Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Junona

Mata ozonowa - cud czy kit?

Polecane posty

Gość ozonelka
bardzo dobry sprzęt mam go 12 lat . Jeśli chodzi o Warszawę podaje stronkę do info www.ozonomatic.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mithrandirs
Korzystałam z kąpieli perełkowych w sanatorium pod Krakowem (Swoszowice) i byłam bardzo zadowolona. Znalazłam tę samą matę u polskiego dystrybutora www.medicom.bielsko.pl - korzystam już 2 rok i nie mogę nic złego powiedzieć - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baszu
używam taką matę do kąpieli dziecka które jest nadpobudliwe i mata dobrze spełnia swoje właściwości,dziecko jest spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta przez M
Ozonomatic to super sprawa, mam najnowszy model z koloroterapią, dokuczały mi roztocza w pokoju a ona ma funkcję odkażania pokoi, nie boli mnie w końcu kręgosłup a moja mama schudła kilka kilogramów. Jeśli mogę polecić to tylko profesjonalny sprzęt kiedyś kupiłam jakieś g. na allegro i już dawno jest wśmietniku, jak zobaczyłam sprzęt profesjonalny to zauważyłam różnicę. Nie wiem czy mogę podać na miar do Pani która mi sprzedała ale podam stronkę i tam są namiary www.ozonomatic.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna zgupiec bo sa rozne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1209
Kupiłam matę na prezentacji w Warszawie kilka miesięcy temu, sprawdza się w 100 procentach, w końcu nie bolą mnie plecy a ciałko mam jak dupcia niemowlaka. W nowym modelu są fajne kolorki można sobie podświetlić łazienkę np na różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrobin
mam matę od wielu lat, Ozonomatic kupiony na prezentacji , bardzo miłe urządzenie, ulga dla kręgosłupa, mojej żonie poznikały pajączki i podobno celullit. Dzieciaki jakby mogły to siedziałyby całe dnie. Ptezentacja była profesjonalna w Warszawie pani odpowiedziała na wszystkie pytania, tylko brać jak jest możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁY PRACOWNIK ANTOSU
UWAGA!! ta firma ma grupe ludzi którzy tylko siedzą na internecie i usuwają negatywne komentarze ( w miarę możliwości) i sieją dezinformacje w stylu certyfikaty, aprobaty itp. otóż muszę was zmartwić, żeby otrzymać certyfikat z centrum zdrowia wystarczy dać do łąpy 50 tysięcy prezesowi i parę mat i certyfikacik od razu widnieje :) to banda oszustów a mata którą wy naiwniaki kupujecie za 6 tysięcy jest przez nich zamawiana w chinach za około 250zł za szt ( miałem wgląd do faktur) , polecam rozpowszechnianie mojego wpisu aby więcej ludzi nie dało się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×