Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oki Oki

Mój facet nie chce brać lekarstw!

Polecane posty

Gość Oki Oki

Byłam u ginekologa i mam w pochwie za duzo bakterii beztlenowych.... lekarz zapisał mi tabletki dla siebie i dla partnera... A partner powiedział mi, że on żadnych gówien nie będzie zażywac, bo mu nic nie jest :( jak mu mam to wytłumaczyć :( nie dociera do niego to, że może mnie zarazić znowu i cała moja terapia będzie do niczego, bo być może TO wróci :( Nawet mu tabletki kupiłam :( Ma je w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrusz je i dodac mu do drink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret morderca
powiedz mu , że w takim razie seks tylko z gumą albo wcale , bo nie masz ochoty do końca życia jechać na prochach z powodu infekcji - powinno pomóc , tylko bądź konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoista i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - jak on nie chce się leczyć, to nici z seksu (stosunku). Niech wybiera... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
już mu tak powiedziałam a on na to, że w takim razie od jutra tylko anal i żebym nawet nie próbowała się sprzeciwiać u że jeszcze dziś mam iść do apteki po wazelinę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy damian
co za cham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsdgdfsg
to jest twoja dupa i oczywiscie mozesz się nie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Oki - ta ostatnia wypowiedź to albo podszyw, albo jesteś bardzo prymitywną dziewczyną, jeśli nie wiesz, co w takim przypadku masz zrobić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
Powiedziałam że się nie zgadzam na anal. Powiedział, że sobie kupi dmuchaną lalkę ale na razie jest spokój, może tylko tak straszy... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za słowa...i wiem, ze pewnie go kochasz, ale jeśli nie żartował...to zwykły Kretyn!! No ja wiem, że mężczyźni nie lubią brać żadnych tabletek, nawet jak juz umierają z bólu albo niestrawności, ale to chodzi o was oboje i o wasze wspólne życie. I na dodatek traktuje Cie co najmniej przedmiotowo!!! Kochana poważnie z nim porozmawiaj, albo rzeczywiśice niech reszte życia spędzi z gumową lalą,która będzie mu przy okazji gotowała, sprzątała itp.... Matko..no tacy faceci sie jeszcze zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn.
Nie jestem pewny ale nawet gdyby brał te tabletki to przez kilka dni i tak nie powinien z tobą współżyć. Ładny prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
ktoś się podemnie podszył, bo nie mam hasła na mój pseudonikm :( ja tylko piszę to co piszę i temet założyłam :) reszta to nie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
przeżyłam wczoraj szok mój facet wrócił do domu pijany, stanął w drzwiach z jakąś owcą na rękach (skąd ją wziął???) i mówi: -to jest ta świnia, którą rucham ja na to: -przecież to owca a nie świnia! a on: -zamknij się, nie do ciebie mówię! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żana mnie nie rozumie
to ty czy znowu podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oki Oki
Oczywiście że podszyw! Skąd miałby wziąć owcę?! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×