Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Emsy, pamiętam, jak to było Ja sobie radziłam tak, że rysowałam różne śmieszne rzeczy w zeszycie i później szanowne Grono puszczało je między sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu to się ciesz, ze masz takie zdolności artystyczne :) Zareczona tylko pogratulować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolneeeee!!!!! Dzisiaj porobiłam sobie kilka badań, wydałam pełno kasy:( ale w razie co będę spokojniejsza:) Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja juz prawie nad morzem:) hahha jedziemydzisiaj:):) ok 22 wyjazd:) Emsy u mnie oki:) dobrze sie czuje, mdłosci czasem;) ale rzadko !! lekko spiaca :) (czyt. pozycja i miejsce do spania obojetne) co do badan to wole miec wiecej niz mniej:) i na pewno to troche uspokaja:) Kiedysiu słonko odezwij sie i czekam na fotki z niedzielnej imprezki:) Dziewczynki zycze udanego weekendu:) ja fotki prześle :) całuski wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - super ! :) cudownych weekendów wszystkim !!! ( my wyruszamy z potwornego k. jutro rano :) gdzieś gdzie jest więcej tlenu i zieleni ) czymcie się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam już Majowo!! :) Życzę wszystkim udanych weekendów. Wczoraj już Validoskowi zdradziłam mały sekrecik a teraz dodam dla reszty, ze mam zaproszenie na 17 maja na wykład do Krakowa!! Ha ha na razie się wybieram i mam nadzieję, że nic się nie zmieni :D Więc Krakowianki nadchodzę i może uda się spotkać? :) Buziaczki na udany, miły i słoneczny weekendowy wypoczynek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Emsy daj znac jak tam wyniki badan. Czyli w tym miesiacu dla Ciebie kciuki mega podwojne??? Validosku! Kiedy masz pierwsza wizyte u lekarza? Pierwsze USG? U nas bylo juz widac fasolke w 6-tym tygodniu ciazy. A teraz nie miesci sie na ekranie, bo za duza jest. Ale ten czas leci. Szok Agitalku!! Dolaczysz do grupy \'zapoznawczej\'. Ale ci dobrze. Ja tylko na odleglosc, internetowo :-( Super, ze przynajmniej moge Was na fotkach poogladac i mam wieksze wyobrazenie. Dolanczam moja fotke z brzucholkiem i z krotkimi (nie ulozonymi wlosami). http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCode=473ef74a73c8cdb1654091afea1c3c Udanego weekendu dziewczynki... hehe, ale bylam sprytna.Przed wyslaniem tego co napisalam skopiowalam tekst na wszelki wypadek jakby wystapil jakis blad.I ...wystapil.Na szczescie nie musialam pisac drugi raz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos z ta fotka mi sie nie udalo. Sprobuje pozniej, bo teraz lecimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, jak nic nie stanie na przeszkodzie ja i Leszek bedziemy 17. A gdyby coś to ew. inny ciepły dzień :) Validosek wiem że też reflektuje :) pozdrowienia majowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja to sobie mogę reflektować, ale 17 ślub ... koło nosa mi przelecicie ;) .. u nas - błogość, nicnierobienie :) piekę właśnie drugą odmianę muffinek, w planach na obiad tortille :) miło się tak potrollić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, spoko - na 17. się życie nie kończy, mam nadzieję :P :D coś wymyślimy na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to witajcie majowo i serdecznie Was wszystkie pozdrawiam! Nie odzywałam się, bo ostatnie dwa tygodnie było nie za wesoło z Zosią, trochę mi się pochorowała - zaraziłam ją katarem. Poza tym była baaaardzo marudna przez ostatnie dni i - niestety - noce.... Ale wczoraj się wszystko wyjaśniło - o łyżeczkę zadzwonił maleńki ząbulek :) Nareszcie! Wzruszyłam się [rozni łezkę i ukradkiem ociera] Buziole dla Wszystkich, wypoczywajcie dużo, zwłaszcza ciężaróweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz ja !!! :) Miki, niestety nie w I. tym razem....jesteśmy prawie w Ojcowskim Parku Narodowym a więc dość blisko k-wa :) pozdrawiamy Jednozębną Bohaterkę i jej Mamusię 😘 całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, gratulacje dla Dzielnej Zosieńki z Dzielną Mamusią! :D Martusia - oj, wolny weekend to ja będę miała.. ;) ale wierze, że kiedyś się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko badz dzielna!!! Ale u nas cudna pogoda.Jade do pracy na 4 godzinki i potem na grilla z moim Shrekiem. Slonecznego weekendu zyczymy z Fasola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga nie przestraszcie sie, bo fotka na cala strone sie otwiera. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Agitalku odezwij sie na topiku bo potrzebuje twojego imionka dla dzidziuni do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ledwo dycham z przejedzenia :P Mieliśmy dzisiaj mieć piknik, ale M mi się coś czuje niewyraźnie, to piknikowaliśmy w domu :classic_cool: Alice, posłałam Ci wreszcie fotki biżuterii :) A, właśnie - odkryłam przypadkiem, że Galeria Retro, w której wystawiano moją biżuterię, jako jedyne miejsce w Katowicach dostała rekomendację, krótki artykuł i zdjęcie w dodatku do Twojego Stylu ;) :P Miały dziewczyny gust, to im się należy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, ale laska z Ciebie! :D A brzuszek to ja w tej chwili mam podobny :classic_cool: ale bez tak przyszłościowej zawartości i nie jest mi z nim tak ładnie, jak Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu a co z fotkami dla mnie? :( Zareczona tylko pozazdrościć tej lasce na fotce :) Dziubaasku zajrzę do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooops, to Ty prosiłaś o nie, Agitalku, a nie Alice? Jeżeli tak, to przepraszam za pomyłkę 👄 i już lecą do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu - gratuluję pierwszych zębów!!! 🌻 Zaręczona - ale śliczna mamusia z Ciebie. Brzunio - fantastyczny. Zabuś - Kochana - prosiłam, prosiłam i na topiku i w mailu. Fantastyczna biżuteria. Zbiłaś mnie ją trochę z pantałyku :P Ale dziękuję bardzo za fotki. Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jeżeli zbiłam Cię z pantałyku, to będę sobie pluć w brodę, że wysłałam Ci te zdjęcia :P To naprawdę nie jest takie trudne! Przy obecnym stanie rzeczy (gotowe półprodukty, druty, zakończenia) wystarczy zmysł estetyczny i precyzja rąk :) Np. mój dziadek to miał rzeczywiście nieco inne życie i warunki pracy. Zajmował się milionami rzeczy i we wszystkich był tzw złotą rączką; m.in. robił zdjęcia na ślubach;) i wywoływał je w swojej wiosce po Lwowem, gdzie nie było prądu (więc mam długą tradycję rodzinną, hehe). Radził sobie tak, że rozstawiał po ogrodzie rodzinę ze zmyślnym systemem luster, w które \"łapali\" promienie słoneczne, kierowali do peryskopu, a z niego trafiały do powiększalnika;) Otóż ten mój dziadek robił wszystkim dziewczynom w okolicy kolczyki. W tym celu przetapiał srebrne monety i robił odlewy wymyślonych przez siebie wzorów. Dziewczyna dostarczała monetę, i przepracowywała dzień wykopków za to;) Takie przetapianie - to była praca. Z dzisiejszymi półproduktami to jest tylko przyjemność :) Owszem, np. te moje wisiory wymagały też niejakiej wprawy w posługiwaniu się farbami, ale to wyjątek - kolie, naszyjniki czy kolczyki nie mają w sobie raczej elementów, które trzeba wyrabiać bądź ozdabiać ręcznie. Naprawdę zachęcam Was, Dziewczyny, żeby popróbować swoich sił :) Rzadko jaka metoda odstresowywania się daje tak wdzięczne efekty, do bezpośredniego noszenia;) Na początek wystarczy kawałek srebrnego drutu (tak np. 1m, grubość - 0,4mm, żeby łatwo się poddawał), kilka par bigli i parę kamyczków. Narzędzie - tzw \"bociany\" i cążki do przecinania drutu. To wszystko. Można z tego zrobić kilka par kolczyków:) Wszystko można kupić na Allegro, choć w większości dużych miast są też hurtownie \"w realu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! VALIDOSKU, jaka szkoda, że nie wiedziałąm wcześniej, ale już to nadrabiam. KOCHANA, nawet nie wiesz jak się strasznie cieszę, że jesteś w ciąży. Będę z całych sił ściskać kciuki, żeby wszystko było dobrze. Betę masz super i napewno zobaczysz 13 maja cudownie bijące serduszko Twojego Maleństwa. Cieszę się, że Ci ciut wywróżyłam grudniowicza, a może styczniowicza?:) Ja serdeszko Piotrunia zobaczyłam pierwszy raz 15 maja rok temu. Naprawdę cudowna wiadomość!!!! Mam teraz sporo spraw na głowie i chwilami nie wiem jak się z nimi uporać, ale ta wiadomość niesamowicie mnie nastawiła do wszystkiego pozytywnie!!! Validosku, wszystkiego dobrego i z okazji urodzinek. Wszystkiego wspaniałego dla Ciebie, dla Maleństwa i Twojego Męża!!! Zaręczona, też się cieszę z dobrych wiadomości. Zosieńko 🌻, Borysku 🌻, Lesinku 🌻, Bartusiu 🌻 Agitalku, u Ciebie już też niedługo pojawi się Maleństwo na świecie, cieszę się, że nasze kciuki troszkę poskutkowały, ściskam też kciuki za Ciebie i Maleństwo!!! A_guuu, słuchaj. Przeczytałam, że Twój Borysek ma kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! VALIDOSKU, jaka szkoda, że nie wiedziałąm wcześniej, ale już to nadrabiam. KOCHANA, nawet nie wiesz jak się strasznie cieszę, że jesteś w ciąży. Będę z całych sił ściskać kciuki, żeby wszystko było dobrze. Betę masz super i napewno zobaczysz 13 maja cudownie bijące serduszko Twojego Maleństwa. Cieszę się, że Ci ciut wywróżyłam grudniowicza, a może styczniowicza?:) Ja serdeszko Piotrunia zobaczyłam pierwszy raz 15 maja rok temu. Naprawdę cudowna wiadomość!!!! Mam teraz sporo spraw na głowie i chwilami nie wiem jak się z nimi uporać, ale ta wiadomość niesamowicie mnie nastawiła do wszystkiego pozytywnie!!! Validosku, wszystkiego dobrego i z okazji urodzinek. Wszystkiego wspaniałego dla Ciebie, dla Maleństwa i Twojego Męża!!! Zaręczona, też się cieszę z dobrych wiadomości. Zosieńko 🌻, Borysku 🌻, Lesinku 🌻, Bartusiu 🌻 Agitalku, u Ciebie już też niedługo pojawi się Maleństwo na świecie, cieszę się, że nasze kciuki troszkę poskutkowały, ściskam też kciuki za Ciebie i Maleństwo!!! A_guuu, słuchaj. Przeczytałam, że Twój Borysek ma kłopoty z alergiami, wiesz, ja też sie zastanawiam co jest. Co prawda po wizycie u alergologa jest super, niemniej kazał wprowadzić marchew dwa tygodnie od wizyty u niego i jakoś jest nie bardzo. Piotruś niby dobrze reaguje, ale odkąd dostał marchew (od dwu dni) chyba ma problemy z brzusiem. Nie wiem, ale muszę się skonsultować i może jeszcze na jakiś czas wyrzucić ją z jadłospisu?? Co do jabłka, to u nas jest uwielbiane i chyba dobrze tolerowane, uffff. Acha, a co do skazy, to Piotruniu dostał maść robioną ( z duża ilością wit. A) i działa rewelacyjnie. Normalnie wygładziła mu się buzia, nie ma już tych przesuszonych zmian, nie ma też zaczerwienień. Oczywiście, odpukać w niemalowane. Tak w ogóle to bardzo dziękuję za zdjęcia Boryska, super!!!!:) A teraz co u mnie... Tydzień temu Piotruś został ochrzczony. Chrzciny bardzo udane. Msza bardzo ciekawa ( z udziałem księży - gości ze Słowenii, Włoch i Ameryki Południowej), akurat homilia na temat chrztu i przyjmowania wiary, więc naprawdę było jakoś tak uroczyście:) Piotruń bardzo szybko rośnie, jest cudny jak zwykle i głośno się śmieje, czym wszystkich poprostu zaczarowuje:):)):) Jest przesłodki!!! U nas jak na razie totalnie wszystko stoi na wariackich papierach. Mieszkania jeszcze nie dostaliśmy, a czas goni, ufff, nie jest łatwo. Gonią mnie też terminy na studiach, zaliczenia, egzaminy. Cisną nas też z otwieraniem przewodów, ale jak na razie dzielnie się bronimy. Wszak liczy się jakość a nie tempo. W każdymbądźrazie również bardzo proszę o kciuki, bo chwilami nie wyrabiam poprostu. Dziewczynki, jeśli jakoś uda mi się wszystko dobrze teraz pozaliczać, dogadać się z opiekunem (któremu chyba zawsze coś nie pasuje) i załatwić otwarcie przewodu na jesień, to zdecydowanie będzie Wasza zasługa. Ufff, dużo tego. Jeszcze nabyłam taką jedną mała "fuszkę" i już całkiem nie wiem jak wyrobić, ale cóż czasem trzeba się sprężać:). Dziewczynki, nie zapominam o Was i będę zaglądać i nie zapominajcie o mnie. Poprostu teraz taki gorący czas nastał, ale mam nadzieję, że nie potrwa wiecznie! Co do spotkania, to jestem otwarta na maj jak najbardziej!!! Buziaki dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×