Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Zareczona to chyba nie rzadkość mój szkrabik od samego początku śpi sam w łóżeczku (raz przy karmieniu mi się zasnęło i spal z nami) :) Buziaki na miły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się witam, bo plecy mnie tak bola, że spać nie mogłam:( Ale wszystko dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona BUUUUUUUUUUUUUUUUU :( to przykre, a mnie też to czeka niebawem. Mój Księciunio od 2 dni szaleje z powodu dziąsełek, więc cały dzień jest pt. \"marudzę, piszczę, krzyczę i gryzę\" no i nic mu nie pomaga :( trzeba to jakoś przeżyć i tyle. Pędzę trochę poszaleć w mieszkaniu zanim moje Słoneczko śpi i mam wolne :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Validoskuuu!!!!!!!! Odezwij się!!!!! Zaręczona - no jasne, przecież sesja nie zając, nie ucieknie:) A wiadomo, że najładniejsze zdjęcia tak czy siak wychodzą przy świetle naturalnym:) Co do cen kuchni.. hmmm.. mnie też to czeka, ale dopiero za jakieś 3 lata :P co gorsza, najpierw czeka mnie rozwalanie kuchni, która była tam wcześniej Ale ostatnio z ciekawości rzuciłam okiem na różne kuchenne sprzęty. Fajne są te kuchenki indukcyjne:) Trzymajcie za mnie kciuki, jutro prowadzę długie szkolenie z umiejętności interpersonalnych dla Bardzo Poważnych Bankowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) mój mały syneczek w poniedziałek wazył 3178g a to był 36 tydzien i to poczatek wiec bedzie dzidzia smok:) maly juz jest tak duzy i dojrzały ze urodzic sie moze w kazdej chili! łozysko tez dojrzałe wiec upsss niedługo juz:) Zabulinko dzis po wielkich przejsciach zameldowałam sie w koncu i w przyszłym tygodniu mozemy podjechac :) co do malunków dla naszego smoka to po weekendzie:) bedzie mieszkanie wolne:) od ludzi:) Emsy oj wiem co to nieprzespana noc:( ja teraz to praktycznie w nocy sie mecze a nie spie:( Zareczona cena kuchni mnie przespozyła o kilka siwych włosów:( 12000 tys bez sprzetu:( wiec nawet nie mów!! Agitalki i Kiedysiu całuski dla Waszych chłopaczków:) i kopniaczek od Maksia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, to zaprzęgnij swojego Męża w weekend do zakupienia farb, żeby nie tracić potem czasu:) Potrzeba: - niebieskiego (jasny i ciemny), - żółtego - zielonego -brązowego -czarnego -białego -czerwonego - fioletowego To jest minimum. Bo te farby do ścian nie mieszają się tak łatwo, jak olejne i trudno jest wykombinować żądany odcień. Jeżeli kupi więcej, to tylko dobrze:) Musimy się sprężać!!!!!!!!!!!!!!! Bo nie zdążę przed Smokiem!!!!!!!!!! Wstępnie - wtorek, pasi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Niebieskiego ma być dużo, bo to będzie woda :P Reszta może być w niedużych opakowaniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko proszę uwiecznić dzieło Zabu i nam pokazać no i oczywiście kciuki w sprawie szkolenia masz pewne :) Validosku to już tuż tuż ale faaaaaaaaaaaaaajnie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannna
Cześć dziewczyny, Mam prośbę do Wszystkich świeżo upieczonych Młodych Par. Chciałabym, żebyście poświęciły dosłownie sekundę i zagłosowały w ankiecie i pochwaliły się: jaki utwór grał u Was jako pierwszy taniec. Chcemy stworzyć ranking najpopularniejszych utworów na pierwszy taniec, który będzie pomagał wszystkim przyszłym Młodym Parom, stającym przed tym wyborem. Z góry ślicznie dziękuję. Ankieta tutaj: http://www.na-wesele.com/ankieta-pierwszy-taniec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku az mi ciarki przechodza jak slysze dojrzale lozysko. Sama takie mialam. A w 36 tyg Maja wyzyla tez 3000 kg. Urodzila sie w 42 tyg i wazyla 3030, wiec nie ma co... Nam pan zaspiewal za calkiem prosta kuchnie 6 tys € Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!!!!!!!!!! podobno szykuje się wejście Smoka ????????????????? sorki, że ja tak jak Filip z konopii, ale aktualnie mogę tylko tak ;):D ale sedno sprawy załapałam czy nie ???? ściskam kciuki !!! 😘4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Zabulinko mi pasuje wtorek:) rano moze po Ciebie przyjade i podjedziemy po farby do obi bo mmay po drodze:) wiesz jest tyle odcieni kolorów ze sie pogubię:) a co do niebieskiego to jedna cała sciana jest niebieska:):):):):):) specjalnie pod morze:) i juz pomalowana:) ja pedze na mieszkanie bo podłogi montuja i drzwi wiec do roboty:):):):) a dzidzia smok :) ma poczekac conajmniej do malunków Zabulinki:) Zabulinko:) wybacz ze Ci nie pomoge w malowaniu i bede patrzec ale ja jestem anty talent w malunkach:) a w jakis inny dzien Cie porwiemy bo bedziemy koło 17 jechac do urzedu wymienic dowody :) to wiesz co:):):): przygarniemy Cie nad nasze piekne morze które bedziesz malować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, to już szykuję leżak :classic_cool: Zatem wtorek, szczegóły na SMSka:) Super, że ściana pomalowana, bo \"teł\" to ja nigdy nie lubiłam malować - nudno i jednostajnie;) W poniedziałek przysiądę nad szkicem:D Jak mi wyjdzie tak, jak chcę, to może faktycznie zamieszkam z Maksiem ;) Zaręczona - niezła cenka. Martaanna 🌼 Agi - a jasne, że uwiecznię ;) Szkolenie trrruudne, ale udane:) wielki, wielki klient. Sami poważni ludzie z centrali z Warszawy. Trudna grupa. Bardzo dużo się nauczyłam. Myślę, że chyba wejdę w te szkolenia, fajna, kreatywna sprawa, a pieniądze naprawdę niezłe. Ale wróciłam wymięta jak chodnik, wypluta, psychicznie wypompowana. Śluby przy tym to betka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Nadrabiam zaległości. Agitalku - ale Piotruś już duuuży. Trzymam kciuki aby ząbkowanie nie było bardzo bolesne. 👄 Zaręczona - co do łóżeczka - to tymczasowo je zastąpiliśmy wózkiem , bo były podejrzenia, że to przez lakier z łóżeczka Bartuś w nocy ma sapkę. Dziś na nowo podejmiemy próbę spania w łóżeczku (wymytym i wywietrzonym). Na początku Bartuś spał ze mną w łóżku ale teraz śpi sam (było to trudniejsze dla mnie niż dla niego :P ) A codo kuchni - to ja tą \"przyjemność\" mam za sobą i wiem ile może kosztować. Jeśli uda mi się to podeślę Wam kilka fotek. Validosku - Buziaki dla \"Smoka\" 👄 Dla wszystkich 🌻 A gdzie A-guu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice mój zachwyt nad kuchnią wyraziłam w mailu :) Co do ząbkowania to muszę się pochwalić, że jeden ząbek (dolna jedynka) już się przebił i niewiele, ale jednak już wystaje i jest bardzo ostry :) Jak długo trwa zanim ząbek całkiem wyjdzie??? Miłej niedzieli życzymy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...mnie rozlozylo na lopatki. Maz mnie zarazil.Wczoraj bylam niezywa a dzisiaj juz lepiej. Nawet wyszlam na spacer. Maja o dziwo sie trzyma. Alice...kuchnia super. Bardzo mi sie podoba. Zdradzisz mi ile cos takiego w Polsce kosztuje, bo bedziemy chyba w Polsce zamawiac.Znalezlismy firme co robi w Niemczech. A tak na marginesie to Twoja kuchnia tutaj by kosztowala jakies 10-15 tys €.Czyli tyle co dobre (uzywane) auto. Agitalku Piotrus jest cudny. Kiedy on zdarzyl urosnac? A co zabkow to nie mam pojecia. Wszystko przede mna. Lece,bo Szefowa wzywa. PS. Co sie dzieje z A_guu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, cudna kuchnia ! :classic_cool: Bardzo lubię brązy w kuchni :) A powiedz mi, bo widzę na tych pierwszych zdjęciach \"uroczej\" morskiej kuchni skute kafelki - czy to jest straszna robota..? Bo i mnie to będzie czekało... Jutro z Validoskiem robimy Maksiowe Dzieło Sztuki :classic_cool: Szykujcie skrzynki! :D Zaręczona, kuruj się!!! Paskudny mąż :P 🌼 Agital, przekaż Dziedzicowi gratulacje ząbkowe :D Aaa, jeszcze jedno - zapraszam Was na nowiutką moją stronkę :) www.mmteam.pl Dużo się zmieniło w sposobie prezentacji zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Zabu, chyba się umówię kiedyś tam na sesję z Leszkiem ;) o ile to z Twej strony realne ! ale o tym mailem, nie będę tu wszystkich absorbować ew. szczegółami :):P pozdro dla wszystkich !!! 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa. Jeśli chodzi o kuchnie to bardzo się staraliśmy, gdyż jest to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. (ze względu na fakt,że położna jest najniżej :P ) Zależało nam aby była ZUPEŁNIE inna niż ta poprzednia. Braliśmy też pod uwagę Bartusia i dlatego wszystkie szafki i szuflady są na samodomykaczach (co trochę wpłynęło na cenę). Zaręczona - my za naszą kuchnię (cena po znajomości) zapłaciliśmy ok 6 tys. zł. za meble i ok 5 za sprzęt (ale tu decydował materiał - ja uparłam się aby wszystko było w stali drapanej bo jest łatwa w utrzymaniu czystości). I kuruj się kochana. 🌻 Zabuś kucie kafli to nie jest aż tak duży problem - wystarczy mąż z młotem udarowym i piwem :P Gorszy jest bałagan jaki po tym zostaje, ale moim zdaniem warto. Czekam na zdjęcia Maksiowego królestwa z niecierpliwością. Mam pytanie do mam - jakimi szczepionkami szczepiłyście swoje pociechy (te \"zwykłe, czy skojarzone)? Buziaki ode mnie i Bartka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u mnie Kuzynka ze swoim dzieckiem - aniołem i mężem :) Hehe, gdyby wszystkie dzieci się takie rodziły, to każdy miałby ich po 5 sztuk;) organicznie zaprojektowane na dobry humor, nawet, gdy idą mu 4 zęby na raz. Ale do rzeczy. Rozmawiałyśmy o tych szczepionkach właśnie. Bo i ja, i Kuzynka czytałyśmy ostatnio artykuły na temat szczepień, od których włos się jeży :o o tym, że tak naprawdę większość tych szczepień może być niepotrzebna, ale koncerny zbijają na nich fortunę (wiecie, że w Polsce szczepienie przeciw Czarnej Ospie zakończono dopiero 3 lata po tym, gdy WHO kazało ich już zaprzestać? No ale gdzieś te zapasy koncerny upłynnić musiały..). I naprawdę Wam nie zazdroszczę tego dylematu :( Kurczę, jeszcze fakt, że te szczepionki konserwuje się pochodnymi rtęci (!!) Inna moja Koleżanka zauważyła, że być może ze względu na ten fakt lepiej jest dawać dziecku skojarzoną, bo dostaje tylko jeden \"shot\" z tą rtęcią.... Ale naprawdę, naprawdę Wam współczuję. Nie wiem, jak zdecydowałabym na Waszym miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my mamy skojarzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Kuchnia śliczna! Mały Agitalek to już duży chłopak, a jaką ma słodką czuprynkę:) Zabu - zdjęcia na nk - rewelka:) Validos - już niedługo:) Marta i Miki - wiem, że jestescie zajęte, ale miło, że nas podczytujecie:) A_guu, Kiedyś - ???? Zaręczona - 👄 U nas po malutku... a w głowie pełno mysli...strach przed nowym, czy damy radę, wydaje mi się, że nie wiem co mam kupić, albo, że nie zdążę ze wszystkim...śliczne są te rzeczy dla maluszków, ale z zakupami jeszcze troszkę poczekamy, część w grudniu, resztę styczeń i luty. :):):) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy Piotruś dziękuje za komplement :) a na kiedy Ty masz termin? nie mów, ze tak to szybko zleciało? :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku dzięki za zdjęcia a pokój PIĘKNY!! Szkoda, że mnie nie będzie miał kto tak \"urządzić\" pokoju dla Piotrusia w naszym domku :( Zabu nie będę ani pierwsza, ani oryginalna jeśli powiem, że masz wielki talent i pięknie się po raz kolejny spisałaś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Strasznie dużo napisałyście (albo ja tak rzadko zaglądam). Na początek zacznę od końca. Czyli szczepionki:) My też stosowaliśmy skojarzone. Za podpowiedzią pediatry pierwsza to była DiTePa (coś w tym typie), a później Infernix. Wiem, że te skojarzone też są różne. NIe szczepiliśmy na rotawirusy (odpukać) i planujemy w najbliższym czasie Prevenar. Validosku kochany!!!, Co do Maksia:), to wiesz co, mam jakieś przeczucie, że On już niedługo do nas zawita. Moje bobo zostało oszacowane wagowo na 3000-3200g na początku 37 tygodnia, nie urodził się jakiś straszny smok, więc się nie martw:) Ale proszę daj znać, jak coś się będzie działo:):):), z chęcią powitam Maleńkiego w szpitalu!! A co do tego, że z Piotrusia przystojniak... i że żałujesz, że nie masz córeczki... cóż... wszystko przed Tobą:)hihi TAk w ogóle to piotrusinek bardzo dziękuje za wszystkie komplementy:):): i serdecznie pozdrawia:) ALu, kuchnia super;):):))!! , tak poza tym to ścigam czas:) Agitalku, co do ząbków to nie łatwa sprawa. Trudno powiedzieć ile wyrastają ząbki, z tego co mi się wydawało to dość długo, ale na pocieszenie powiem tylko, że one nie dokuczają maluszkowi cały czas, tak, że spokojnie. Gratuluję ząbka i ściskam za Was kciuki!! Zabulinko, ja też nie wiem kiedy ten prawie rok minął, bo przeleciał niczym błyskawica. Zareczona, moje spostrzeżenia są podobne do Twoich. Mężczyźni potrafią sobie radzić z dzieciątkami, wystarczy, ze chcą!!! Ja tak jak ostatnio, odliczam czas do Świąt. Przyznam, że dość poważnie rozważam wychowawczy w jednej z prac, bo w tym kotle już nie daję rady, ale cóż, zodiakalnym wagom ciężko podejmuje się decyzje, szczególnie decyzje o rezygnacji z czegoś... Zobaczymy jak to będzie:) Polecamy się Waszym myślom kochane czarownice!!! Pozdrawiam Was wszystkie i cudne maluszki też, te już większe, te malutkie i te w brzuszkach też:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, Validosek już wysłała :) Validos, mam nadzieję, że nie to, na którym wyglądam jak jełop, ani nie to, na których mam grubą d... :P inaczej będzie kęsim ;) Właśnie kopsnęłam Wam parę fotek, zoptymalizowanych (małych;) ) Kiedyś! Ja nie wiem, jak Ty wyrabiasz. Agital - kto wie, może rozszerzę branżę ;) Idę do M, bo mało mnie dziś miał;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×