Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

plesniawki??

Polecane posty

Podejrzewam ze moj synek ma plesniawki,ma bialy jezyk w kropki i troszke na wargach w dodatku ida mu zabki gorne az cztery.Jak mu ulzyc?smaruje mu APHTIN narazie nic,dlugo to bedzie mial??bo chyba Go to boli.:( od czego to sie robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa
mojej coreczce na plesniawki pomogl dopiero antybiotyk...stosowalam wczesniej wszystko i nie pomoglo....idz do lekarz szybko bo moze dostac zapalenia jamy ustnej i nie dosc ze zabki to jeszcze to go boli!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi wlasnie podpowiada zeby posmarowac te miejsca jego moczem,niewiem czy to dobry pomysl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka też miała, ale niedużo. Doktorka kazała kupuć gencjanę, ale nie na spirytusie i smarować te pleśniawki. W razie czego miałam też przepisany antybiotyk, ale nie musiałam go wykupywać bo gencjana pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa
ponoc to tez dziala...ale ja probowalam i nie bardzo...:( to sa metody naszych mam,czasami sie sprawdzaja:)naprawde najszybciej ulzysz dziecku jak dostanie lek...mojej dzidzi znikly po dwoch dniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro sie wybiore do lekarza jak nic niepomorze :( naprawde biedne to moje dziecko tak sie meczy i te dziaselka,przebil mu sie zabek za lekko krwawil:( ach......dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek dopiero co miał pleśniawki :(ale już wyleczyliśm najpierw doktorka kazała podawać Nystatynę i wit.C ale nic nie pomogła więc poszłam spowrotem no i przepisała syrop Flukonazole i zostaliśmy przy wit. no i po dwóch dniach jak ręką odjoł zniknęło:) No i trzeba wyrzuciść wszystkie smoki albo dobrze wygotować bo to się przenosi.... najlepsze rozwiązanie idz do lekarza on juz ci dobrze poradzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już po antybiotyku pomogło to proponuję prewencyjnie przemywać buzię dziecka przed snem gazikiem z solą fizjologiczną. Ja tak robiłam i synek nie miał żadnej pleśniawki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×