Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Zabulinko Ty sie smiej a ja rano wygladałam jak przepita:) ledwo oczy otworzyłam:) i nadal ziewam strasznie:) wiec kac gigant:) i lekkawe mdłosci:) wiec obiecuje juz od wczoraj nie pije tyle i nie mieszam:) ❤️ za wszystko słonko:) a sukienka:) hmmm w biuscie sie nie dopne;( a taka sliczna:( cóz mam nadzieje ze w swoja sie dopne? Mik dziekuje za gratulacje !! miejmy nadzieje ze 13 maja:) bedzie piekne serduszko mojego malenstwa na USG!! PS jak mozna czas przesunać???? zeby był dzis 12 maja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Ty to masz wymagania. Ja to bym chciala tylko na 28 kwietnia czas przestawic. Obmysle plan i jakby co to Ci podam dalej. Jak sie pracuje to czas szybciej leci. Ja caly czas leniuchuje, wiec mi sie ciagnie. Na szczescie jutro przyjezdza do mnie moja siostra (od listopada sie nie widzialysmy) i moze jakos mi urozmaici te moje blogie lenistwo. Fuu nie lubie leniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu dziękuję za maila śliczna foteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziękuję za miłe komentarze :classic_cool: nosiłam długie włosy od 4 lat;) Validosku, zdaje się, że Ci co nieco rośnie z przodu ;) jak ja się dopinam z moim D, to pomyśl, jaki Ty teraz będziesz mieć rozmiar, hehe ;) ❤️ Martusia, a mnie się jakoś nie zdarzyło, żeby osoba, z którą przegadałam dużo w necie, okazał się inna \"w realu\" :) jakoś tak się udawało \"zwąchać\" bratnie dusze :) A kciuk - dobry początek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Validos i Zabu...:D A_guu- bidulko, no jakoś musisz sobie radzić. Zaręczona - 3mam kciuki. Pozdrawiam resztę babek:) Nasprzątałam się świata dzisiaj z dziećmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, pokrewieństwo dusz na pewno da się zwąchać :) sama też tego doświadczyłam i doświadczam ...:) bravo dla Emsy i Dzieciaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS. Smutno tu dziś jakoś :( U mnie nieśmiało wyszło słoneczko. Stawiam poranną kawkę wszystkim \\_/}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrek. U mnie wesolutko.Zaraz jadziemy po siostre na Lotnisko. Ale sie ciesze. Maz lata wlasnie na miotle a ja odpoczywam po sniadanku.U nas slonce swieci pelna para. Milego dzionka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O nie załapałam się na poranną kawkę Ali, ale dzień był intensywny i nie było kiedy; Zabu, gdzie Twe hery ??:( ;) Zaręczona - Mąż na miotle :D:D miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - specjalnie dla Ciebie - popołudniowa kawusia \\_/} Chyba, że wolisz bezkofeinową ? :) Dziś odebrałam wyniki na toksoplazmozę i IgG mam dodatni :( Zobaczymy za 3 tygodnie czy spada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Jak pięknie za oknem a ja mam mnuuuuuuuuuuuuuuuuuustwo roboty. Co za tym idzie leń mnie ogarnia ;) Mój maluch ostatnio mnie zaskakuje. Wczoraj pierwszy spacer na siedząco ;) bo miał fochy jak leżał ale po 30 min odpuścił i grzecznie się położył :p Teraz tak długo się bawił, że sam zasnął Pierwszy raz od ................. (nie pamiętam). A i kolejne 0,5 kilo mniej ;) Jak tak dalej pójdzie to latem nie będę musiał nowych (czyt. większych) ubrań kupować ;) Stawiam poranną kawkę!! Może po niej nabiorę jakiś obrotów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu!!! My jedziemy z psiakiem na kolejną wystaweę - 3mać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy kciuki murowane a ja nie pamiętsm żebym jakąś fotkę Twojego psiaka kiedyś widziała??????? To może poślesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy - kciuki jak w banku! :) Gdzieś na jakiejś fotce mignął mi Wasz psiak, ale o nowa foteczkę czempiona też poproszę. ;) Ja też poproszę kciuki - my jedziemy z fasolką na badania genetyczne. Jak wrócimy to postaram się dać znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny, piękny dzień! :D Czy to nie miło ze strony Stwórcy, że wymyślił coś takiego, jak kwiaty? ;) Na pewno mógł sie bez tego objeść, ale wziął i wymyślił takie piękne, żeby człowiek sobie oczy nacieszył:) Kupiłam dziś naręcze idealnie żółtych żonkili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki powtórzyłam badania od soboty beta z 280 na 4054 aby tak dalej:) lekarz kaze to kontrouje:) Zabulinko własnie pije taki koktail jak ostatnio u Ciebie z owoców:) ale Twój był lepszy:) rozpieszczam sie:) a co:):) jutro imprezka ur:) i od rana w kuchni:) podaje sajgonki i szaszłyki:) jak któras ma ochote to zapraszam:) u Kiedysia wszystko dobrze zaganiana ma w niedziele chrzciny:) całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, wszystkiego dobrego !!! spełnienia marzeń 🌻😘 beta ładnie rośnie - super :D miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najwspanialsze. Spełnienia marzeń i tego najważniejszego marzenia. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku życzenia juz dostałaś sms\'em ale jeszcze raz powtórzę... wszystkiego NAJ! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - wszystkiego naj.... cudownej dzidzi:) Psiak - ocena doskonała, ale nie na podium:), teraz szykujemy go na Światówkę do Szwecji, dzisiaj był zapoznać się ze suczką, którą ma kryć za kilka tygodni:P Kwiatki... masz racje Zabu!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - oby ten rok był dla Ciebie najlepszym z dotychczasowych!! Spełnienia najpiękniejszych marzeń, serduszko moje ❤️ My wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z chrzcin. Fanie było :) Mały ma imię po moim M ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valido wszyskiego naj...... naj..... oczywiscie lepszego :D No i spełnienia chyba jak narazie tego największego marzenie!!! A nam rośnie mału urwis ;) Zasypia tylko na rękach (chwała, że nie muszę chodzić z nim po mieszkaniu, wystarczy, że czuje, że jest na rękach) no chyba, że jest naspacerze, to wózek wystarczy ;) A ruchliwy chyba za 10 ;) Ale to chyba żadne odkrycie tak już stwierdził lekarz ponad miesiąc temu. Zaczynamy od nowa wprowadzać wszystkie produkty i............... jabłko odpada :( Najlepsze jest to, że przez prawie misiąc nic mu nie było po jabłku. jak marchew go uczuli to idę do lekarza bo to jest dziwna sprawa. Wszystko zaczęło małego uczulać jak dostał to mleko bez białka krowiego i sojowego :o Trzy światy i pół ameryki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj a_guu straszne te problemy uczuleniowe oby tylko lekarz znalazł na to jakieś rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby bo jak narazie to znalazł - sterydy :o Których oczywiście nie podaję małemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jejku sterydy? Nie ma już innych rozwiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku spoznione zyczonka. Spelnienia marzen, chyba wiecej Ci nie potrzeba. Kciuki dalej trzymamy. Bylam wczoraj u lekarza i wszystko pozytywnie. To znaczy: 1.Lozysko sie zagoilo 2.Bedzie sie podnosilo z biegiem czasu (bo bylo dosc nisko). 3.Fasolka kopie mamusie jak szalona. 4.Jest zdrowa jak rydz. 5.Moge wrocic do pracy, ale tylko na kase i nic nie dzwigac. Lepsze to niz siedzenie w domu. 6.Moge za 3 tygodnie uczeszczac do szkoly rodzenia z gimnastyka. Jestem happy, ze wszystko pozytywnie. 7.Plci nadal nie znamy, bo Fasola sie zle obrocila. Chce nadal pozostac anonimowa. 8.Aha i dostalam komplement od lekarza, ze super mam wage.Ksiazkowa. 5 miesiac a ja przytylam 3,5 kg :-) Aguu...:-( Urwanie glowy z Boryskiem. Biedaczek Buziolki dla wszystkich. A jak tam Kiedys po chrzcinach? Czekamy na foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, gratulacje!!:) Super, że wszystko idzie ku dobremu! A_guu - mam nadzieję, że trafisz z Boryskiem na dobrego lekarza... Martaanna - doszły hery tym razem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Zaręczona!!! Ja mam dziś radę ped:( i to jeszcze szkoleniową, więc 3h jak nic:( Buziaki dla Was!!! Validos - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×