Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mistrz miyagi

BLAGAM ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE

Polecane posty

Gość mistrz miyagi

bylismy razem trzy lata ostatni rok ciagle klotnie waielismy przerwe mimo ze sie kochalismy naprawde w tym czasie kazde poszlo w soja strone czasem jak na siebie wpadlismy to byl seks on zaczal palic codziennie po rozstaniu wyjalowil sie z uczuc ja poplynelam z alkoholem zadne z nas nikogo nie ma jakies tam przelotne pol roku temu stalo sie cos za co moze pojsc do wiezienia i o co obwinia mnie (tzn ze ja sie wygadalam ale to nie ja) przestal sie odzywac moiwc czesc na ulicy nie zauwazal w szkole az o ostatniego weekendu jak mnie spotkal na imprezie znow bylo cudownie az do poniedzialku znow jest tak samo z roznica ze mamy normalny kontakt gadamy on sie bardzo zmienil nienawidzi kobiet jest wyrachowany i tak bardzo chcialabym zebybylo miedzy nami jak kiedys nie wiem co zrobic jak go odzyskac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jaki
ch*j ci kryminalista ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źź
daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi25
nie kryminalista po prostu dal sie poniesc latwej kasie z narkotykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi25
no problem w tym ze go kocham bylismy zareczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi25
nie byl dilerem tylko troche sie pogubil w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Trudno odzyskać czyjeś zaufanie jeśli dana osoba myśli, że została przez nią zdradzona i to w tak poważnej sprawie (możliwe więzienie). Twój "były" to już inna osoba, zawód ktory wykonuje zmienił jego cechy charakteru, dlatego to normalne iż jest nieufny. Lepiej nie utrzymywać kontaktu z mafią. Z paliwową to jeszcze ale narkotyki zupełnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi25
ale on juz przestal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałaś go, byliście zaręczeni ale się rozstaliście z jakiegoś powodu. Jeżeli on ci nie ufa, to nawet jeżeli będziecie razem to nie bedzie udany związek, więc lepiej do tego nie dążyć, zwłaszcza jeżeli on ma taki stosunek do kobiet jak opisujesz. A co do narkotyków to nie ma znaczenia czy sprzedawał, produkował czy przemycał, jeżeli robił to dla zysku to dla mnie byłby skreślony bo to najgorszy możliwy sposób zdobywania pieniędzy - na czyimś nieszczęściu i śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi25
no tak ale w tej norwegii wpadl w zle towarzystwo i tyle to co ja mam zrobic latwo wam powiedziec skresl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi
no i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×