Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie_informatyczka

Chłopak informatyk

Polecane posty

Gość Nie_informatyczka

Macie chłopaków informatyków? Dużo czasu wam poswiecaja? Ja mimo,ze mam informatyka, to mi duzo czasu poswieca:) A ostatnio tzn raczej kiedys napisal taką grę http://extermination1.republika.pl/ :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.d.f.g.h.jkl.
czytałam, ze informatycy to najgorzej ubrany zawod swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_informatyczka
Mój facet jest programista. Tak, grafika jest troszke z dooma sciagnieta... Sama chyba ide na informatyke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyczka
Z tego co widze to gra jest pseudo-3D, grafika i wykonanie rodem z początku lat 90tych.... Coś mi sie wydaje ze robiona w programie Game Maker,albo przy użyciu DirectDraw i na przykład C++ lub Delphi... Ale tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam sporo informatyków i nie powiedziałabym, że są źle ubrani. A jeden to taki młodzieżowy, ubiera się na luzie, młodzieżowo raczej, słucha techno, itp. choć ma ponad 30 lat. Pozdrawiam p. Adama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja sam jestem informatykiem (administratorem sieci komuterowych i programistą), ale dużo czasu poświęcam swojej dziewczynie. A raczej poświęcałem do niedawna, bo teraz ograniczam go na rzecz swojego rozwoju zawodowego i naszej wspólnej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wszędzie
Jak wszędzie wskazany zdrowy rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna ta gra
Przypomina Wolfenstain 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy alkohoik
gra zrobiona programem game maker a strona internetowa microsoft front page :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
Mam chłopaka a właściwie już narzeczonego informatyka.Poświęca mi bardzo dużo czasu. Co do ubrań, że najgorzej ubrany zawód świata to się zgodzę. Ale to się zmieniło bo ja mu kupuję ubrania a on daje na nie kasę więc już jest coraz lepiej :) jedno jest pewne. Informatycy są wierni. W ogóle to chyba najlepszy materiał na męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy alkohoik
no dobra sorry ze sie czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
a dlaczego najlepszy materiał na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
Najlepszy materiał na męża dlatego, że większość informatyków to ludzie kompletnie nie zepsuci moralnie. Mają zasady, nie zdradzają i nie oglądają się za innymi kobietami. Mają swoje komputerowe sprawy, ale poświęcają dużo czasu swoim dziewczynom. Są trochę dziwni i zakręceni na punkcie tych komputerów, ale potrafią stworzyć poczucie bezpieczeństwa dziewczynie. Oprócz tego są rodzinni lubią dzieci a do tego dobrze zarabiają No może mniej dbają o wygląd zewnętrzny ale to może dopracować już kobieta. Oczywiście nie wszyscy informatycy są tacy, ale większośc to tak ( z tych co ja znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ma kase
i ja sponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
Dzięki. Pytam bo właśnie zaczyęłam spotykać się z informatykiem. Jeszcze go dokładnie nie rozgryzłam ale pasuje do Twojego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwodnicza----> tworzysz teorię żeby było Ci lepiej, ale chociaz ich nie rozpowszechniaj, znam informatyków, pracuję z nimi, mam w tej grupie zawodowej ogromnie dużo znajomych i nic ale to nic nie potwierdza tej teorii. Uogólnienie na miarę Nobla, naprawdę:) \"nie oglądają się za innymi kobietam\" - ty piszesz chyba o małoletnich fascynatach gier komputerowych a nie informatykach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
Jasne każdy informatyk jest taki sam...co za nonsens :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodnicza82
To nie wiem z jakimi informatykami się spotykacie. Ja z moim już jestem od początku studiów ( skończyłam je). Znałam jego kumpli z roku, teraz znam kolegów z pracy i naprawdę większość tych panów pasuje do mojego opisu. Co więcej w pracy mojej koleżanki gdzie pracuje kilkadziesiąt informatyków jest podobnie. Coś w tym chyba jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura_
powiem tak, mój facet nie jest potworem, ale też nie jest ideałem, a zauważyłam,że ludzie z zewnątrz np z pracy mają bardzo wyidealizowany obraz jego osoby... po prostu tak naprawdę go nie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyczka
ale wy bzdury piszecie. Jak można napisać, że informatycy nie umieją się ubierać? Sama studiuję informatykę i nie widze, żeby informatyka odróżniala się jakoś od Marketingu, czy tam Anglistyki :P Ogólnie niektórzy faceci nie potrafią się elegancko ubrać, ale to nie tylko Ci co są maniakami komputerowymi. Dziewczyny niektóre też gustu nie mają, ale to już zależy od osoby a nie od tego co robi :) I to czy facet jest wierny czy też nie to też zależy od wnętrza a nie od tego czym się zajmuje !! Akurat moi koledzy są bardzo fajni i nie oglądają się tak za dziewczynami, ale to nie oznacza, że każdy informatyk taki jest. A co powiecie o dziewczynach które studiują informatyke? Też są wierne, nie umieją sie ubierać itd? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×