Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Alice coś ci wyślę żebyś sie mogła zapatrzeć :) Martaanno tak to już 11 tydzień (właściwie połowa 12-go) i sama w to uwierzyć nie mogę. jeszcze chwila i zacznie się drugi trymestr :) Wiem, że w ciąży można seksy wyglądać (pod warunkiem, że się nie wygląda jak słoń :D ) ja na początku przytyłam raczej sporo (jeszcze nawet zanim się upewniłam, że to ciąża), ale teraz bardziej idzie mi w brzuszek na szczęście :) Już Validos pisałam na GG, że szałowo wyglądała w tych wytwornych i stylowych ciuszkach :D A_guu gratuluje spokoju twojej pociechy i oby tak dalej!!!! BUZIACZKI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fotki Validos, widać że zabawa była przednia, a i stroje dopracowane:D bardzo fajne to czarno - białe, \"portretowe\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście to nie rocznik :) to raczej od 19.06.1980 - Bo ja już taaaaka stara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - imprezka pewnie się udała - fotki super!!!:) Agitalku - poproszę o zdjęcie brzuszka - hmmm nie wiedziałam, że w 3miesiącu już widać brzuszek, ale to pewnie zależy też od osoby nie? Ale to zleciało, dopiero niedawno nam powiedziałaś... jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2008!!!!! dla wszystkich wspaniałych bywalczyń tegoż forum:) Chyba muszę się wziąć za siebie i wreszcie wysłać jakieś fotki Piotrusia do forumowych cioć:) Obiecuję to zrobić:) w najbliższym czasie:):):) Co do uciekającego czasu aż trudno mi uwierzyć, że Piotruś ma już15 dni, aż sama się dziwię, kiedy to przeleciało... Ja już jestem w dobrej formie (tzn dokucza mi jakaś paskuda ze strony dróg moczowych i jestem na kolejnym etapie leczenia), ale pod względem dojścia do siebie po wyczynach sprzed dwu tygodni to już jest OK:) Maleńki jest cudowny - grzeczniutki, pięknie śpi, jest naprawdę wspaniały. Od trzech dni przestawił się na system jedzenia co 3 godziny (wcześniej jadał nieregularnie, czasem co 2 godziny, a czasem co 5). Karmię go butlą, bo akurat tak wyszło, że z pokarmem od początku nie było wesoło, a teraz po tym leczeniu (nie wiem być może po gorączce), to moje dziecko musiałoby całkiem głodować, ale fajnie toleruje mleczko:) Cieszę się też tym, jak mój A. zajmuje się synkiem:) Takie wrażenia naprawdę warto przeżyć:):):) Agitalku, napisałaś o tym, że już niedługo zaczynasz 2 trymestr, faktycznie aż trudno uwierzyć. Mam wrażenie, że swój test zrobiłam niedawno... A to jak nam powiedziałaś o ciąży to mam wrażenie, że to było wczoraj:) Dziewczyny kochane jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) Muszę nieco nadrobić zaległości w czytaniu:) i powoli do Was wrócić;) Szkatułko, dla Ciebie szczególne buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU 2008!!!!! dla wszystkich wspaniałych bywalczyń tegoż forum:) Chyba muszę się wziąć za siebie i wreszcie wysłać jakieś fotki Piotrusia do forumowych cioć:) Obiecuję to zrobić:) w najbliższym czasie:):):) Co do uciekającego czasu aż trudno mi uwierzyć, że Piotruś ma już15 dni, aż sama się dziwię, kiedy to przeleciało... Ja już jestem w dobrej formie (tzn dokucza mi jakaś paskuda ze strony dróg moczowych i jestem na kolejnym etapie leczenia), ale pod względem dojścia do siebie po wyczynach sprzed dwu tygodni to już jest OK:) Maleńki jest cudowny - grzeczniutki, pięknie śpi, jest naprawdę wspaniały. Od trzech dni przestawił się na system jedzenia co 3 godziny (wcześniej jadał nieregularnie, czasem co 2 godziny, a czasem co 5). Karmię go butlą, bo akurat tak wyszło, że z pokarmem od początku nie było wesoło, a teraz po tym leczeniu (nie wiem być może po gorączce), to moje dziecko musiałoby całkiem głodować, ale fajnie toleruje mleczko:) Cieszę się też tym, jak mój A. zajmuje się synkiem:) Takie wrażenia naprawdę warto przeżyć:):):) Agitalku, napisałaś o tym, że już niedługo zaczynasz 2 trymestr, faktycznie aż trudno uwierzyć. Mam wrażenie, że swój test zrobiłam niedawno... A to jak nam powiedziałaś o ciąży to mam wrażenie, że to było wczoraj:) Dziewczyny kochane jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) Muszę nieco nadrobić zaległości w czytaniu:) i powoli do Was wrócić;) Szkatułko, dla Ciebie szczególne buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Proszę o mnie nie zapominać przy wysyłaniu fotek!!! Validos i Żabulina - przywołuję was do porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) oj dziewczynki ten Nowy Rok:) czuje w kosciach...hahah sylwester wspaniały, ludzie nadzwyczaj fantastyczni, domek ciasny ale za to było bardzo przytulnie niestety od dzis rzeczywistosc:( praca...i dom musze doprowadzic do porzadku a knca pania nie widc:) maz juz pojechał:( Kiedysiu czekam na fotki:) Piotrusia a do małego wybiore sie w przyszłym tygodniu ....musze sie zapatrzec:) bo wszyscy mi malenstwa zyczyli i w koncu musi sie udac....w poniedzialek ide do mojej ginekolog!! w sumie bałam sie bo to znajoma bliska -ale chyba musze zebrac odwage bo kto lepiej sie mna zajmie jak nie ona....zobaczmy co powiec! bo cykle mam nadal nieregularne:(:(:( a wogle dzis wysła mi znowu anemia, robiłam badania do pracy i chyba musze znowu zaczac pic barszczyk! pozatym z noworocznych postanowien: - od piatku cwiczenia 2x w tygodniu - schudnac 7 kg - i zajsc w ciaze)):) nio chyba ze nie zdaze schudnąc:):) wierze w Wasze kciuki:) aha wysłałam fotki a kto nie dostał upominac się:) aha czekam na Wasze:) malenstwa, brzuszki i sylwestrowe kreacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moje brzuszki już pędzą do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki - poszło:) Agital - a wiesz, że ja wyobrażałam sobie Ciebie właśnie jako blondynkę? :) brzuszek śliczny;) żałuje tylko, że i mnie czasami udaje się osiągnąć podobny efekt po wyjątkowo \"apetycznym\" dniu;) no, ale jeszcze parę tygodni, a już nie dojdę do podbnego wniosku :D :) Kiedysiu, już powoli zacynałam się martwić 🌼 a powiedz, czy Maleńki wróci jeszcze do Twojego pokarmu, czy już nie? .. uciekam, bo jutro muszę się ... ekhem ekhem.. zaprezentować w nowej robocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu mam nadzieję, że to wyobrażanie sobie mnie jako blondynki to w sensie nie negatywnym :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - touche :D Nie, nie w negatywnym;) po prostu jakiś czas temu odkrylam, ze kiedy rozmawiam z jakąś kobietą (facetów to nie dotyczy) to potrafię z dużą dokładnością określić, jak ona wygląda:) często testowałam to wobec Klientek - któraś umawiała się na spotkanie, a ja odkładałam po rozmowie słuchawkę i mówiłam do M - bardzo wysoka blondynka. Albo - brunetka mojego wzrostu, styl ubierania - sportowy. I ja wiem, jak to zabrzmi - ale ZAWSZE mi się to sprawdzało. No i zastanawiam się, jak mi to idzie przez internet - ale generalnie jednak nie idzie;) jednak głos jest mi potrzebny. Akurat z Tobą trafiłam, to się cieszę:) Na razie witam i żegnam, zasuwam do pracy - a tam zero Kafe. Papa! 🌼 ps a z tą umiejętnością powinnam zrobić karierę w FBI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja, i ja !!!:)proszę mi przesłać brzuszek ! wysyłam Wam też cosik od nas;) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. na zdjątkach jest też pierwsza miłość Lesia, taka wiecie ...do Niej....;) patrzy na Nią maślanymi oczyma, uśmiecha się, rozmawia czule, nie może oderwać wzroku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - boskie fotki - ale garnitur i krawat - super!!! ale Lesio ma cudne oczka, chyba za mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta! Ale się uhahałam z tych zdjątek :D a ta Wybranka.. po prostu boskie:D i jak On wspaniale się drze w tym garniturze! :D a już to z krawatem... :D otwierałam kolejne fotki i się hihrałam :) 🌼 Fajny blondas ;) zrewiduj plany wilczych dołów pod kątem pogłębienia :classic_cool: a jak chcesz, to Ci załatwię zniżkę na drut kolczasty :classic_cool: Dziewczyny, baardzo prosze, przesyłajcie zdjęcia pomniejszone, tak, jak Martaanna - niestety nie mam tu Outlooka i nie wiem, kiedy się go \"dorobię\", i muszę kasować Wasze maile ze zdjęciami (takimi 2Mb) a szkoda :( ..taram, tam tam, a u nas dziś małe święto - mój pierwszy dzień w nowej robocie, a M dostał dużą podwyżkę :classic_cool: taram, tam, tam szykujcie się, teatry, bośmy wyposzczeni! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, Zabu - dzięki:) no jak się już wydzierać to tylko z klasą i w garniturze hehe:P:D:classic_cool: Polecam serdecznie \"Oczyszczenie\" Petera Zelenki w Starym (jeśli nie byliście) - znakomity scenariusz, napisany specjalnie dla aktorów Teatru Starego, doborowa obsada ( Globisz, Peszek, Trela, Kaim, Bielska...)chyba pójdę jeszcze raz:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Martusia, a nie wiesz przypadkiem, czy gdzieś w Krakowie aktualnie gra Kolberger??? Od miesiąca mam dla niego przygotowane zdjęcia, a nie wiem, jak go dorwać... .. za namiary teatralne pięknie dziękuję:) Zaraz będę węszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie wiadmo żeby miał być \"na dniach\", ale gdybym się dowiedziała - dam znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie wiadmo żeby miał być "na dniach", ale gdybym się dowiedziała - dam znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, Lesław rewelka!!!! Ty zresztą też, jak zwykle, kwitnąca 🌼👄 Żabuś, no, no, laseczka :) Piknie! Validos, czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Martusia! Wiedziala, ze o czymś zapomniałam, ale mi Miki przypomniała :) Skupiłam się na Lesinku i zapomniałam napisać, że Bardzo Ładnie Wyglądasz. Powiedziałabym, ze coraz ładniej:) jak tak dalej pójdzie, będziesz musiala przestać wysyłać nam swoje zdjęcia :P no i zdecydowanie do twarzyCi w czarnym :) Poza tym podoba mi się to Wasze zdjęcie we Troje :) Dużo Miłości :) Miki - moja Droga, żadna laseczka, tylko głodzilam się przez 2 dni, żeby żadnego brzucha nie było widać w tej sukience :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy, Martaanno Wam też posłałam przecież :( Martaanno Lesiu słodki, a Ty piękna :) Zabu gratulacje dla Ciebie i męża :) Alice dziękuję za komplementy na mailu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital: martaannam@02.pl - uwaga na to\"m\" po annie;)dziękuję z góry. heh, po wczorajszych miłych słowach od Was schowałam się pod stół i siedziałam tam długie godziny...prawdę mówiąc nadal tam siedzę;):D Za wiele tego miłego jak na moją wrażliwą duszę i chyba na wyrost;) dziękuję. dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×