Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANNECZKA86

Czy mozna kochać dwóch facetów?

Polecane posty

Do niedawna byłam przekonana, że jest to niemożliwe. Jeśli ktoś mówi, że kocha 2 osoby to tak naprawde nie kocha żadnej z nich. Ale niedawno wszystko się odmieniło w moim poukładanym życiu, poznałam drugiego mężczyznę i wydaje mi się, że kocham i swojego dotychczasowego partnera oraz tego, którego poznałam niedawno. Czy jest możliwe kochać ich obydwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.m
masz 3 dziury wiec wystarczy dla dwóch z pewnością ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tka
nie ja mysle ze tym 2 jestes zauroczona bo z tym 1 pewnie dopadła Cie codziennosc Zycia i dlatego zwrocilas uwage na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19tka
no napewno.. wiesz niektorym kobietom jak czegos im brakuje a inny facet bedzie ja podrywał to az cos sie robi chodzi cała w skowronkach no i to sie nazywa zauroczenie.. znam to ale nie z własnego doswiadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten drugi mówi mi, ze się zakochała we mnie, że chce spędzić ze mną reszte życia i w ogóle. Powiem jeszcze, ze moj chłopak nie zawsze zachowywał sie tak jak powinien i mielismy ostatnio kryzys, ale obiecał ,ze sie zmieni i znowu jestesmy razem.Ale ten drugi ciagle chce sie spotykac ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty musisz wiedziec czego chcesz. Nie rozerwiesz sie przecie. Ale jesli tak jest to lepiej wybierz jednego. Z takich problemow nic dobrego nie wynika. Problem z chwila na chwile staje sie jeszcze gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Nie masz uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abula
mam podobnie. tylko bardziej wyadje mi się, że po prostu któregoś nie kocham, niż że kocham obydwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy husteczki zostala ostatnio porzucona ? jesli tak to uwierz ze problem nie w kochance ale w zwiazku jest. a do frustrated : jesli nie jestes kochanka to nie ranilby zona a co dopiero ciebie.....ale sama wiesz jak jest i nie moja to broszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abula
oj strasznie to trudne. z jednym jestem w związku, jestem szczęśliwa. a tego drugiego z którym kiedyś trochę kręciłam, już teraz nawet nie widuje, ale i tak dość często o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Nie starczy ci co masz ? Może jeszcze 3 dołaczyć do kolekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 sztuk chusteczek A jeśli to co mam nie zawsze było fair w stosunku do mnie?? p.s. trzeciego nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulka
czas Ci pokaże którego kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak nic nie wie o tym drugim ,a ten drugi wie ,ze jestem w zwiazku i jest mu bardzo zle z tym, bo wie, ze moj mnie ranil nie raz, a on nie jest mi obojetny i chcialby byc ze mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc wybiera po kilka lat :( ale wierz mi ze po jakims czasie staje sie to dla nich ciezarem nie do zniesienia.....to rosnie w tempie wykadniczym a pote jak spojrzysz na takich to jak wraki wygladaja. Dla swojego dobra rozwiaz problem jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia85
aneczka86 podaj mi jesli chcesz swoj nr gg mam identyczny problem moze pogadamy o tym na gadu??pozdrowionka:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×