Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maksio_bella

Pomysly na wyjatkowy,romantyczny wieczor!Wpisujcie wszyscy!

Polecane posty

Gość maksio_bella

Witam, Wszyscy wiemy,ze kobiet chce sie czuc wyjatkowo casami,ze trzeba jej zafundowac od czasu do czas cos specialnego...w sposob wyjatkowy okazac zainteresowanie lubi milosc. Wpsiujmy tutaj swoje pomysly dotyczace romantycznej kolacji,wieczoru lub w ogole czegos wyjatkowego. Ja zaraz tez postaram sie cos wklepac... Pozdrawiam!...to moze by fajny temat!;) PS. Moze kobiety zwlaszcza beda braly tutaj udzial,bo to one sa naszym tematem,inspiracja,muza!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
Ja np.jestem z Krakowa...moze np kolacja - niespodzianka!Wszedzie pelno swiec i kwiato i platkow roz...muzyczka romantyczna...za chwile przyjezdza o jakiejs godzinie dorozka albo taryfa i jedziemy np.na kopiec pilsudzkiego.Jest juz romantyczny wieczor.Tam znajomi juz przygotowuja stoliczek,swiece i nakrywaj szampana...My przychodzimy na gore a tam niespodzianka...pijemy sobie patrzac na miasto a za chwile przychodzi jakis janko muzykant i gra nam przez 10-15 minut.Potem odchodzi a my jeszce przez chwilke rozmawiamy dopijajac szampana...a potem wracamy do domu:) Co wy na to ?! Dorzuce cos jeszcze ale wy tez cos dajcie od siebie...moze byc fajnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvber
szczerze mówiąc nie potrzebuje sztucznych dodatków ,aby wytworzyć atmosfere romantyczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvber
one wręcz psują ją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
...dlaczego uwazasz,ze sa to sztuczne dodatki!?Po prostu uwazam,ze czasami warto zrobic cos wiecej dla kobiety ktora sie kocha!!!...okazac w troszke inny sposob milosc do niej...nie mowie tutaj o robieniu czegos takiego non stop,ale raz na pare miesiecy nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
to prawda:) np puscic jej ulubiona muzyke, te platki rozy itp moze maly bukieci dla niej i im zwiazek z wiekszym stazem, tym bardziej powiny miec miejsce takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
widzisz nvber,wpadla kobieta iryssa i potwierdzil:)...skad wiesz,ze twoja kobieta nvber nie chcialaby czas abys ja rzucil na kolana,zaskoczyl...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
no własnie:) Aby zaskoczyc trzeba znac te druga osobke i wcale nie jest wtedy trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
Proponuje tez wpisywac tutaj jakies fajne oryginalne niespodzianki...jak zlozyc jej skladanke z waszymi ulubionym kawalkami i np.dwa z nich ty nagrywasz i spiewasz:)...albo oprawic w ramke kilka zdjec,waznych z twojego calego zycia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
iryssa,a moze ty masz jakis pomysl?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
to prawda:) a jak malujesz, to moze maki albo cosik tam maznąć;) cos w formie obrazka:) fotki hmm najpiękniejsze te wspolne;) ale to prawda kazde od tej osobki a szczegolnie z zycia jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
pomysły rosna w miare jedzenia:) na poczatek magia spacerku i kawki, rozmowy:) kino jak najbardziej:) a coz moge doradzic, w miare jak sie jest ze sobą to ma sie wspolne fotki, i wie sie bardziej czym mozna zaskoczyc. fajne jest jak np spisze plik wierszy powstale z weny, dzieki niej;) a te platki rozy hmm super:) Pasuja nawet kiedy beda sami u siebie w pokoju, oswietlenie, lampka wina, na stole swieczki i zapach suszonych kwiatkow:) im bardziej w zwizek dalej tym.. wiecej niespodzianek:) ja juz mam jedna, taka prosta, ale mysle ze trafna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
...no z tymi wierszami to fajne,fajne!!!Nawet jak sa niezby udane to wazne ze od serca!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
udane, bo od serca a jeszcze jak takie powstale przez mnie ojj piekny prezent:) i want very much :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
no jakbym Cie znal to bym Ci napisal!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
szkoda,ze tak nam sie slabo rozkreca topik,iryssa!:(...ale moze jeszcze wpadna tutaj romantyczni faceci albo kobiety zaczna cos od siebie dodawac:)...a potem sie dziwic,ze kobiety nie czuja sie kobietami w zwiazku:) ...ja jeszcze bede cos podrzucal tutaj jak mi cos wpadnie do glowy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
nie zdradzja pomysłow, jak sie kocha to sie wie co robic:) fajnie byc zaskoczona, tym ze ktos mnie zna w sensie wie co lubie, co cenie;) i co mnie ujmuje u niego:) peinture and picters:) i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę tu podesłać
męża ,może poczyta i choć raz się na cośś wysili,w każdym razie tak się łudzę eh kwiaty ,muzyka,dorożka.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
dorozka piekne:) wtulona i on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę tu podesłać
zresztą po co się szarpać na żonę,jak mozna wydać na swoją kolejną zabawkę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
...zgadza sie,takie rzeczy czasami kosztuja...ale czyz jest cos bardziej wartosciowego od milosci drugiej osoby?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
...a moze miesiac,dwa wczesniej zaplanowac jakis wypada na dwa dni np. do paryza i pewnego dnia ona przychodzi np z pracy...a ty mowisz 'kochanie' pakuj sie za pare godzin lecimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksio_bella
podbijam tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.08] 20:41 piekny pomysł:) Ale jak tak razem jesteśmy już:) A na poczatku to chce się Jego i miejsce niewazne Człowiek spragniony obecności tej osoby i rozmów:) A takie pomysły oj jak najabrdziej, jak się jest ze soba, długo:) a na początek stoliczek, na nim kwiaty - ale te, od niego, nie od wystroju kawiarenki:) Palmiarnia czy botaniczny, kino itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek1978
Witam:)) A ja raz zrobilam taki mały myk:wiedziałam,że smia spędzimy wieczór -dzieci u dziadków,zrobilam pyszna kolacj e,kupiłam piwo-jego ulubione,kolacja do kuchenki,a ja...pełna wanna wody z pianką,dwa schlodzone piwka w rękach-wchodzi mój kochany,a ja z mina niewiniątka:"kolacja w kuchni,chyba,że wolisz najpierw kąpiel"Wiem,że mam w takich chwilach diabliki w oczach,a on to kocha:))Dużo pózniej zjadł kolację:))To pomysł na wieczór,kiedy nie macie możliwości gdzieś sie wyrwać z domku-sprawdzony pomysł...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×