Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Validosku, znaczy, od kogo daleko mieszkasz? ;) bo wyszło, że jakby ode ;) W każdym razie - mogą żałować te, których ominie spotkanie in vivo z Validoskiem:) A woman to admire, I daresay. Niesamowite, jakich wspaniałych ludzi można poznać przez internet:) Prawdziwe skarby... Szkatułko! Witaj! Emsy! Czy masz teraz przy sobie kogoś, z kim możesz porozmawiać...? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Validosku, OK, wtorek myślę, że jest optymalny. Dzięki za cierpliwość do mnie🌻 i do zobaczenia w realu we wtorek!! Zgadzam się z Zabulinką, że Validos jest fantastyczną osobą, podobnie zresztą jak Martusia, którą też miałam przyjemność poznać osobiście. Przez internet można poznać naprawdę fantastyczne osoby, mnie nie trzeba do tego przekonywać.... Zareczona 🌻, dzięki! NIe smuć się, będzie dobrze, nadrobicie Walentynki w dwójnasób nieco później. Emsy🌻, już to pisałam, ale naprawdę Cię podziwiam. Przeprosiłam Cię, bo wyszło niefortunnie, dziękuję za Twoją reakcję. Jesteś niesamowicie dzielna, ale powiem tak, jeśli płacz CIę rozładowuje to płacz, bo wydaje mi się, że teraz najważniejsze, abyś wyrzuciła z siebie żal. Jeśli mogę to opowiem coś. Historia jednej z dziewczyn, którą poznałam tu na necie wydawała mi się niezwykle romantyczna, pragnęła dziecka już znacznie przed ślubem i tuż po ślubie udało się. Z obliczeń wynikało, że zaszła w ciążę być może nawet w noc poślubną. Niestety pod koniec 3 miesiąca straciła ciążę, bardzo to przeżyła, miała chwile załamania i zwątpienia, czy w ogóle się uda. A teraz?? Teraz jest mamą uroczej 2 i pół miesięcznej dziewczynki i jest bardzo szczęśliwa. Podobnie jak pisała Validosek, mnie też trudno jest pogodzić się z \"mądrością natury\", niejednokrotnie los przynosi wiele niesprawiedliwości i cierpień, ale jedyne co chyba możemy w takiej sytuacji robić, to poprostu nie poddawać się. Emsy, wierzę w to, że Ci się uda szybciej niż myślisz. A co do Świąt, to jeszcze bardzo wiele świąt przeżyjesz z Maluszkiem, wszystkie napewno w to wierzymy!! Agitalku, cieszę się, że dobrze się czujesz. Dbaj o siebie i o Maluszka. Pamiętam swój półmetek, później wszystko nabiera całkiem nowego tempa! Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy. Emsy🌻 Szkatułko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Kiedysiu mówisz, że nabiera nowego tempa??? To pewnie się nawet nie spostrzegę a zacznie się poród :) Dzisiaj Walentynki Duży buziak dla wszystkich 😘 ❤️ http://cmok.pl/link/835389

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie macie, że mieszkacie blisko siebie, ale może kiedyś też wyrwę się do Krakowa na spotkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i przesyłam walentynkowe serdeczności :):):):) mój Największy Miłosny Skarb juz poszedł do pracy gdy jeszcze spaliśmy z Lesinkiem, ale prawdopodobnie szykuje się \"najazd\" moich Rodziców z dzisiejszej okazji ;):) trochę sztuczne to całe święto no ale niech bedzie :P:P;) wstałam jak na złość lewą nogą, czuję się średnio :( idę robić kawę POZDRAWIAM paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czewczynki:) u mnie czerwono:( dostałam @ hahahahah ale sobie wybrała:( mezus bedzie na 20,30 do kina idziemy na rozmowy nocą:) i jakos tak w sercu ciepło:) tylko roboty duzo:) zmykam całuski moje walentynki:) i zyczę Wam DUUUZZOOO MIŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, witaj w klubie @ Ja dostałam piewrszy raz od... 14 miesięcy :( Już zapomniałam, jak to jest :( bleee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"klub @\" - doobre ;):D nawiązując do tego co pisałyście niedawno o ubieraniu się naszych Walentych ;) - dzisiaj mój ubrał niewyprasowaną koszulę, która wisiała nieopodal wyprasowanych. Zaglądam rano do szafy po Jego wyjściu...no tak :O a tak dbam o te koszule, tak pieczołowicie prasuję, dobieram krawaty...ech :D:D mówię Mu przez telefon - noo, będą w związku z tą koszulą spekulacje jak to państwo B. oddawali się walentynkowym rozkoszom tuż przed wyjściem pana B. do pracy :P:D ha haha pozdrawiam ( łeb mi dziś pęka...:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a tak w ogóle to gdzie jesteście ? pewnie oddajecie się - szeroko pojetym - walentynkowym przyjemnościom ??? ja miałam gości w postaci rodziców i teściowej, a potem mam nadzieję dalszy ciag mięcia koszuli...mężowskiej ;):D hihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś :) nie pozostaje mi nic innego jak życzyć przyjemnego ... hmmm ... \"mięcia\". Mój mąż stanął dziś na wysokości zadania i kupił mi ogromny bukiet róż za wszystkie spędzone ze sobą walentynki. Wzruszyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pichcę ulubioną pieczeń M :classic_cool: Dziś rano dostałam wspaniałego Stupaka:D To takie wymyślone przez nas stworzonka:) Czasami, od wielkiej okazji, M zamyka się w pokoju i lepi dla mnie jednego z modeliny:) mam już całą kolekcję, to będzie mój największy skarb;) dziś dostałam walentynkowego - jego stopy (najważniejsza część ciała Stupaków) są w kształcie serc ;) ale ja Go kocham! :D Alice - dziękuję za buziaczki i dla Ciebie 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubiona pieczeń.. brzmi apetycznie. Ja zamierzam zabrać męża do naszej ukochanej kafejki na gorącą czekoladę z bita śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko!!! Super pomysl z tymi Stupakami. Az mi milo na serduszku. Mezczyzni sa na prawde bardziej pomyslowi od kobiet. Ja potrzebuje jaki dwoch tygodni namyslu co mu kupic, a na koniec wybieram zawsze cos drogiego. A szukam zawsze cos taniego, co bedzie mialo znaczenie. No coz. Bezmozgowiec ze mnie. Hehe ja dzisiaj spedzam sama dzien.Moj maz na pogrzebie w Polsce i wroci dopiero w sobote w nocy. :-( Ale odbijemy sobie to kiedy indziej z podwojna sila.Hehe. Napisal mi cudnego sms\'a.Jak za starych dobrych czasow. Hehe. Zycze Wam udanych walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, jak dla mnie czekolada z bitą śmietaną brzmi dużo bardziej apetycznie niż pieczeń:D Ja jestem słodyczożerca;) no ale M jest mięsożerca, a to dla Niego ma być ten walentynkowy obiad;) Zaręczona:) Ja też zawsze mam problem z kupnem prezentu, bo mój jest z tych, którzy wszystko mają i niczego nie potrzebują:P Trzymaj się dzielnie, porozpieszczaj się trochę:) Wiesz, maseczki, te sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Krakowianki - idziemy dziś najprawdopodobniej z M na wieczór poezji Szyborskiej (sama Noblistka też będzie) do centrum Mangha. Wstęp wolny. Jak nie macie pomysłu, to o 19się zaczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stupaki - super sprawa !!!:):):) :classic_cool: dzieki za info o Szymborskiej, szkoda że nie pójdę, ale nie zostawię samego B. dzisiaj z Małym :) jemy kolacyjkę, popijamy winko i jest milutko...:):):) papapaaa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko ja chetnie by, poszła ale mój A. nie przepada za poezja:( co za inż nie lubiacy poezji:( haha a ja własnie czekam na mojego:) potem kolacja i kino:) zycze udanego Walentynkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice dzięki za karteczkę 😘 Mój mąż dopiero wróci z pracy, ale chyba pójdę za przykładem Marty i zemnę mu koszule na powitanie :D Stosunkowo udanych Walentynek wszystkim życzę!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu pisała, że w necie można poznać prawdziwe skarby...i ja się zgadzam. Tyle się mówi o rozczarowaniach, pułapkach takich znajomości, ale osobiście mam tylko fajne doświadczenia. Może nawet gorzej z tym znajomościami z realu ;) Przez net poznałam B., poznałam też Was...:):):) myślę sobie nieraz ostatnio, że choć my tu \"różnimy się pięknie\" ( co oczywiste i jak najbardziej OK ) to w jakiś przedziwny sposób jesteśmy też podobne, mamy podobną wrażliwość, poczucie humoru, postrzeganie świata. Tak mi się nauwa spostrzeżenie, że to jakie osoby tworzą topik i się przyłączają lub nie, nie jest bez znaczenia... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Martuś, jako Założycielka masz prawo do dumy;) 👄 Agital.. taaak.. walentynki stosunkowo udane... do tego stopnia, że Pani Szymborska nie uświadczyła nas na swoim występie ;) mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś uda... ech, ten mój Tygrys.. ❤️ przytaszczył mi wiecheć goździków i wyznał ze smutkiem, że polował na coś lepszego od wczoraj, ale wczoraj gdy skończył pracę JUż wszystkie kwiaciarnie były zamknięte, a dziś przed pracą (wyszedł godzinę wcześniej, że musi się niby przygotować:P ) JESZCZE były zamknięte :D urwał się w trakcie i wyrwał - był te goździki :classic_cool: kochany mój wariat. Najmilszego wieczoru Wszystkim! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabulinko myślę, że Szymborska Wam to wybaczy :D Pobudka nie spać!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko:) Szyborska wybaczy na pewno:) a my wczoraj kolacja i kino:) wiecie jak miło było:) szkoda ze @ ta aa ale i tak nie ma jak to przytulic sie do meza:) agitalku ja juz w pracy:) aby do 16 przetrwac i weekend:) aha pada snieg:) beda narty-bosko:) miłego dzionka:) aha co to znajomych z interenetu to mój sie wczoraj pyta co to za sliczne spioszki:) a ja ze dla naszego dziecka-Kiedysia:) popatrzył sie dziwnie na mnie i usmiechnoł:) jakos mówie o Waszych dzieciech nasze:) te z Kafe:) ja Was uwielbiam i mam same miłe z tego powodu rzezycia i znajomości:) Zabulinko moze sie skusze na sesje:) hmmmmmm mówiłam mezowi ze robisz a on na to hmmm ze moze dam sie namówic:) bo naprawde sliczne zdjecia robisz:) i warto mies swoich kilka taki dla męza:)i dzieci:) hahahahahah jaka mamusia była ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja myślę że Wisia mogła być niepocieszona :O ;):) dobrego dnia wszystkim 🌻 a gdzie A_guu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
validosku mówisz, że kariera fotomodelki Ci się marzy? :) Martaanno myślałam ostatnio o tym samym, gdzie jest a_guu...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm od fotomodelki jakies 10 cm i -10 kg:) ale lubie mieć pamiatkę w postać zdjęć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :D Co Wy z tymi fotomodelkami? :) Nie chciałabym robić zdjęć fotomodelkom, to żadna sztuka, żadne wyzwanie, a poza tym - one mi się nie podobają :P ! zdecydowanie wolę "prawdziwe" kobiety. Validos, no wiesz??? Jakie cm, jakie kg? :D No, ja też mówię o Was "moje Dziewczyny" "urodził się nam nowy dzieciaczek" :D M już się przyzwyczaił;) A_guu faktycznie dawno nie zajrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku wiesz doskonale, że żartowałam :) Co do fotomodelek to mam podobne zdanie jak Zabu - większość z nich nie jest nawet specjalnie ładna, nie mówiąc już o tych kościotrupich kształtach :D Validosku bijesz je na łeb na szyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×