Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

ps. 2. szykuje się niezły kwintet wokalny...:) wolę o tym nie myśleć na razie:D:D;) idę prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) sobota:) wreszcie odpoczywam koło meza:) autko nadal w serwisie bo okazało sie ze to nie ta czesc:( co myslałam i nadal szukaja co to:(:(:( ja dzisiaj wziełam sie troszke za porzadki:) ale sie zmeczyłam! jestem po pierwszych cwiczonkach w tym raoku:) ale mam zakwasy:) dziewczynki odnajdzcie mnie na naszej klasie:) hah ciekawe czy sie Wam uda:) ja tez poszukam:) Was ale jestem w tym kiepska:( odrazu mówie cóz wiecie jak ma na imie i z kad jestem:) nazwisko zaczyna sie na B:) Martus kciuki słynne trzymam:) a Wy za mnie w poniedziałek jak bede u gin:(zeby miała jakas rade na moje durne cykle:( itabletke na szybka ciaze:):):)hahahaha całsuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Martuś! Ty niestety wypadasz z gry o wódeczkę bo ja Cię już zaprosiłam do listy znajomych, więc.... poznasz moje nazwisko - nawet dwa :) Trzymam kciuki za Chrzest i imprezkę. Niech Wam się uda jak najlepiej! Już się nie mogę doczekać \"chrzcielnych\" fotek Małego Elegancika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki pomoge Wam :) z naszą klasa :) jak znajdziecie agital:) to jestm u niej juz:):) a jej dane macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchh Validos, no właśnie czułam smuteczek u Ciebie....musisz być cierpliwa, pamietaj !!! coś mi mówi, że to program nr 1 dla Ciebie teraz - cierpliwość. Przepraszam, nie chcę się wymądrzać !:P:P No wypadłam z gry, Miki !!!:):):) Żelazko mnie wzywa:(:(:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus ja wiem ze nic na siłe!!! i cierpliwosc trace tylko do swoich cykli:(:( kazdy miesac to loteria a cykle bardzo dugie:( nie smuce sie:):):) kurcze nie moge wejsc na nasza klase:) jakis bład:):) a miałam Was poszukac:):) miłej iedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak sobie mówię, ale odkąd jestem mamą mam wyostrzoną intuicję na pewne sprawy... No, my prawie gotowi, tylko się ubrać właściwie pozostało, zaczynamy o 15.00:):) dobrego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martuś życze powodzenia na chrzcinach :) Validos ja podałam swoje dane to mnie każdy moze znaleźć jeśli tylko zechce a ja mam z Wami problem (nie lubicie mnie już?!) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochaniutkie - ale przeciążyłyście serwery naszej klasy tymi poszukiwaniami. :) Mnie też raczej łatwo znaleźć, więc zapraszam. Martuś - powodzenia na chrzcinach i oczywiście czekamy na fotki. Mnie się wczoraj udało mężusia wyciągnąć do naszej ulubionej knajpki na jakiegoś drinka. a wieczorkiem kanasta z teściami na pocieszenie przed jutrzejszą wizytą u lekarza. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alice czekam na przyjęcie mojego zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha Alice powodzenia na wizycie u lekarza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dałam ;) Tak się zastanawiałam, czy wspominać o \"maszej klasie\" ale stwierdziłam, że postawię sobie za zadanie poszukać choćby jednej z Was. Agital było łatwo gorzej z całą resztą bo nie znam nazwisk. No cóż pożyjemy zobaczymy jak sie odnajdziemy :D Ja w piątek miałam dziwne samopoczucie. To znaczy bardzo źle się czułam bo miałam gorączkę 38. Najlesze jest to, że po wizycie u lekarza który nic nie wysłuchał i nic nie przepisał (bo powiedziałam, że karmię - można tak powiedzieć ;) ) tylko kazał wymoczyć się w letniej wodzie, gorączka ustąpiła. Zaczęłyśmy się z mamą zastanawiać czy przypadkiem nie od brzucha ale incydent się nie powórzył. A jak już spomniałam o brzuchu topowiem Wam szczerze, że mam już dość tego połogu :o Chyba faktycznie macica źle się odkurcza bo znów zaczęłam plamić a przecież jutro już jest 6 tydzień :o W środę idę do lekarza i zobaczymy co mi powie. Jak narazie gdzie tylko idę to wszyscy myślą, że jestem w ciąży (a co ja jak słoń w tej ciąży mam chodzić??? ) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS jutro postaram nadrobić zaległości bo jak narazie mały mi nie pozwala :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh, dzięki Wam za kciuki i pamięć:):):) Lesinek był bossski, spokojny całą Mszę ( nawet podczas obfitego lania wodą !:D ) i przyjęcie, na koniec tylko chciał już do domku:P:D my szczęśliwi, Rodzinka też, a ja dodatkowo mocno wzruszona, czego się nawet nie spodziewałam. Duże przeżycie duchowe, ale i organizacyjne;) Padam z nóg. Jutro zapodam jakieś foto;) Miki, dziękuję Zosieńce za miły wpis na naszej-klasie. Słodkie buziaczki od Lesia dla Zosi....:):):)dla Jej Mamy również !:):):) papapa do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego nowego roku Dziewczynki. Uff. Chwila relaksu i zaraz do pracy. Jak wroce nadrobie zaleglosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - Ok - już robię porządek w mojej skrzynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mikuś chyba jesteś mi winna wódeczkę ;) Nie sądziłam, że ze mnie taka zdolna bestia :D :p 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu, po nitce do kłębka:D Zaręczona - dzięki - Tobie też dobrego 2008 !!!🌻 a propos roku - są tu jakieś numerologiczne \"Jedynki \" ?? bo to nasz rok podobno: 2+0+0+8=10, 1+0=1;) (ja i Lesinek np. jesteśmy \"1\") Zabu, jak po Targach ? Kiedyś, co u Was i kiedy zdjęcia, hęęę ??;) foty nasze pójdą niebawem pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy widzę, ze mnie na naszej-klasie znalazłaś ja Ciebie wczoraj też ale jak próbowałam wysłać zaproszenie to serwer się wieszał i przyznam sie szczerze, że nie miałam aż tyle cierpliwości ha ha :) Skoro porządki zrobione to wysyłam fotki po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Martusiu, cieszę się, że Chrzciny się udały Ja ledwo żyję, Targi to bieg przez płotki, zwłaszcza, jak stoisko jest tak oblegane, że nie ma czasu nawet wyjść do WC :P no i to stanie przez cały dzień w średnio nagrzanym pomieszczeniu skończyło się dla mnie anginą :o aktualnie pożeram jakiś antybiotyk - kosiarę, taki trzydniowy i pracuję w domu... Przypuszczam, że to od którejś z Was mam to zaproszenie na Naszej Klasie;) 🌼 ale mi się za Chiny nie chce portal otworzyć. Chyba spróbuję późnym wieczorem. a_guu, naprawdę dziwna akcja z tą temperaturą! alice - ale ja bym chciała mieć takich teściów;) validosku, spokojnie!!! Stres i za duże \"parcie\" na te sprawy są super skutecznym środkiem antykoncepcyjnym i rozregulowującym! 🌼 agital 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyla noga! Wiszę wódeczkę nie tylko Tobie A_guu, ale Agital też :( No ALE: Ty karmisz (można tak powiedzieć :) ) Agital w ciąży WIĘC sprawa ulega odroczeniu :) Co się odwlecze, to nie uciecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Klasa mnie dobija właśnie próbuję wysłać zaproszenia do 4 z Was i nie idzie i albo dostaniecie ich po 20 każda :P albo wcale, co jest bardziej prawdopodobne 😭 Nic, będziem próbować do skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????? Jak się robiło, że płacze???? Widać zbyt czszęśliwy człowiek ze mnie, zapomniałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge dzisiejszego dnia zaliczyc do udanych:(:( zaczne od wizyty u gin:( cóz nie jest wszystko dobrze! dostałam luteine na wywołanie @ ( wogle nie mam endometrium) wiec @ by nie przyszła szybko!!!!!!!! od pierwszego dni @ mam brac jakis lek na dwie fazy! Cyclo-progynowa- co kolwiek to jest -musze poczytac!!o tym leku!! podobno pomaga zajsc!!! ale jakoa jestem dobita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:( auto- u mechanika :( okazało sie ze to nie to co myslelismy i naprawa bedzie kosztowac 3 tys:(:( maz cos kombinuje zeby taniej załatwic ale pewnie nie duzo sie uda:(:(:( WIEC WIERZCIE MI NIE JEST TO SUPER DZIEN:( A NADOSC WSZYSTKIEGO JUTRO PRZYJEZDZA SZEF I JEGO KOCHANICA KTÓRA MNIE WYBITNIE NIE TRAWI:( NIE WIEM CZEMU:(:(:(:( WIEC jak widzicie nic tylko sie opic:(:(:( WIEC JA CHETNIE TA WÓDECZKE WYPIJE:) ZA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie????? oki, mam anginę i sporo czasu :classic_cool: no to jadziem: [wydziera sie] [histerycznie szlocha] [zanosi sie, az mu gluty zwisaja z nosa] [nie ustasje w placzu od poprzedniego tygodnia, zapomnial poplacic rachunki i odcieli mu swiatlo] .... chyba mi się inwencja wyczerpała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, chyba sama ze sobą piszę:) W końcu udało się wsyłać jakieś zaproszenia, aczkolwiek nie wiem dokladnie, które :classic_cool: w pewnym momencie pojawiły mi się różne dziwne komunikaty, nawet taki \"nie ma takiego zaproszenia\" :P A`propos NK, cieszę się, bo co jakiś czas namierza mnie jakaś moja Klientka i zawsze widzę \"swoje\" zdjęcia na Jej profilu ;) miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×