Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozuch na mleku

co sadzicie o kozuchowskiej

Polecane posty

Gość kozuch na mleku

bo moim zdaniem zdziadziala. kiedys byla inna, teraz juz jest jak hanka z MJM. i te pokazowki z kosciolem, katolicyzmem. nie podoba mi sie to wszystko. lubilam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziadziala
I szkoda, bo jest aktorka, przeciez moze "wypadac z ramek", moze zyc jak chce, po co jej ta poprawnosc, nienaganna opinia i maniery, wyglad a'la "szyk miejski", troche wiecej luzu, wyzwolenia, niech sobie lepiej poje dziewczyna bo straszy chudoscia! Niepotrzebnie zgrywa niewinne dziecko, przeciez stara jest ... hihi! Chyba rozczarowania milosne tak na nia wplynely. Tez opinia, jaka jej przykleily media, wpycha ja w ten kanal! Hmm ...Ja pracuje w szkole, tez musialam sie zmienic, z wyluzowanej kobietki, powazna i stateczna jak Matka Polka niekiedy ... Kurcze, Haniu, nie badz taka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielam powyższą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulka
a może ona taka po prostu jest, nigdy nie widziałam, nie slyszałam żeby była jakaś tak nadmiernie wyluzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szkoda
bo wydaje się jakaś taka,sztywna,poważna i zmanierowana:-oAż za bardzo:-oNajbardziej wyluzowana,zwariowana i beztroska była chyba w Kilerze:-PNigdy nie widziałam aby tak jakoś beztrosko się śmiaąl,zawsze ma taki mega powazny wyraz twarzy,jest za bardzo powsciągliwa:-oMogłaby zacząc więcej sie smiac,uśmech,po prostu wrzucic na luz;-)Mloda babka z niej a zachowuje sie jak jakaś 80 latka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ścieła włosy, w nowej gali sa zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamuje siebie
brzydka tak naprawdę jest,słabo gra aten jej paskudny głos brrr,jak kiedyś usłyszałam jak móiw w tv ze w przerwach miedzy ujeciami czyta biblie to utwierdziłam się że jest pier**** fanatyczna zwykła dewotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohiko
Taka normalna dziewczyna ... czemu zadna z nas nie jest na jej miejscu? Bo miala szczescie i media jej w tym pomogly. No, ale teraz nie zazdroszsze jej. Musi sie zmienic, bo opatrzyl sie juz chyba wszystkim jej mdly wizerunek! Mnie ona troche denerwuje, ogladam MJM. A patrzcie na Foremniak! Znudzilo sie jej bycie pania doktor Zosia, zapragnela buntu, szalenstwa, seksu i wyszlo szydlo z worka... Chociaz ona tez dla mnie troche dziwna jest :-( W ogole polskie aktorki sa jakies egzaltowane i dretwe, zwlaszcza te mlode. Nie to co taka Szapolowska na przyklad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×