktora probowala "zmienic" chlopaka! Polecam lekture topikow zakladanych przez maltretowane psychicznie czy fuzycznie zony. Im tez przed slubem ktos powiedzial ,ze facet po slubie , po dziecku sie zmieni. Tak , ale NA GORSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotnaaaa
Rozumiem co piszę to po pierwsze. Moim zdaniem jak dziewczyna się ma miotać i myśleć i żałować póżniej że nie dałą mu tej szansy to niech da i sie przekona. Wiem, że w większości przypadków facet się nie zmienia, ale może akurat w tym się zmienił. I tego nie wiesz Ty tego nie wie Ona ani ja - wie to tylko on. A żeby tą wiedze posiadac jest tylko jeden sposób by się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaaa
WROM!!!!!!!!!!!! brawo tak bedzie napewno!!!!!! musi sie z tym liczyć!!! on zawsze bedzie gral pierwsze skrzypce!!!! a ONA !!! ......... bedzie wjego cieniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie
Wrom - rowny gosciu jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna//
Sygryda córka wikingów- Twoja mama miala wielkie szczescie, nie spotkalam sie z czyms takim, teraz rozumiem twoja postawe a do innych.... to gdybym nawet wrocila, czego nie wiem jeszcze to na pewno bez klapek na oczach i na moich warunkach. kocham go ale juz nie taka glupia miloscia jak dotychczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaaa
Do ulotnaaaa!!!!!!! jak masz wolne ramki to jej prześlij niech go oprawi i modli sie do niego !!!!! bleeeeeeee!!!!!! az dreszcze przechodza !!! kazesz jej sie poswiecac ??? w imie czego ???? pomysl kobieto !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram NIESTETY NIE...czlowiek nagina sie do sytuacji.zeby byl swiety spokoj zeby nie bylo awantur,ale jestem pewna ze sie nie zmienia.a egoizm to wielka wada .jest w genach ,wychowaniu i tego sie nie zmieni,po jakims czasie i tak szydlo wyjdzie z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ciasteczka to dziewczyna podala za przyklad tak ogolnikowo.wiem o co chodzi .facet w tym zwiazku gral pierwsze skrzypce.gral i bedzie gral.a jakby doszla rodzina brak kasy i urodzilo sie jeszcze dziecko to ten facet i tak bedzie parl na miejsce numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotnaaaa
A czy ja jej się każe poświęcać, czcić go itd???!!!! Przecież ona chyba sama wie i mówi że nie chce żeby było tak jak kiedyś. Czy ja mówię żeby traciła lata? Przcież już po miesiącu będzie wiedziała jak jest.. Wiesz jest tak że jak już czegoś nie masz to wtedy dopiero widzisz ile to było dla Ciebie warte - może tak jest w jego przypadku.. Ja tylko mówię co ja bym zrobiła, a ona i tak zrobi jak zechce - przecież nie będzie sugerowała się wypowiedziami jakichś obcych ludzi z forum.. tak mi się przynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do smutnej... nie pisz ze jak wrocisz to na innych warunkach,a do tego twojch .faceci sa gorszymi manipulantami niz kobiety,ani sie obejrzysz a nie bedziesz wiedziala jak sie nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaaa
Do Smutna!! nie ma miłosci głupiej ! ani madrej !!! MIłOSC JEST ALBO JEJ NIE MA !!!!!! ZROZUM TO WRESZCIE !!!! nie daj facetowi satysfakcji ze troche poskamlal a ty juz uległas !!! o jakich warunkch ty mowisz ?? naogladałas sie serialii w telewizj???? co was łaczy majatek ?? dzieci ? interesy? napewno nic!! WIEC OTRZASNIJ SIE WRESZCIE I ROZEJRZYJ DOOKOLA ILU FACETOW NA CIEBIE ZERKA DAJ SZANSE INNYM I MIEJ TY SATYSFAKCJE ODDYCHAJ PELNA PIERSIA !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram \"Patrycja37\" - dużo cech charakteru człowiek ma zapisane w genach, a DNA mu raczej nie zmienisz. Teraz bedzie OK, bo on wie że musi taki być żebyś pozwoliła mu wrócić, ale jak tylko poczuje się pewnej to wszystko wróci do normy, a potem może być jeszcze gorzej. Po co mydlicie jej oczy? Jak ja tego nie lubię 😠 Jak potem nie spełni się to co piszecie to ona będzie miała problem a nie Wy !!! Wrom, Patrycja37, Niestety nie - popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaaa
SMUTNA !! zycze tobie szczescia w zyciu !! takiego meza jak ja mam od 18 lat . dziekuje za to ze jest tak kochany tak mnie szanuje i poswica sie rodzinie. ALE GDYBYM BYLA NA TWOIM MIEJSCU TO ZROBILABYM NAPEWNO TAK JAK PISALAM. Mysl pozytywnie ale o sobie nie o nim !!! nie dawaj szansy bo to bedzie najwiekszy bład jaki zrobisz. BADZ SZCZESLIWA I USMIECHNIJ SIE!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH !! PA PA PA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY jestem ciekawa jak wy wygladacie.nie macie nog,rak ,wlosow,moze jestescie po jakis chorobach reumatycznych.macie problemy z ocena wlasnych wartosci?czy wy jestescie jakies krzywe ze blagacie o troche milosci ,szacunku od facetow ktory was lekcewazyli.on nie zapomnial kupic chleba do domu,on mial ja centalnie w d....w kocu z jakiegos powodu sie rozstali.jak pies raz ugryzie to juz bedzie gryzl,a jak ktos nie zachowal sie jak przyjaciel to znaczy ze nigdy nim nie byl. do smutnej.jestem pewna ze jestes super dziewczyna ,tylko troche wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna//
on wie co mnie bolalo bo sam mi powiedzial o wszystkich bledach, zauwazyl sam wszystko co robil zle. nie musze mu tego mowic. poczekam jeszcze z miesiac, zobacze co bedzie robil, czy caly czas bedzie sie staral itd wtedy moze wroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliaaa
Do Smutna!! MIALAM NIE PISAC ALE AZ MNIE ZATRZEPALO TO CO NAPISALAS POCZEKASZ MIESIAC I ZOBACZYSZ ???????? TO W MIEDZY CZASIE POCZYTAJ OGLOSZENIA MOZE JEST JAKIS CASTING W TELEWIZJI??? NAPEWNO SIE NADASZ DO JAKIEGOS SERIALU O NAIWNYCH KOBIETACH!!! POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"patrycja37\" popieram ;) Pięknie to ujełaś....też nie mogę zrozumieć dziewczyn które błagaja o uczucie, zainteresowanie. Ja jestem singlem i nie przeszkadza mi to, bo znam swoją wartość. Utarło się że samotni są samotni, bo są nieatrakcyjni, a to kompletna bzdura - coraz więcej ludzi żyje samotnie z ich własnego wyboru. Przecież można wypełnić czas zainteresowaniami i mieć własne życie, a miłość przyjdzie sama, jesli jest to danej osobie pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×