Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzwiemwszystko

czy wszyscy faceci to takie swinie?

Polecane posty

Gość juzwiemwszystko

czy ja mam takiego pecha ze poznaje tych zlych facetow czy naprawde wszyscy faceci to swinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiemwszystko
do eugenia : ale co ten normlany to Twoj maz/chlopak czy o kim piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berry berry
żyję nadzieją, że nie wszyscy, niestety brak takich w moim otoczeniu :/ - jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy :) Trzeba trafić na takiego super faceta a tych \"drani\" umieć omijać szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li
nie wszyscy...ale większość, niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 27.
Nie wszyscy, bo niektórzy potrafią się dobrze kamuflować przed dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berry berry
kinga 23 - ale jak sie tego nauczyc?? do ,,wyzej" - jezeli byloby to takie proste i jasne, nie byloby takich problemow, bo nie spodziewalybysmy sie niczego wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry Berry - niestety sztuki tej nie można sie nauczyc...Chyba każda kobieta cierpiała przez faceta. Ale większosć tych kobiet prędzej czy później znajduje tego dobrego faceta :) Życze takiego każdej z was 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiemwszystko
na poczatku jest zawsze wszysko ladnie pieknie a po jakims czasie facet nie do poznania :/ mysle ze faceci nie wiedza co moga stracic tym zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejszy z madrych
Oczywiscie tyle jest swin wsrod facetow co knurow wsrod kobiet... a wiec - posrod kobiet jest wiecej bo kobiet na swiecie jest wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juziwemwszystko - oni doceniaja niektóre rzeczy dopiero wtedy gdy je stracą... Najważniejsze jest jednak to by wiedzieć, że nie są warci smutków 🌼 tak wspaniałych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolony z życia - no szczerze mówiąc wiekszość facetów po fakcie zaczyna załowac...Zaczyna żałować wtedy kiedy widzi swoja byłą w ramionach innego...Wtedy żałuja...Ale wtedy jest juz dla nich za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berry berry
Kinga 23 - optymistyczne to, co mówisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiemwszystko
tylko najgorsze jest to ze to my zawsze placzemy ;( a oni sobie z tego nic nie robia tylko maja nas daleko w d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiemwszystko
tylko najgorsze jest to ze to my zawsze placzemy ;( a oni sobie z tego nic nie robia tylko maja nas daleko w d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 27.
Kobiety same są sobie winne. Szukają faceta, który by im nadskakiwał, płaszczył się przed nimi, nosił na rękach, mówił miłe rzeczy. Wiadomo, że jeżeli facet tak się zachowuje to z niego zwykły aktor bo to nie jest normalne. Jak ktoś wierzy reklamie to niech potem nie płacze, że kolejny raz został oszukany. Jak kobieta szuka normalnego faceta to niech umawia się z tymi którzy zachowują się przy niej normalnie. Piszecie "na początku było tak świetnie a potem okazał się świnią", jeżeli już na początku jest tak dobrze to pierwsza lampka ostrzegawcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludź
Ja jestem prosiaczjkiem? Ty krówko! Ty ropuszko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwiemwszystko
kobiety sa same sobie winne? moze czasami tak ale co powicie na taka sytuacje: chlopak przez dwa tygodnie sie stara i pisze esy(stracil ok40 zl) i wkoncu okazuje sie ze dziewczyna zgadza sie byc z nim a juz nastepnego dnia slad po nim zaginal...nie odezwal sie wiecej. takich sytuacji duzo znam i juz naprawde trace wiare w to ze sa normlani faceci:/ ale jaki to w ogole ma sens bawic sie tak czyimis uczuciami? naprawde to takie fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzwiemwszystko - bo to jest tak..Oni maja nature takich którzy lubią zdobywac..I kiedy juz osiągna swój cel to czuja sie znudzeni...Niektórzy tak własnie maja...Naprawde trudno zrozumiec faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaiwonka
wszyscy faceci to swinie a szczegolnie moj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
27.08] 18:48 ale to jets 2 tygodnie.. poza tym jesli w smsie rzekl kocham cie badz ze mna to tak. Ale jelsi tylko pisal, to nie mozna winic, bo ona sie zadurzyla bo myslala pewnie kurcze wydal przez 2 tygodnie 40 zl na mnie chyba mnie kocha. Kobiety gdzie wasza dojrzałosc. dajcie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
i nie w tym sensie - dobrze ci tak jak to mowi post wyzej. ale kobiety nie moga byc jak male dziewczynki, ale jak dorosle kobiety. Widze ze mialam szczescie na swej drodze spotykalam same madre i inteligentne.I milay trwałe zwiazki teraz wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ci fajni spotykają takie niedojrzałe i cwane. i to one jak ich nie dostną jak zabawke w sklepie, mowia faceci to...:) a to nieprawda:) dzs pamietam jak Moj;) mowił: za duzo sexu, za mało tanca w tej piosence:) o tym sie nie mowi glosno, ale takjest taniec to symbol sexu. fanie to powiedzial tak inaczje i symbolicznie, tak jak ja lubie i sama mowie:) czy to nie poloweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochan..a
nienawidze facetow! ;( najpierw rozkochuja a potem rzucaja ;( naprawde tak fajnie sie bawic czyimis uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochan..a ---> nie pisz tak. Upraszczasz. Ja znam też wiele kobiet, które postepują tak samo. Takie zachowanie nie zależy do plci tylko od niedojrzalości emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×