Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

a ja tam taniec najbardziej wolę...obserwować w czyimś wykonaniu;):D;) a propos, nie mogę \"dojść do siebie\" po Kuli dla Rusin:/ śmieszne jest też to, że w dyskusji na forum stronki TzG nieprzychylne całej sytuacji komentarze znikają jak kamień w wodę ( 2 moje \"zaginęły\" ), zaznaczam, że nie ma w nich naruszenia regulaminu......dobre:/ taka współczesna cenzura. Po tym finale pozostał jednak niesmak. Dla mnie i tak zwyciężyli Ewa i Przemo:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja jestem \"zapaloną\" narciarką :-D Uwielbiam to. A co do diety - to dziewczyny, które są w domu i gotują obiady dwudaniowe - zawsze lepiej samej zjeść tylko zupę :-) Ja siedzę w domu i właściwie odżywiam sie głównie sałatkami - czym ćwiczę swoją silną wolę, bo czasem jakbym je pizgła i nażarła sie lazani....... Ale w swój strój ślubny wchodzę. Tańca z gwiazdami nie oglądałam - jakoś nie lubię tego typu programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
No, wrescie słoneczko:) Całuski dla Was 👄 . Jeżeli chodzi o narty, to może we ferie się wybiorę, bo mnie bardzo korci, ale będzie to mój Pierwszy Raz :))) . Szkatułko mam do Ciebie pytanie ( tak na przyszłość :) ) Czy we wczesnej ciąży miałaś np. dziwne apetyty, mdłości, zawroty głowy, humorki itp. wiesz to wszystko o czym piszą w książkach. Jestem bardzo ciekawa, bo moja koleżanka miała tylko raz mdłości i raz zawroty głowy a tak to jakby w ciąży nie była:) Natomiast inna koleżanka jeszcze przed zniknięciem @ czuła, że jest w ciąży:) A inna miała normalny @. Dziwne to wszystko. Pozdrawiam Cię i DZieciątko. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
A apropos naszych kg:) to ja powiem, że jak rok temu odstawiłam tabsy to wróciłam do mojego rozm. z 38 na 36 - ale to jedyna dobra rzecz po ich odstawieniu - teraz jestem cała rozlregulowana:( Ale nigdy bym już nie wzięła tabletek, gdybym wiedziała co mnie czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Emsy, dziwne to wszystko. Masakra jak się czyta na przykład, że wielu zachodzi dopiero gdy...już całkiem złożyli broń...albo zdecydowali się już na adopcję. Ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMM, tylko zupę :( eeehhhh, muszę ćwiczyć silną wolę w takim razie :( A na nartach gdzie śmigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Mam pytanie do Martyyy - założycielki topiku - Kiedy kończy się status upieczonej mężatki:)? Bo tak się zastanawiam, czy kiedyś zmienimy na: Już nie takie młode mężatki hihihi:) Oczywiście po to, żeby dalej ze sobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaana - nie ironia losu, ale odblokowanie organizmu ;-) Bo jak non stop o tym myślisz, to możesz za bardzo chcieć i nie móc zajść. W momencie przestania rozmyślania, następuje odblokowanie i niespodzianka :-) Tak we wszystkich mądrych ksiażkach piszą - nie żeby to moja teoria była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - ja nawet tej zupy nie jem, ale to mój wybór i męża, żeby nie jadać w domu obiadów. Jeśli Ty gotujesz mężowi obiad z 2 dań, to dla zachowania szczupłej sylwetki proponuję jeść właśnie samą zupę, bo syci a jest w niej dużo wody :-) Ewentualnie czasem zjeść sałatkę z samym mięsem. Chodzi głównie o to, żeby przede wszystkim jeść dopóki w 80% nie będziesz najedzona, a nie w 100%, no i nie mieszać pokarmów, a przede wszystkim unikać węglowodanów. Tak też w mądrych ksiażkach piszą :-D Gdzie jeżdżę ? W Polsce w Szczyrku głównie, a poza Polska to w Alpach - nie da się ukryć, ze tam jest jednak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy ja poki co świetnie znoszę ciążę :) Humorki dziwne miałam w ostatnim czasie, ale to pewnie też bylo związane z taką ponurą pogodą. Mdłości własciwie nie miałam, kilka razy było mi niedobrze, no i od początku ciązy nie jem właściwie nic słodkiego. A tak to czuję się świetnie od samego początku :) A i ciążę czulam przed @ :D Wszystko przez piersi, ktore stały się takie \"big cycaste\" ;) Ach i jeśli stosujecie tabletki, to ja też radzę z nich zrezygnować. Im szybciej tym lepiej, bo ja też mialam niezłe przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm, no spoczko, wiem o istnieniu tzw. \"psychicznych blokad\", czasem się jakąś książkę przewertuje, gazetę do ręki weźmie...;):D:D;) Emsy, proponuję nie wprowadzać cezur czasowych:):) każda z nas niech się czuje ZAWSZE jak dopiero co upieczona, świeżutka mężatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Dziewczynki, jak się robi te małe napisy pod wypowiedziami? A dzisiaj wraca mój kochany Mąż:))))!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka123
Witajcie mężatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emsy
Mam małe pytanko? Co się dzieje z Kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, wchodzisz w \"preferencje\" w prawym górmym rogu tej strony, logujesz się, otworzy Ci się stronka preferencji, następnie w miejscu \"sygnatura/stopka\" już masz pole dla siebie;) tinka123 właśnie, gdzie Kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marto, tylko mój nick jest teraz czarny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie :) A co z Filipką? Ona chyba na 1 grudnia miala termin? Czyżby ta cisza oznaczała przyjście na świat pierwszego Maulszka na naszym topiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo:) ależ romantyczna ta stopka....:):) wie ktoś czy na pomarańczy można mieć stopkę ? chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, czarne jest piękne :) Już tylko Validos obstaje przy pomarańczowym :classic_cool: Nawet Tmm sie zaczerniła :-P No właśnie gdzie są: 1)Kiedyś 2)Filipka 3)Validos no to wiadomo, ma gości :) 4) Karola11 - ona mogłaby coś wiedzieć o Filipce Tak sobie też pomyślałam, ze niewykluczone, ze za oceanem pojawiło się Świeżo Upieczone Maleństwo :) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo czarny tak seksownie wyszczupla :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jutro piątek i w sobotę mała imprezka:) Trzeba trochę poszleć po tygodniu pracy. A apropos imprez, macie już plany na Sylwka? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy, planujemy jechać na narty 😡 z moją przyjaciółką i jej mężem. wszyscy narciarze, oprócz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o narty ,to może Tmm nas nauczy? My na Sylwka mamy zaproszenie na Mazury, albo w góry:) jak w piosence, no zobaczymy jeszcze:) Ważne w jakim gronie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mówcie dziewczyny, co chcecie wiedzieć o nartach :-D Miszcz sie wypowie - buhahahahaha :-D :-D Oczywiście przesadzam, choć ogrodnik ze mnie żaden ;-) Ale ogólnie to chyba ciężko mi Was będzie nauczyć wirtualnie jazdy na nartah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm - gdzie najlepiej zaczynać naukę i czy mozna na miejscu wszystko wypożyczyć? ( na razie nie będę inwestować w kupno, bo nie wiem czy mi się spodoba). Do ferii jeszcze czas, wię jakoś damy radę:0 No chyba, że zamiast na narty to może jakieś ciepłe kraje??? Hmmm, pomyślę:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja pierwsza nauka odbywała się na dość stromej górze, mąż mi mówił, że to taka ośla łączka, a ja jak na osiołka przystało uwierzyłam mu. Jak się potem dowiedziałam, że na tym stoku nie ma w ogóle oślej łączki, to było zgrzytanie zębami 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Emsy myśl, myśl intensywnie - ciepło czy zimno :-D Naukę mozesz zacząć praktycznie wszędzie, gdzie jest jakaś górka, bo na samym początku to uczysz się początkowej techniki, podstaw, i lepiej, żebyś sie czuła bezpiecznie startując z małej górki. Ważne, zeby nie uczył Cię ani mąż, ani nikt znajomy, tylko fachowiec/dobry instruktor, bo tylko w ten sposób od samego początku będziesz poprawnie jeździć. A takie \"domorosłe\" jeżdżenie to nawet nie warto zaczynać, bo każdy Ci co innego będzie mówił, inną technikę pokazywał, i tylko Cię skołują. Na miejscu (jak juz pojedziesz w te góry) jest na 90% szkółka i są instruktorzy. No i wypożyczyć możesz praktycznie cały sprzęt, no chyba, ze jesteś na jakimś odludnym zadupiu i nic tam nie ma. Bo z reguły to tego całego sprzetu i butów narciarskich to do wypożyczenia jest pełno. Zresztą ja tez nie mam swoich nart, ani kijków, tylko swoje buty, bo to sie nie opłaca. Bo praktycznie co 2 lata są nowsze, lepsze modele nart, i trzeba by było ciągle kupować, a w wypożyczalni masz w miarę nowe, i co najważniejsze - wliczone jest jak je zepsujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×