Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje serca puka

Zakochalam/lem sie bo.....

Polecane posty

Gość Moje serca puka
Duza - musisz trafic na podwojne iskrzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sztuczki. To dopasowanie intelektualno/emocjonalne. Wspolne potrzeby i plany na pzryszlosc ale nie typu dom, ogrod etc...choc i takie moga byc. Musisz poczuc ze ta druga jest twoja polowka, ze z nia zrobisz to o czym marzysz, ze razem bedzie wam wspaniale. Wiekszosc tych informacji jednak jest pzrekazywana i odbierana wrecz podswiadomi i chyba dletego tak sie z tym ludzie mecza...nie umieja tego objac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
To jak ja :) Mowilam "Panie Boze nie miej mnie w swojej opiece , ja wiem ,ze bedzie ciezko ,ale koniecznie chce...." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jednak jest to co hakuna napisala : ze z brzydkiego kaczatka zrobil sie przystojny i seksowny mezczyzna. Tez to zauwazylem u siebie i potwierdzam ze nawte bardzo malo atrakcyjna kobieta staje sie wtedy prawie najwieksza pieknoscia swiata....tego mechanizmu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża mi
ale czy to sie musi wydarzyc zaraz -to iskrzenie, może z czasem odkryje ,że jednak spełnia moje oczekiwania-moze potrzeby jest do tego czas no i przeciesz troszke się zawsze zmieniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie ze czlowiek caly czas sie zmienia. Dlatego jesli nie dba o zwiazek to ludzie sie rozchodza po jakims czasie...podswiadome potrzeby sie rozeszly. Bywa tez tak, ze jesli dwoje ludzi bardzo sie lubi i jest ze soba duzo, to dopasowuja sie i moze zaiskrzyc po jakims czasie...ale to jest mozliwe tylko gdy sa oboje bardzo dobrze rozwinieci emocjonalnie i dbaja o to by bylo im ze soba dobrze. taka jest moja koncepcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na piwko z kumplem ..tym co gadamy o istocie milosci. Pozegnam wiec was teraz i ide kontemplowac. Moze jutro wpadne i przeczytam co napisaliscie i jak bede mial wyniki z dzisiejszych rozwazan to napisze takze. Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
Ja tez uciekam w swiat snow i fantazji. Buziaki dla wszystkich zakochanych - kiedys , teraz , i dla tych co na ten cudowny moment czekaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz często terminy ciężko zgrać...ze zgraniem uczuć jest jeszcze gorzej;) a w tamtym wypadku nie chodziło mi o brak wzajemności tylko o to, że to zła kobieta była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na necie czy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.08] 14:33 to wspanialy facet w zyciu i na necie - tu pomysłowy;) bardzo romantyczny:) i moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
....bo ma rozbrajajace poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) rozbrajające pozucie humoru, pomysły i.. spontaniczność i tyle Miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna tomek i czesto widze i w necie i na ulicy takich co wlasnie pzrez neta sie zakochali....jednakoz przyznam, ze Tobie to chyba nie grozi bos jakis malkontent. NIe narzekaj ale poznawaj, ciesz cie tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
ANKA - do roboty! Oszukujesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje serca puka
Hihi no i sie wygadalas - ZAKOCHANA JESTES , HE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×