Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babe1

czemu wszyscy sie dziwia ze mam 26 lat i nie mam faceta?

Polecane posty

Gość babe1

wszyscy z rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to dziwni ludzie
a tak serio to nic dziwnego ... wychowani nie wczoraj wiec mysla swoimi kategoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wszyscy
to znaczy kto? rodzina? znajomi? panie w zaprzyjaznionym miesnym? moherowe sasiadki? kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja to pier*****
ja mam 25 i też sie wszyscy dziwią....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie prosciej zapytac tych ktorzy sei dziwnia zamiast pytac na forum???odpowiedz bedzie chyba bardziej rzeczowa niz przypuszczenie kogos z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
też się staraj bo niedługo 30 będziesz miał na karku:-P:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak niedlugo
jeszcze 6 lat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakoś spermy pogarsza
się wraz z wiekiem:-oWięc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą i mam 24
lata a swoje dziecko chcialabym urodzić ok.30:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
Wiesz, żeby mieć dziecko to trzeba znaleźć też kogoś. A jak nie znajdziesz przed 35?albo poznasz kogoś w 35 i będzie Twoją rówieśniczką:-DTo co wtedy? a dziecko to wielka odpowiedzialność, a nie kalkulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
Zamierzasz?A co jak nie spotkasz?A nawet jak spotkasz i Wam się nie ułoży?Życia nie uda Ci się zaplanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
Wiesz dziecko zazwyczaj masz, chcesz mieć z ukochaną osobą:).Dziecko jest dopełnieniem miłości. A jak chcesz dziecko to możesz adoptować albo innymi metodami mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest jedna
witam w gronie czekajacych na HAPPY :-) moze ejstes taka jak ja...czekasz na cos prawdziwego, nie zgadzasz sie na pierwszego leszpego...szukasz tego CZEGOŚ i jesli w to wierzysz to doznasz :-) obiecuje :) czego zycze i sobie hehe glowa do gory ludzi jest na swiecie jak mrowkow,a tych nachalnych najlepiej pozbyc sie wnikajac w nich samych czy sa szczesliwi i czy zastanawiaja sie nad sensem tych sloe...bo tacy...wiedza...ze na TO trzeba poczekac, a Ci dziwiacy sie sa mali...caluje i sciskam z calego serduszka...Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
I znowu planowanie?Jedno chcesz mieć dziecko?A jak urodzą się bliźniaki to co zrobisz:-P:-D:-DA jak Twoja partnerka będzie chciała mieć 2 albo 3 to co wtedy??To co wtedy?:-D:-D:-PZnajdziesz kogoś, jeśli będziesz szedł na kompromis i będziesz bardziej spontaniczny bo życia nie da się zaplanować. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
I co z tego??Ale jak Wam się urodzą?To co zrobisz?Oddasz?Wiesz może masz za duże wymagania?I dlatego nikogo nie masz?Albo specjalnie takie masz żeby nikogo nie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tomek
Mówisz, ustalone?Widzę, że nie jesteś gotowy na związek, a co dopiero bycie mężem.Bycie w związku wymaga kompromisów a Ty nie jesteś na nie gotowy. Wszystko chcesz zaplanować, ustalić tak jak Ty chcesz?Ciężko Ci będzie Ci kogoś znaleźć bo masz trudny i dziwny charakter.Dobranoc i powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos.........
Tomek_1982 za Waleta Bóg ci siedmioraczkami wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×