Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwaaa

moze byc takie cos na slub, wesele ????

Polecane posty

Też uważam, że to bardz ładny i subtelny zestaw:-) Miłej zabawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baardzo konwencjonalne
wybierz coś z ikrą, coś bardziej przyciągającego wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie nicki zajete no
sukienka ładniutka, ale te butki....wg mnie lepsze jakies sandałki by były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie również inne buciki. Sukienka jest ok ale buciki raczej gładkie i może faktycznie sandałki bo sukienka jest odkryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaszne
Landryniarskie, tandeciarskie, tipsiarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem idalne jesli jesteś Panną Młoda. Ale jeśli nie... to lepiej zrezygnuj z bieli i ecru...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukierkowe bardzo
róż ten jest ohydny, ale skoro sie uparłaś, zmien chociaż buty na sandałki, wiem, nie założysz wtedy rajstop a juz jest zimno po nocach, ale tyle to wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sandałkami bedzie super. Właśnie subtelność jest na fali, a nie coś, co przyciaga wzrok. To panna młoda ma być w kręgu zainteresowania. Uważam, ze w tej subtelnej skromnosci jest wiele seksapilu (czasem to co zakryte w odpowiedni sposób bardziej przyciąga wzrok niż odkryte lub zbytnio wyeksponowane). Zrezygnuj z dodatków ecru, bo stłumią ładny kolor sukienki, najlepiej białe lub siwe. (Biel nie jest zarezerwowana tylko dla panny młodej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
za slodkie i takie banalne, troche odpustowe. przepraszam, ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwaaa
nie mam sandalkow a nie beda kupowac, a mam zakiecik ktory ladnie sie komponuje z sukienka ecri wiec buty i torebka tez takie musza byc, mnie sie podoba, nie lubie szarsci itd!!! takie cos mi sie podoba, rajstop nie ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech_prosze
a dlaczego odkryte?? mi wise wydaje ze zakryte powinny byc na wesele!! chociaz w sumie ta kiecka jest taka raczej letnia niz wieczorowa...a jaka masz karnacje? bo jak jasna to raczej roz odpada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się sukienka, bo nie znosze różowego, ale to tylko moje prywatne, skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to trochę tandetne, materiał sukienki niezaciekawy, buty tez jakieś takie nie za bardzo w takich butach predzej panna młoda by mogła wyskoczyc , znajdziesz na pewno coś ładniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwaaa
karnacje mam ciemna i ciemne wloski, a buty fakt sa z mojego wlasnego slubu 2 lata temu i wlasnie sie nadarza okazaje zeby je ubrc to je ubiore nie mam kasy zeby kupowac kolejne buty a te do zakietu jaki mam pasuja. a ja rozowy lubie i w nim dobrze wygaladm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-usa
jezeli jestes zdecydowana to zalozyc to po co sie pytasz czy nam sie podoba?(dla mnie tanie i bez gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tróskawa
Czy napewno ta sukienka jest subtelna? Duzo w niej si edzieje, i wstawka z koronki i asymetryczność i ten rózowy kolorek? Subtelna i delikatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakk
do autorki, zdaje się że kilka dni temu pytałaś jakie buty i dodatki, i w jakim kolorze do tej sukienki... Widzę,ze decyzja została podjęta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerouno
los masakros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
i sukienka, i buty kompletnie nie w moim stylu, toteż za żadne skarby bym się w to sama nie ubrała. poza tym połączenie tej sukienki w kolorze majtek swinki Piggi (przepraszam, ale tak mi się kojarzy - to fatalny tandetny odcień różu) i tych ciężkich butów - nie będzie wyglądało dobrze. jeśli już koniecznie chcesz iść w tej sukience, choć moim zdaniem ani ona ładna, ani elegancka, to dobierz do niej jakieś sandałki, byle nie białe, ani nie czarne. ale i tak by mi się nie podobało, niestety. całe szczęście to nie ja wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×