Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdjfhisgsdfgdfg

co byscie pomysleli gdybyscie dostali takiego smsa

Polecane posty

Gość do fgfgfggfgfgfgf
to może nie wystarczyć, ona cię przekona ty musisz naprawdę sam zrozumieć czy to jest miłość, czy taką kobietę kochasz kobietę która cię nie sznuje, ani twych uczuć, nie jest ciebie warta uwierz w siebie bo teraz ją postraszysz i tak niz z tego nie wyniknie musisz zrozumieć co jest dla ciebie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam autora tego topiku to mam wrazenie ze on jakis uzalezniony jest psychicznie.ta monika dziala na niego jak jakas kokaina. moze ty chlopie nacpany jakis jestes.ludzie ci tlumacza,wysuwaja trafne argumenty,a ty jak male dziecko....ale ja zakochany jestem:( to po co sie pytasz jak widac ze i tak wiesz co zrobisz.i tak przekabaci cie na swoja strone bo przeciez ty zakochany jestes. juz nie chce zebys sie ozenil ze mna.ja lubie facetow twardych a nie miettkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
krok pierwszy to idz do psychologa:-)myslę ze on pomoże pora zebyś znalazł taka która zasługuje na Ciebie...a jeśli w łózku zachowuje sie jak kłoda to tez coś znaczy... ze do seksu z Toba moze się zmusza? generalnie ona nie nadaje sie na zonę i matkę! jestem ciekawa jakie wartosci by przekazała dzieciom? dobranoc mam nadzieję ze jutro rano nie zmiesz zdania i odwołasz ten slub:-) to bedzie najlepsza decyzja jaką w zyciu podejmiesz:-) gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
ale jak się chce to mozna walczyc z uzależnieniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórych się tu nie słucha (strona 1) ale cóż ;) Mam nadzieję że zrozumiesz WRESZCIE, że te siedem lat nie warte były NIC! A jej coś jest za śpieszno do tego slubu :O I jeszcze jedno, tak czytałem że ty masz wykształcenie średnie, ona jest jeszcze studentką, więc może się okazać że przy pierwszej lepszej kłótni wypomni ci to niższe wyksztłcenie. I jeszcze kolejne: powodzenia w podjęciu WŁAŚCIWEJ decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do seba ale milosc musi byc zdrowa a nie chora wtedy jest piekna. piszesz ze milosc jest jak narkotyk,ale narkomanow sie leczy.zdrowa milosc jest dobra,a uwiez mi wiem cos o tym spojrz na cyferki w nicku:).nie chcialam chorej milosci i wolalam byc sama,a lecze sie z niej do dzis,bo dzis jeszcze kocham a minelo juz duzo czasu.wazny jest szacunek do samego siebie.a w przypadku naszego fgfgfgfgfg czy jak mu tam,z czasem tego szacunku nie bedzie mial.bo wiadomo co ta monika za ziolko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
najdziwniejsze jest to ze obok miał dziewczyne która go szczerze kochała i on czuł ze jest dobra...a wybrał takiego robala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
nawet jak teraz postanowisz odwołac slub, to może ci zrobic wode z mózgu, ze jeszcze bedziesz ją przepraszał, ze w ogóle o tym pomyslałeś patrycja--> to uzaleznienie, efekt manipulacji jak inaczej nie możesz, a juz musisz byc samobójcą, to bądź z nią, ale bez ślubu i nie masz racji - to brzydka kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła
po maturze!?slub!?zastanow sie dziecko.powysylajcie sobie lepiejtapety[cz jak to sie tam nazywa]nakomorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111
zauroczenie to nie to samo co miłość....a nasz autor jest wybinie zauroczony i ten dziwny stan trwa dłuugo. ja na szczeście mam męża który pociaga mnie fizycznie i na dodatek jest czułym i kochającym mężem...i autorowi życze by w koncu znalazł odpowiednia osobę która bedzie lepiej rokowac na przyszłosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w ani jedno slowo...nie karmic Trolli! ;-) pozdrawiam i milej zabawy odwiedzajacym, ktorzy dali sie nabrac... heh..srednich lotow wymysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chwilunia!!! Czy ja dobrze zrozumiałam? - Ty masz 28, ona 21, znasz ją i kochasz 7 lat... Ona miała 13 jak zacząłęś z nią być? Ty miałeś 21, a ona 13 :D:D:D:D nie no... Ja w wieku 13 lat zbierałam kolorowe pachnące karteczki i poszerzałam kolekcję piórników z różowymi motywami :] Albo to jakaś zupełna ściema, albo nie jest tylko nie-tak z nią ale i z Tobą. Gdybym będąc w wieku 13 lat związała się z kimś, to mój ojciec zgłosiłby sprawę na policję, a jakby nie zaskutkowało, to by delikwenta-absztyfikanta za klejnoty powiesił napierwszym lepszym drzewie :) PRZYPUSZCZALNIE Jeśli byłaby to prawda (w co szczerze wątpię) to ja na Twoim miejscu pogoniłabym laskę. Co to ma znaczyć - dziewucha bzyka się na prawo i lewo z pierwszym lepszym i będzie to robić aż wreszcie obrzydzi Tobie siebie i człowieku OPRZYTOMNIEJESZ. Jesteś dla niej zabawką zwykłą. Skoro tak reaguje na wspomnienie o wyżej wymienionym mateuszu, to najzwyczajniej w świecie się w nim latawica zabujała i obrażona na cały świat bierze co dają, jeśli nie może mieć tego co chce. Jak zdradziła tyle razy, zdradzi kolejny. nie ma bata. A myśl, że mozesz być zdradzany będzie Cię wykańczać - gwarantuję - sprawdzone :) Ciao bambino, nie bądź pierdołą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
Niech odwołuje ślub!!!!! Laska na niego nie zasługuje!!! ieć obok siebie tak kochającego faceta, robi mu takei numery... Pozatym gówniara!! 21 lat skoro zdradziła 6x na pewno bedzie zdradzać!! Nie dojrzały babsztyl :( aż brak mi słów :( i o ile mogę poradzić to nich zlikwiduje wszytkie kontakty z nia... nie rozmawia, nie widuje, bo bęcie jeszcze ciężej i się skusi... Ona zacznie płaać, mówić, że go kocha a ten naiwniak uwierzy.... niech zapamięta że słowo "kocham cię" nic nie znaczy... ważne są czyny, musi umieć to okazac... Na początku byłam za tym, żebyś przełożył ślub, ale teraz stwierdziłam, że to bez sensu... i tak się nie zmieni... co innego gdyby zrobiła to 1x i targały ją jakieś wyrzuty sumienia...a ona widocznie lubi ten sporot.... będzie cię zdradzać różnwierz po slubie... a chce po prostu mieć obok siebie kogoś kto zrobi dla niej wszytko, kto ją będzie kochał bo wie, ze żadnego takiego naiwniaka juz nie znajdzie.. wie, ze od niej nie odejdziesz, że żadnej kary nie bedzie miała... że obojętnie co by nie wywinęła ty zawsze przy niej będziesz... to taki mały młody pasożyt....:/ A może jest w ciąży? I zaproponowała Ci małżeństwo bo wie, że tak ją kochasz i nigdy nie zostawisz, nawet gdybyś się dowiedział, ze to nie twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdjfhisgsdfgdfg
no 7 lat a zwiazek trwa 5,5 dokadnie no to ja mialem 22 a ona mniejwiecej 15 sory noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia30
dorosła ;-) ...podoba mi sie co napisałas o tapetach na komorki...buahahaha fgfgfgfgfg wiekszosc ludzi ma racje twierdzac ze po 1. odwolaj ten wymuszony slub 2. wbij sobie do glowy, ze kobieta ktora zdradzala cie na okraglo bedzie robila to nadal 3. przez jej ekscesy zrobilo jej sie goraco i poleciala znow do ciebie bo wie ze jak zwykle ja przygarniesz, zreszta pewnie ten slub jest kwestia odegrania sie na tym drugim facecie 4. czy ty naprawde w kobiecie poszukujesz tylko tego ze "ONA JEST NAJPIEKNIEJSZA NA WYDZIALE" ???? a ze wysokie mniemanie o sobie, chamstwo, niestabilnosc uczuciowa, nie liczenie sie z uczuciami innych i wykorzystywanie innych to pies????? 5. na 100% bedziesz mezem rogaczem bo twoja miss bedzie ciagle szukala czegos lepszego w jej mniemaniu 6. i malo tego bedzie szukala bo zdaje sobie sprawe ze jak cie zdradzi w malzenstwie i pokaja troche karmiac glodnymi kawalkami to ty i tak ja przyjmiesz WIEC wniosek jest prosty jak dla mnie a dla CIEBIE?????? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz sie żenić z kobietą która cię zdradzała??? nie zbudujesz nic na pękniętym fundamencie!!! to trzaśnie predzej czy później!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest najpiękniejsza na wydziale? Kaaażdy chciałby z nią być? Zdradza Cię na prawo i lewo i ma to gdzieś...? Moja rada: ZOSTAW JĄ PRZED OŁTARZEM. Najlepiej w trakcie przysiągi. Przed całym wydziałem. Może ją to czegoś nauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
no cóz przeczytałam ten topick i jak grochem o scianę wy mu mwóicie aby odwołal a on ze nie bo ją kocha po co do cholery zakładał ten topick jak zadne argumenty do niego nie trafiają Ja ci doradze wez ten slub bedziesz sczesliwy ze slicznotką jakies pół roku ale co tam miłosc to narkotyk a potem urodzi dziecko i bedzie wydawac fortunę twoich cięzko zraobionych pieniędzy na podtrzymanie urody bo zadufane panieni jakos słabo radzą sobie z upływem czasu jesli jej nie dasz da jej na to jakis miły starszy pożółkły Pan SPONSOR napewno...a na starosc z powodu zmarszczki zacznie popadac w depresję a ty z siwą głową odwrócisz się wstecz i stwierdzisz ze zje.... sobie zycie poprostu ASle cóz miłosc tio miłosc olej rozum zacznij isc za głosem serca jak w najlepszej bajce oby tylko z dobrym koncem choc mysle ze ta Twoja bajka skonczy się niezłym morałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podpucha...
hehe, mam wrazenie że to któraś z koleji ciągle ta sama historia tylko opowiadana przez "trzy osoby", aż takie zbierzności się nie zdarzają jednak:)i nie wierzę żeby tyle osób dokładnie tak samo pisało, ten sam styl, nawet ta sama kiepska gramatyka:o więc jako prowokacja marna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSTAW Ją
zostaw chłopie bo będziesz żałował!!! ale mam też inny pomysł - weź ten ślub i dopiero jak pożałujesz wyleczysz się z tej pseudo miłości do niej. wtedy zrozumiesz. będzie Cię to kosztowało kolejne nerwy, stracone lata i bóg wie co jeszcze, ale się wyleczysz. Później tylko rozwód i reszta życia przed Tobą :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
moze sie myle... czy tylko ze jest piekna i najladniejsza sie liczy ??? bo mi wydaje sie ze na to patrzysz?? lepiej wszytskie brudy przed slubem wyciagnac... zmus ja do rozmowy. i pokaz ze tak bardzo ci nie zalezy... ja bylam w odwrotnej sytuacji... wiedzial ze mnie ma i ze nie odejde i robil ze mna co chcial. wiec sie lepiej zastanow., bo moze jak ja kochasz to zastanow sie czy warto potem cierpiec... czy lepiej dac sobie spokoj. moim zdaniem najwazniejsza byla i jest tylko szczera rozmowa. i człowieku nie patrz na wyglad. z tego co tu czytalam to on ma manie wyzszosci ,ze jest najlepsza i kazdego moze miec. a to raczej nie jest dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×