Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z peknietym serduszkiem

czy sa tu jakies cierpiace porzucone?

Polecane posty

Gość z peknietym serduszkiem

on mnie zostawil po kilku latach, ja bylam w nim zakochana od paru lat tak samo mocno, pierwsza wielka milosc, myslalam ze sie nie pozbieram. plany na cale zycie, a nagle on powiedzial ze nie kocha i odszedl. minelo kilka miesiecy, jest lepiej, ale chyba nie ma dnia zebym nie poplakala troszke. to boli, bardzo. najgorsza jest bezsilnosc, bo wiem ze nie moge zrobic nic, zupelnie nic, zeby zmienic to jak jest. sa tu inne cierpiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamialam niestety gorzej zlapalam go we wlasnym mieszkaniu jak bzykal jakas laske po 6 latach zwiazku taki numer mi zrobil a dzien wczesniej mowil jak bardzo mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z peknietym serduszkiem
moj powiedzial ze nie kocha, ze ostatnio jak mi tak mowil to byly "chwile slabosci". on widzial jak bardzo mi zalezy na nim, jak bardzo go kocham. chyba zaczelo go to meczyc. kilka miesiecy temu na pewno jeszcze kochal, jakies 3 miesiace temu, widzialam to.czy to mozliwe ze po 3 latach przestaje sie tak nagle kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety na pewno możliwe
.........twój facet nie jest ani pierwszym ani ostatnim, który "nagle przestał kochać" tylko że to "nagle" zawsze coś kryje- np. inną kobietę lub wielomiesięczne rozterki i bark odwagi by mówić o problemach, a potem podjęcie decyzji- dla ciebie nagłej, dla niego wyczekiwanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa niestety....
:(:( ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cierpię
odszedł nagle zawalil mi się caly poukladany swiat w jednej chwili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos zraniony bardzo
ja dostalem tylko info ze jzu koniec po 2 latach kocham ja ale co ztego:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
ja sie dolaczam....odechciewa mi sie zyc....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeem cos o tym
no i ja w piatek zapewnial ze mnie kocha, ze jestem najwazniejsza,spedzilismy cudowny wieczor, w nocy gdzies pojechal, w sobote zrezygnowal z tej milosci ,, to jkest sprawiedliwe?????? po 2,5 roku zwiazku :-( nie mam ochoty zyc, nie mam co robic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa85
ja ledwo zyje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knfliktowy
Po prostu ludziom przechodzi ta cała miłość, która często nie jest niczym więcej jak lękiem przed samotnością i potrzebami seksulanymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knfliktowy
...lękiem przed samotnością i potrzebą realizacji pragnień seksulanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivone22
mialam to samo. bylo nam dobrze, ciagle dzownil do mnie, czasami kilka razy dziennie.mowil ze kocha, bylismy 2 lata ze soba. nie widzielismy sie 3 dni (a tak to prawie caly czas bylismy razem). po 3 dniach przyjechal do mnie, on jest z poznania, ja ze szczecina. bylo dobrze przez jeden dzien, przytulal, mowil ze kocha, nastepnego dnia spakowal swoje rzeczy, bo sie pokloclismy o pierdole. mowiac, ze to koniec i odjechal... wiem, ze tamta klotnia to byl pretekst. jak mozna tak dobrze udawac milosc? po co tyle klamstw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDa
Ja też się dołączam. Mimo, że też go kocham i byliśmy dość długo ze sobą to staram się w tym odnaleść coś dobrego dla mnie. Dobrze, że nie zostawił mnie po 2 latach małżeństwa z dwójką dzieci. Dziewczyny jeśli jakiś facet was zostawił to zwyczajnie nie jest was wart i tyle... trzeba żyć dlalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×