Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soraya..

ko zna sie na rekrutacji w Urzedzie MIasta??

Polecane posty

Gość soraya..

chodzi mi o to jak wyglada ta cala procedura?? pierwszy etap przeszlam, czyli moje kwalifikacje zawodowe zgadzaja sie z tymi w ogloszeniu...jestem wpisana na liste....ale tamj jest sporo osob ok 30 ....w zwiazku z tym mam pytanie, czy oni sie do mnie odezwa na owa rozmowe czy sama mam sie z nimi skontaktowac????? w ofercie nic nie bylo na ten temat podane. Prosze o jakies wskazówki.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soraya..
nikt nic nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skontaktują się z Tobą pisemnie, rzadziej telefonicznie, a najczęsciej i tak i tak. Wysnaczą Ci termin rozmowy kwalifikacyjnej. Tam będziesz zbierała punkty, jeśli uzyskasz ich maks. ilość wygrywasz i dostajesz pracę. Wszystko możesz obserwować na stronie BIP urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja składałam
jak ja składałam to po złożeniu dokumentów, zadzwonili albo maila napisali z terminem testu,na teście jest jakieś 30-40 osób w zależności co to za urząd test trwa 40-60 min., a potem ogłaszaja listę osób zakwalifikowanych po tescie na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na teście jest tyle osób, ile przeszło 2 etap, czyli kwalifikacje, a nie 30-40. Równie dobrze może być 1 osoba :) Poza tym mogą być 2 etapy, lub 3 lub też 1 etap. jeśli jerst mało kandydatów opuszcza się testy lub łączy z romową kwalifikacyjną. Zależy też to od stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
Ja byłam już kilka razy więc tak: Po 1 etapie tj. kiedy moje dokumenty spełniły wymagania miałam tel. z zaproszeniem na 2 etap, którym był test ze znajomości ustaw tp. Kto zaliczy test najlepiej jest zapraszany na rozmowę kwalifikacyjną - może to być kilka osób, które osiągnęły wymaganą liczbę punktów. Co do liczby kandydatów to nie ma znaczenia ile ich jest - każdy, kto spełnia wymagania ma prawo do 2 etapu i tak np. byłam na teście, który pisało ponad 100 osób w 3 grupach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soraya...
dzieki wszystkim za odpowiedzi :) w takim razie czekam na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
przewaznie w urzedzie miasta czy w urzedach skarbowych zadawaja pytania sprawdzajace twoja wiedza np o mandaty, o kpa czy jakies inne rozporzadzenia np w urzedzie skarbowym pytali o cechy podatku i ktore sa najkorzystniejsze dla podatnika albo czym jest zakład a jednostka budzetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×