Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Maudie-:)Mimi-jak bedziesz wiedziała,ze masz wyjadz do B. -prosze, daj znac na maila-moze sie uda nam spotkac? Pozdro dla wszystkich, znikam do spanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, jutro jadę do Bułgarii z koleżankami. wybrałysmy Bułgarię bo tam są piaszczyste plaże, lepsze to niż kamienie, poza tym byłam tam kilkanaście lat temu i z ciekawości chce zobaczyć czy się coś w tym kraju pozmieniało na lepsze. idę się pakować, do zobaczenia za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
:)miłego wypoczynku Eternal,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
hej Net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie książkę Coelho ,,Jedenaśnie minut\" Może ktos czytał? Ja jak już zacznę czytać jakąś książkę, która mnie zainteresuje to czytam już non stop aż skończę, nie potrafię tak po trochu. Czytam więc tylko jak wiem, że moge sobie na to pozwolić, bo w przeciwnym razie zaniedbałabym obowiązki. tak już bywało. Wracam do lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Miłej lektury Akria,a lubisz powieści obyczajowe?Ja bardzo i autobiografie a raz na jakiś czas mały kryminał,no ale najbardziej obyczajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skończyłam :) Lubię obyczajowe ale nie tylko. Teraz nie czytam tak dużo, jak kiedyś. Może coś polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
:)polecam co przeczytałam dosłownie parę dni temu:Christian Signol"W tym życiu albo w przyszłym",Charlotte Link"Dom sióstr".Oj mogłabym dużo polecić jeszcze,bo namiętnie czytam,ale w tej chwili akurat jestem pod wrażeniem tych dwóch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
😴dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Wreszcie weekend, podobno ma być słoneczny, mam taką nadzieję, bo od tego zależą moje plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Hej,już jestem.Miałam dziś zakręcony dzień od rana i dopiero teraz tu zaglądam.Ja lubię jak jest ciepło,ale upałów powyżej 30 st.nie znoszę,czuję sie wtedy okropnie,nie nawidzę być cały czas spocona,nawet po wyjściu spod prysznica!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
jakoś nie mogę z niczym dziś nadążyć:(wszystko mi leci z rąk,oj wypoczynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😭 hej Akria🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
A gdzie Kropka i Net??????????:( Akria-chyba poszłaś już spać?Jeśli tak to dobrej nocy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Własnie zabieram się do sobotnich porzątków :( Miłego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
cześć Akria,ja dopiero teraz się melduję bo całą sobotę miałam zajętą.Ale strasznie jestem zmęczonaaaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
:)hej,meiduję się :) właśnie piję popołudniową kawkę z mężusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ale upały, lubie ciepło ale taka duchota jest trochę męcząca. Wczorajszy dzień spędziłam nad wodą, trochę się opaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
:)Hej,ja też lubię ciepło,ale takich upałow nie znoszę.Własnie wyszłam spod prysznica i czuję sie jak "nowo narodzona".Teraz wcinam lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upały...uff....nie ma czym oddychać :( weekend spędziłam nad wodą :) nawet trochę się opaliłam... :) teraz jestem już w domu, cóż.... remont trzeba było w końcu zacząć... więc wyobraźcie sobie dziewczyny, jak wygląda mieszkanie :(( takie uroki.... teraz wychodzę zajrzę wieczorkiem pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
🖐️ a ja miałam dziś dzień wolny i siedziałam sobie w chłodnym domciu:) przy wiatraczku:) wyszłam tylko do fryzjera podciąć końcówki i poprawić grzywkę,bo tak ją sobie sama ciachnęłam,że nie za bardzo korzystnie-łagodnie rzecz ujmując wyglądałam:(.A teraz siedzę i piję sobie soczek porzeczkowy;) ,hej,Kropka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie pracowałam i spędziłam dzień nad wodą :) Tak łatwiej znieść te upały. Opaliłam się nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Oj widze ze wszedzie takie upały :) u mnie w zabrzu to dzisiaj rano wiał przyjemny wiatr a teraz znowu jest duszno i parno ....ja mam juz wolne wiec delektuje sie spokojnym zyciem na urlopie wczoraj syn mial 10 lat wiec mała rodzinna imprezka a co za tym idzie i przygotowanie , sprzatanie itp. ;) juz w sobote wyjezdzamy do Chorwacji ....jeszcze tylko jakies zakupy i pakowanie :) ktore uwielbiam czyt. { problem jak co roku } .....kupiłam sobie dzisaj stroj nawet taki jak chcialam i za połowe ceny ale powiem wam kobietki ze niby jakies przeceny a i tak nic specjalnego a i rewelki cenowej nie ma ..... Net- jak bede w okolicy to dam znac .... Kropeczko - remont to napewno duuzzzo zamieszania , sprzatania ale najlepszy moment to ten kiedy po całym tym syfie mozna delektowac sie lampka czerwonego w nowej scenografi ;) u boku mezusia ... Akria :) Maudie :) - odpoczywacie bo lato szybko minie .... Xara - napewno opalasz sie nad morzem :D i znowu Ci wielbiciele ....he he Dla wszystkich gorace pozdrowienia z goracego ślaska >>>>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Witaj mimi :) i miłego pobytu w Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dziś upalnie. Dziś mam trochę zajęć, więc taka pogoda mnie nie cieszy. Znajomi zapraszają na wakacje ale ne wiem czy skorzystamy, ze względu na to leczenie :( Mimi miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziekuje z całego serducha za miłe słowa :) mysle ze bedzie fajnie tylko ta podroz ale lubie jezdzic samochodem bedziemy sie zmieniac z mezem .....a u mnie dalej parno i nastepna noc do bani :) jestem wykonczona takim skwarem a jak wiecie pracy w domu dużo ale byle do soboty .....Akria kibicuje Ci :) mysle ze sie wszystko uda i w przyszłym roku bedziemy sie wszystkie cieszyc z twojego malenstwa - wytrwałosci ;) ale jakis mały wypad za miasto sie przyda napewno moze zapytaj lekarza .....a tak ciekawa jestem czy Moon juz urodziła bo miała termin w połowie lipca :) Maudie - a Ty gdzie wybierasz sie na wypoczynek ? lavinia - Fabila >>>>>meldowac sie dziewczyny i to juz !!! :) Tradycyjnie dla wszystkich pozdrowienia >>>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies8888
www.pomozkasi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×