Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Cześć dziewczyny Minął pierwszy tydzień edukacji szkolnej mojego dziecka :) Jak do tej pory zadowolony....marudzi tylko przy odrabianiu zadań domowych :( A ja cały tydzień w biegu :( praca, zebranie w szkole, związane z tym zakupy...o zgrozo, a ile ze szkołą związanych wydatków :( :( Mimi 🌼 - nic na ten temat nie pisałaś...a ja w szoku... jakieś dodatkowe pomoce dydaktyczne i inne pierdoły :( A kawkę o 11.00 piłam; ze śmietanką i z cukrem :), ale niestety brak czasu spowodował, że nie zajrzałam na forum :( może w przyszłym tygodniu będzie lepiej (oprócz poniedziałku - kotrola u lekarza) Pogoda u mnie okropna...normalnie jesień...fakt, jesień też jest piękną porą roku, ale jak ma się czas ją podziwiać :) Teraz jestem w pracy, niestety. Jutro też... zajrzę później może któraś z Was \"wejdzie\" na forum to pogadamy Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mąż ogląda mecz a ja przy komputerze, bo nie lubię meczów. Zdrzemnełam się po południu i teraz nie chce mi sie spać. Kropka współczuję, że musisz pracować w weekend. Ja ostatnio też zapracowana ale weekeny mam wolne. Coś dzieje mi sie z kompem, musze chyba zawieź gdzieś do serwisu, bo w końcu całkiem padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Witam po przerwie ale też tylko na chwilkę.Dziewczyny też milczą:(,ja obiecuję że się poprawię ale mam teraz mały "kociołek".Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z kolejnego wyjazdu, w tym roku wyjeździłam się naprawdę duzo. byłam na Krymie, pogoda super, przyroda piękna ale kraj biedny. czuje się tak jak by się wsiadło w wehikuł czasu i przeniosło się wstecz jakieś 40 lat. jestem padnięta po dwóch nocach w podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Hej,u mnie na razie kocioł w pracy,mało czasu i czekam żeby się troszkę "rozluznilo".Dziewczyny----topik umiera,oddzywajcie się.Akria,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC AKRIA PAMIĘTASZ BYWAŁAM TU CZASEM,PISAŁYŚMY.CO U CIEBIE?POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO, MIMO POGODY ,CHOC NIE JEST TAKA ZŁA JAK NA TĘ PORĘ ROKU{KWIAT}IZABELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ija pamiętam :) Ostatnio duzo pracuję. Na szczęście dzis zaczął mi się juz weekend. Pogoda koszmarna, zimno i pada deszcz. Jestem po kolejnej próbie i znów czekam na wynik. Staram się za dużo o tym nie myśleć ale to trudne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria powodzenia miło że mnie pamiętasz czasem będę tutaj zaglądała trzymaj się i bądż cierpliwa bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lasencje:) Znów nie było mnie tu sto lat i już nawet nie próbuję nadrabiać czytania. Mam nadzieję, że wszystko u Was ok:) Jak życie generalnie? Jesień idzie, cieszmy się:D Buziak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Witaj czarnulka 🖐️,przyjmiemy,przyjmiemy ;),tylko,że jakoś rzadko tu dziewczyny zaglądają z braku czasu,zresztą ja również ostatnio mam kocioł:(.Powiedz coś o sobie,jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z gdańska, pochodzę z mazur, a za kilka dni wyjeżdżam do holandii. szukam fajnych babeczek na pogaduchy w długie jesienne wieczory. co jeszcze chcesz wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
wszystko o czym chcesz i możesz mówić:)ja jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maudie jakie masz zinteresowania? ja np. lubię magię i wogóle rózne czary-mary, mam bzika na punkcie kotów :) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
koty kocham,lubię muzykę,pasjami czytam książki,magią się raczej nie interesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czarnulka witaj :) ja ostatnio mało tu zagladam, bo mam jakis kiepski okres w życiu, w dodatku duzo pracy, co akurat mnie cieszy, zajrzę tu jak będe w lepszym humorze miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) bujam się z wyjazdem do holandii, kurde wyrwać sie z tego kraju to naprawdę jest problem!!! chcemy (ja i mój chłopak) jechać busem, który zabierze nas spod domu i wysiadziemy pod wskazanym adresem - no niby super - ale ci przewoźnicy sa niepoważni!!! odwołują wyjazd w późnych godzinach wieczornych dzień wcześniej bo ktoś tam zrezygnowała, albo następnym razem pani nas nie wpisała na liste, albo bus nie przyjeżdza....... Takie rzeczy to tylko w polsce sie dzieją!!! jestem już chora od tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, u mnie zawodowo dobrze, a uczuciowo raczej niedobrze.. Mój pan zaczął z rzadka się odzywać, ostatni raz widzielismy sie kilka godzin w połowie sierpnia i było tak sej.. odpuścilismy sobie we 2kę walkę o naszą miłość na to wyglada. Mam mega doła z tego powodu, ale staram się mysleć troszke pozytywnie. Z przerażeniem ogarnia mnie poczucie pustki i samotności, że musze kogoś wcześniej czy pózniej znależć /ale gdzie i kiedy??/ Odzywajcie sie dziewczyny - trza ratować topik !!! :-) Czarnulka Witaj - jestem po sasiedzku, czyli z Sopotu i tez kocham koty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czarnulka, też mam kota na punkcie kotów :-) co zamierzasz robić w Holandii, jeśli to nie tajemnica? Akria, jak tam staranka? u mnie ciągle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
eternal🖐️ jak chodzi dziewczyny o staranka to u mnie nic a nic:(nieraz mam już dość i jakiegoś doła załapuję... Akria----pisz częściej🌼 dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mój kot nazywa sie Antek i jest kremowo-biszkoptowym rag dollem, taki kudłaty sierściuch:) niestety teraz jak wyjadę zajmie sie nim moja siostra. Wyjezdzamy jutro. A co bede robić w holandii?? nic ambitnego he he he he :P na poczatek praca w hotelu :) a później ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er43
www.forumowiprzyjaciele.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Kobietki :-) Dłuuugo tu nie zaglądałam,jAkoś tak tu pustawo było....widzę,że jednak coś się już zaczyna dziac...PISZCIE KOCHANE! 🌻Dla Was😘 Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czarnulka czekamy :) eternal, maudie u mnie to samo, znów nie wyszło, nie wiem co dalej, bo przestałam wierzyć, że się uda. Mogłabym ciągle próbować, gdyby to tyle nie kosztowało, nie wiem czy jest sens Xara współczuje 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×