Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
O matko bosko !!! Lawinia dałas czadu no no lub zycie napisało exstremalny odcinek z zycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Hej Lawinio współczuję :) ale nie przejmój się, na pewno wszystko się ułoży. A ja dziś nie jadłam pączka, zapomniałam kupic rano a później w sklepie niedaleko mnie nie było a dziś po pracy byłam tak zmęczona, że nie chciało mi się szukać gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lavi bedzie dobrze słonce głowa do gory - kiedys musi :) A co do walentynek to mamy sie wybrac w sobote na kolacje :) bo jak twierdzi moj mezo mamy kazdego dnia walentynki :D ciekawe bo ja mam inne zdanie na ten temat :o a fantazja sie wypaliła jezeli chodzi o mnie ....Pozdrawiam wszystkie babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja sama spędziłam wczorajszy dzień ale jakoś specjalnie nie rozpaczałam, cóż to nie jego wina akurat tak się złożyło, że musiał wyjechać. Wypiłam lampkę wina i poszłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki ...przygnębiający ten dzisuejszy dzień.... ..........jestem o rok starsza.... :( Lawinia 🌼 - z pracą wszystko się ułoży :) - a plotkami się nie przejmuj...ludzie gadają i gadać będą....znam to...sama przez to przechodziłam, ponieważ też mam dużo kolegów ...a ludzie(być może z zazdrości) wymyślali już takie scenariusze, że aż głowa boli....ale skoro masz czyste sumienie...opuść...w końcu przestaną gadać - \"pole do popisu\" było ogromne :) mąż naprawdę się postarał..było....hm....bardzo romantycznie pozdrowienia 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Kropka - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny, Kropeczka - 100 lat i spełnienia marzeń!!!!!!! 🌻🌻🌻 U mnie Walentynki przebiegły bez zbytnich niespodzianek, tj. mój luby na wyżyny fantazji i wyrafinowania się nie wzniósł. Plan wieczoru był następujący: pojechaliśmy do kina odebrać zarezerwowane bilety na Rysia (hehe - strzał w 10-tkę Lawinia), następnie wprowadził mnie do Galerii Centrum i mówi: \"wybierz sobie coś ładnego kochanie\". Kto był w Galerii Cenrtum wie, że nic się tam wybrać nie da, oprócz kosmetyków (reszta to bardacha) a na kosmetyki nie miałam weny poza korektorem ArtDeco, na który choruję, ale ciągle szkoda mi było kasy bo jest zdecydowanie za drogi dla mnie. Jednak w GC tej marki nie mają więc nic nie wybrałam. Stary tłumaczył się tym, że to jedyny sklep czynny o tej porze w tej okolicy, tj. koło tego kina (jakby to były jedyne kino i jedyna galeria obok siebioe, ale zostawmy to;))... Tak więc po wejściu i wyjściu z GC poszliśmy do knajpeczki na coć słodkiego a dla mnie, jako wciąż niekierowcy, również procentowego. Po knajpeczce Ryś, na którym omal nie zasnęłam:| I to moje walentynki - raczej ekscytujące nie były, ale zawsze mogły być gorsze. Generalnie nie byłam w nastroju na nic więc może i to powodowało brak entuzjazmu - innego dnia może bardziej by mi się podobały;) A wczoraj za to, jak juz się zorientowałam, że jest tłusty czwartek, zdobyłam faworki w ulubionej cukierni i wieczorem leżeliśmy z faworami oglądjąc \"ja wam pokażę\" z Vivy:) I było fajniej niż w walentynki;) Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
Szukam kol .z którą można pogadac na kazdy temat .Lubię zawierac nowe znajomości, to co poznam kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia - a za Twoją nową prace i pomyślne "rozwiązanie" w starej trzymam kciuki! Jak będą się rzucać to w mordę ich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Ija73 :) Dowiedziałam się właśnie, że weekend spędzę bez męża, bo nie będzie mógł przyjechać. Troche smutno mi ale siostra z rodzinka zapowiedziała się na niedzielę więc może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ija73 - tu możesz pogadać z fajnymi babkami:D Akria - nic tylko się cieszyć:) Odpoczniesz sobie od starego i będziesz miała szansę zatęsknić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Fabiola liczę na to :) Po takim rozstaniu może być miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ija73 napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dla wszystkich dziewczynek!!! :-)) Kropeczka - 100 lat pomyslności oraz duzo słonka & usmiechu!!! Lawinia - Twój pewnie myslał, że w GC same fajne ciuchy..hehe chciał w Walentynki dobrze :-) pociesz się, że tak ma większość facetów, a ci co sa w mniejszości są jeszcze gorsi - np. mój raz jak ubrałam bluzkę niby taka sexi i dla niego, to stwierdził \"wiesz jak ze mna się spotykasz, mogłabys ubrac cos nowszego, a nie starą bluzke sprzed 3 lat\" (fakt leżała troche w szafie) Eh! nie dogodzisz.. Akria - witamy w klubie, ja w weekend też bez mojego, a tak się nastawilam, ale za to jak juz przyjedzie to zobaczysz, ze wynagrodzi Ci to czekanie.. ;-)) Wkońcu dziś piękne słonko było, a tyle na nie czekalam.. inne od razu cisnienie i swiat piekniejszy!! Jak wróciłam z pracy to moja kotka - Pusia tak radosnie miauczala, że od razu ubralam jej szelki i poszłyśmy na spacer nad morze. Kicia była wniebowzięta :-) Uwielbia spacerki, kierunek - plaża, aż sie wyrywa, ale z powrotem to koszmar! nie chce zołza wracać.. Dzisiaj mnostwo spotkałyśmy spacerowiczów z psiakami i nawet jedną tchórzofretke. Ma kicia była lekko zdumiona na jej widok :-) Jutro tez ma byc dużo słońca, czego i Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostuje oczywistą omylke pisarsą, zamiast \"Lawinia\" mialo być \"Fabiola\" :-)) ach, to wszystko przez to winko na które porwala mnie dzis wieczorem psiapsioła do siebie i kolacyjke mi zrobila.. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Lawinia, Mimi, Fabiola :) daaaaaaawno mnie tu nie było..... ale może będę zaglądać tu częściej :) Wpadłam na chwilę, zeby powiedzieć Wam, żebyście nie pisały na moje gg przez najbliższy miesiąc, ponieważ jestem na zwolnieniu do 16.03., a w domu nie mam zainstalowanego komunikatora. A może sie zdarzyć, że w pracy ktoś bedzie włączał mój komputer. Papatki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
akria\\\\\\\\\\ Cóż jestem osobą otwartą ,nie lubię kiedy ktoś mnie obgaduje za plecami a nie powie w prost o co chodzi.Często podróżuję ,blisko i daleko ,sama i z rodzinką,mam męża którego wciąż nie ma w domu, pracuje za granicą,jest jeszcze synek Kajetanek ma 6 lat i chodzi do przedszkola,dobrze że choc on jest.Od kwietnia wracam do pracy ,jestem handlowcem,nareszcie.Mam dosyc kieratu domowego chcę między ludzi.Może pogadamy na skyp co?Znajdziesz mnie pod IZABELKA.Mieszkam we Wrocławiu ,podoba mi się moje miasto.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Hej Przed chwilą skończyłam sprzatać, zrobiłam sobie kawę i włączyłam komputer. Chwila odpoczynku :) U mnie słonecznie ale lekki przymrozek. Trochę źle się czuję, boję się żebym się nie rozchorowała. W pracy dużo osób chorych i mogłam się zarazić. Ija73 nie mam skype, tylko gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria nie daj sie choróbsku!! Dobry pomysł zrobić sobie kawke. Ja odpalilam kompa, tak zajrzeć, bo nie wiem co mi się chce robic. Chatka posprzątana. Dopiero wieczorkiem jade do psiapsiolki na tv z noclegiem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja siedze dziś w domku. Trochę popracuje, musze coś przygotowac do pracy a jutro odwiedzi mnie siostra więc nudzić się nie powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Moon - no muszę Ci powiedzieć, że ktoś chyba włącza Twojego kompa bo widniejesz jako dostępna:> Jak samopoczucie w ogóle?:) Rośniesz?;) Xara - no wiem, że chłop stylista to też problem - tą GC się nie przejmuję, przyzwyczaiłam się;) Ja dziś też chcę sobie coś w domu obejrzeć w łóżeczku:) Fajnie, że Twoja kotka jest taka obyta ze smyczą - moje kotki to dzikusy straszne - na smyczy czują się niepewnie a poza domem generalnie głupieją... Akria - no czyś Ty oszalała, żeby w sobotę w domu jeszcze pracować??? Odpoczywaj kobito i korzystaj z wolnej chaty:) Ija73 - spróbuję Cię złapać na skype, ale rzadko tam bywam, za to na gg przez cały dzień w pracy. MAsz gg? Lawinia, Mimi, Kropka, Net i wszystkie Laseczki - 🌻 mówię Wam a mnie to słońce dobija - mam okna na południowy-wschód i wytrzymać się w tym mieszkaniu nie da:/ Miłego wieczoru Girls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
akria ------------- iFabiola mój nr. gg 9927345 czekam na kontakt pa pa odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie babulce :) Pozdrowienia dla nowej kobitki ija73 :) Byłam dzisiaj z młodym z parku wodnym i jestem zmeczona tymi szalenstwami w pozytywnym znaczenu ;) dla relaksu odwiedziłam sałny i kosmetyczke a co mi tam raz w roku sa ferie :D w poniedziałek wracam do pracy po tygodniu {odpoczynku } jak zwał tak zwał :o miałam troche zaległosci w domowech sprawach .Przed nami jeszcze tydzien feri i wysyłam moje dziecko z dziadkami na Słowacje a my z mezem bedziemy odpoczywac :D;) po pracy .... mon - daj znac jak bedziesz miała komunikator .....odpoczywaj rybko i ciesz sie z wolnosci bo czeka cie duzo obowiazkow :) akria - fobiolka ma racje zostaw dziewczyno ta prace jest sobota ..praca nie zajac !!! lavi - i jak dajesz rade ? Dla wszyskich gorace pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Z tą pracą to chyba tak zrobię, strasznie mi się nie chce nic robić :-O Może coś obejrzę w TV. Idę sobie nalać lampkę wina. Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Ale tu ciszaaaa !!! :o Dzisiaj strasznie brzydka pogoda taka typowo jesienna i wypiłam juz trzecia kawe i dalej jestem spiaca byle do 15.30 a potem juz do domku ...Co nowego u Was dziewuszki słychac ? :) Kropeczko - ja zycze Tobie duzo miłosci i pogody ducha w życiu osobistym i zawodowym 👄 ....Spoznione ale z serducha te zyczenia płyna :):D do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
🌼🌼🌼🌼- troche wiosny dla Was dziewczyny :):D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
jak wstawiacie do tekstu napisanego te różne kwiatki ,buzki.Jakoś nie doszłam do tego.Od niedawna mam nete.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześc W kwadratowe nawiasy wpisujesz np. kwiat 🌻 usta 👄 serce ❤️ usta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×