Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
a to masz ci babo placek wszystkie uciekły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki..rowniez wszystkich pozdawiam,,, pogoda nie ciekawa,, wiec czytam sobie troszke,,,, jutro ma byc prawdopodobnie znow snieg,,,fajnie,,pojde z dziecmi na sanki,,bo sa ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no tak z facetami to roznie bywa ;) oni sie juz rodza tacy delikatni mam dwa takie egzemplarze w domu :D wszystko na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Idę spać, bo rano ciężko będzie się obudzić. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria kolorowych ;) ja tez za chwile ide spac i znowu do pracy ....samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
wiolla a w jakim wieku masz dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dobranoc wszystkim 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara29
czy ktoś z Was miał zapalenie płuc?? lub ktoś z Waszych bliskich? Ja mam 1wszy raz w życiu, w sobote u lekarza, aż mnie zamurowało.. dodam, że rzadko choruje, od Nowego Roku rzuciłam fajeczki, mimo że malo paliłam i superlekkie, zapisalam się na powerjoge... eh. Byłam nawet na 6 zajęciach. Dodam, że odzywiałam się książkowo. A teraz zwolnienie, narazie 2 tygodnie. Nie wiecie ile to tak średnio trwa do wylwczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara29
Do jutra dziewczyny! jakbym jutro chciała się ubrać i iść sobie do pracy, a to dopiero 2gi dzień mego zwolnienia. papatki :-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam ledwo dobrnęłam do pracy... wody i błota pośniegowego po kolana , na ulicy fontanny spod kół samochodów,jestem zmachana jak koń po westernie. Rynia-wspólczuję Ci samotności , ale może się jeszcze wszystko odmieni , nie spisuj się na \"straty\" Akria-przeczytałam we wcześniejszych wątkach , że Twój mąż ma problemy ze zdrowiem.Trzymam za Was kcuki. Xara- nie \"łam się\" i podpoczywaj sobie , a co... pozdrowienia dla wszystkich pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam po przerwie witam sie , witam nowe dziewczyny- Haneczka , Rynia Xsara Azura, Wiolla- no no no , jak milo ze nas wiecej- i zmykam , ale wpadne jeszcze dziś :D Buziaki dla wszystkich , trzymajcie kciuki zeby mi samochod odpalił plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie dziewczynki!Xara jak sie dzis czujesz?Wiecie co ,u mnie sypie snieg i jest paskudnie.Ale pogoda za oknem odpowiada mojemu nastrojowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas nad morzem dzisiaj ładna pogoda - słoneczko świeci i błękitne niebo. Wczoraj w Gdańsku była awaria CO, więc w domu zimno i brak ciepłej wody. Cóż za radość się wykąpać! Dzisiaj dzień jakby bardziej uśmiechnięty :-))) Czego wszystkim z Was życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara29- ja mialam zapalenie płuc. Tylko tak się dziwnie zlożyło, że dowiedziałam się o nim gdy robiłam zdjęcie rtg do badań okresowych. Okazało się, ze przeszłam zapalenie płuc nic o tym nie wiedząc- ale się zdiwiłam kiedy lekarz, który to zdjęcie oglądał powiedział mi otym. Prawie się z nim kłóciłam, że wcale nie miałam, a on, ze widać to na zdjęciu rtg, że jednak je miałam. Strasznie byłam zdziwiona i przestraszona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azura dzieki za info! Kurcze ja bym też do lekarza nie poszła, ale trochę oslabiona byłam, zero gorączki.. Okaz zdrowia jestem, fakji rzuciłam, na powerjogę zaczęłam chodzić i... mnie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara29-jak udalo ci sie rzucic palenie???Ja probuje i bez zadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie palę od Sylwka, myślałam, że to nie możliwe.. kurzyłam jak smok. Kupilam na sylwku fajki i powiedzialam, że to moja ostatnia paczka i więcej nie kupuję. wypaliłam je i.. poczytałam w necie na forach troche o rzucaniu, jak ludzie sobie radzą itp. polecialam do apteki kupilam plastry nicorette (niquitin też potem miałam, ale są moim zdaniem gorsze) i tak przestałam palic, a raczej kupować fajki. Bez bicia skusilam się ze dwa razy w sobotę na imprezie jak mnie poczęstowano, ale.. i tak jestem dumna. zawsze zaczynałam dzień od kawki i fajki, teraz kawka wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez kawa i papierosek.Moze jeszcze raz spruje rzucic ale to dopiero za jakis czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam takie badania nukowe, że nie ma co planować rzucic fajki tylko lepiej na spntana kiedys to zrobic /jak się dojrzeje do tego/. Ja co roku w postanowieniach noworocznych pisałam: rzucić faje, zapisać się na fitness. W tym roku z małym bólem to zrobiłam! A teraz jestem w małym zawieszeniu przez to zapalenie pluc eh :-(( Ale karnet na fitness mam jeszcze do wykorzystania jak wyzdrowieje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja próbowałam skończyć z tym świństwem (papierosy) nie paliłam z 7 miesięcy , aż któregoś dnia coś mnie podkusiło... dziewczyny , znowu palę jak smok i nie mogę sobie poradzić z własnym sumieniem. ale plastrów jeszcze nie stosowałam i chyba zacznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witanko ;) Kurcze ale dzisiaj u mnie pogoda mokro , szaro , ślisko do bani z taka zima :o a jeszcze dzisiaj rano mialam nerw ruszony do granic mozliwosci ...Jade sobie rano samochodem do pracy boczna droga a tak lodowisko wiec noga z gazu i wolno pykam autkiem a tu nagle jakis facet krzyczy , trabi , tekst w stylu ze mam kupic sobie sanki , baba za kierownica itp . wiec nic wyprzedził mnie ale za jakies 200m był podjazd i ten sam facet zakopal sie samochodem w sniegu ;) wiec ja otwarłam okno i mowie a Ty kup sobie pare koni jak nie umiesz jezdzic samochodem :D pokiwałam i pojechałam ....facet myslał ze jest mistrzem kierownicy ......:) ale zapomniał jakie sa warunki atmosferyczne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lavi - mysle ze jakos autko dało czadu i pojechało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) U mnie przymrozek, z jednej strony dobrze, bo nie ma błota ale znów ślisko i trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki . Mam jakies 15 wolnych minutek, wiec zagladam. Mimi - byłaś wspaniała. TYrzeba bylo jeszcze zaboksowac kolami obryzgujac go mokrym sniegiem Mimi - chwala Bogu i akumulatorowi udalo mi sie odpalic , i jakos kaszlac sie i ksztuszac dojechal do pracy , ale czeka mnie generalka u mechanika ech... uwielbiam takie sprawy , bo malo mam na glowie to jeszcze mechanik, , bieganie za czesciami grrrrrr . Xsara , Rynia , Haneczka - bo czytajac was wiem ze albo palicie albo walczycie z nalogiem. Trzymajmy sie w tym razem. Ja tez nie pale od Nowego roku , ....no z wyjatkiem sobotniej imprezy firmowej , ale tylko dwa i KONIEC . Zreszta nie ciagnie mnie nawet. to te glupie przyzwyczajenia Rynia, haneczka - rzucaj , rzucaj w zamian za to proponuje basen . Kurcze u mnie koniec ferii i ostry powrot do obowiazkow , wybor gimnazjum , walka o oceny. Haneczka - a twoja cora tez w tym roku? Xsara - co to powerjoga , bo fajnie brzmi :D ?, wracaj do zdrowia Azura - ja tez chce wiosny!!! Choc na nartki chetnie bym wyskoczyla ale tam snieg lezy do poznej wiosny i niech sobie lezy , ja juz chcialabym chodzic po pierwiosnkach :D Akria ,Fabiola , Kropeczka, Netka - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria - u mnie odwilz , nawet teraz wieczorkiem brnelam w mokrej brei po kostki brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
A ja szukam jakiejs fajnej kwatery na ferie chciałam wybrac sie na Słowacje ale tam gdzie mialam jakies namiary na ubytowanie :) wszystko na maxa zajete . Tak jak sie dowiedziałam od pani do ktorej jezdziłam warunki narciarskie dobre i ludziska zrobili rezerwacje z pojawieniem sie sniegu .....dupa blada :D szukam moze sie jeszcze uda mi sie wyskoczyc na narty w ferie na jakis tydzien . Lavi - mnie tez czeka przeglad samochodu i sama jestem ciekawa co musze na juz wymienic aż strach sie bac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Powodzenia dziewczyny z tym rzucaniem palenia .Moj mężo tez miał postanowienie i wytrzymał chyba 10 dni a ile zjadł słodyczy i jaki okropnie nerwowy chodził ...szkoda pisac :) ciag dalszy histori znany pali jak smok i tyle zostało z tego postanowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×