Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

hej dziewczynki:) Zabulinka wysle Wam fotki:) poój wyszedł THE BEST:):):) poprostu sama bym chciała miec takie cudo:) Zabulinko słonko oficjalnie wielkie ❤️ dla Ciebie od nas dwóch:) za piekne cudo:) Kiedysiu dam znac:) a co do juz niedługugo to faktycznie tez tak czuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko jak to mawia moj maz - RESPECT dla Ciebie za to dzielo. Szczena mi opadla. Bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesprawiedliwe, że Artystka Zabu mieszka tak daleko!!! Piękny pokój!!!! Ja też taki chcęęęę!!! :D Naprawdę mistrzostwo!!! Niech Maksiowi dobrze się w nim mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż Zabu musisz się sklonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tej tylko rozmnażanie w głowie;) Agital, tak za 2-3 latka będziesz miała akurat najbliżej :D Może faktycznie rozszerzę branżę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym narozrabiala. Pralam w pralce rzyczy Majusi i chyba mi sie musialo cos przytrzasnac i porwalo gume - uszczelke. Pan byl na tyle mily, ze wzial mi to na gwarancje. Innym sposobem musialabym placic 195 €. Maz by mnie zabil chyba. Ufff...zyje. Mykam na obiadek,bo mi rosolek ucieknie. Milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej wszystkim ! całkiem niezłe Zabu malowidła ;) dziękuję za foty :) ( ja sama już dawno nie malowałam, a może warto by kiedyś do tego wrócić ? :) ) miłego wieczorku wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja byla dzisiaj na szczepieniu.Poplakalam sie razem z nia.Biedaczka. Poza tym za malo przytyla i musze ja czesciej przystawiac, bo oszolomka za szybko pila (3-5 min). No i skaza to skaza. Nie moge nic jesc nawet co zawiera mleko.Jakies pol roku. Ble. Ale sie poswiece na calego. Oby moja Lalunia byla zdrowa. Ide ja tulic, bo dalej mi jej zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas dziś tak paskudna pogoda, że po prostu nie chce się wierzyć - a wczoraj było pięknie Kompletuję prezenty i jak zawsze największy problem mam z ojcami :P Z bliskiego wschodu przywieźliśmy im \"arafatki\", czyli chusty i ten czarny pasek do ich przytrzymania, zrobimy z nich szejków :P ale coś by się jeszcze przydało i koncypuję właśnie, co... Zaręczona - na pewno serce Ci się krajało, ale ciesz się i tak, że Majeczka jest jeszcze taka mała, że tylko popłakać może. Pamiętam jak dziś gdy szłyśmy z mamą do szczepienia ze mną i młodszą siostrą, miała chyba ze 3 lata. Weszły do gabinetu, po chwili patrzę, a tu wylatuje jak z procy mały Struś Pędziwiatr :P mama goniła ją po całej przychodni, bo ewidentnie odmawiała współpracy (podobno tylko rzuciła okiem na strzykawkę i dała w długą) a ja miałam ubaw :classic_cool: Martusia, Maksiowy pokój to pierwsza rzecz, którą namalowałam od lat - to jak z jazdą na rowerze, nie zapomina się :) więc łap za pędzel i pobaw się trochę:) bo z psychologicznego punktu widzenia twórczość jest dorosłą formą zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Zabulinko nawet lampa u Maksia -delfinek wysi:) wiec pokój gotowy:) w czwartek jak dobrze pódzie do konca tygodnia zdazymy:) i bedziemy na swoim:) mam nadzieje ze mały szkrab poczeka:) choc rozpycha sie straszelnie dzisiaj:) jutro zaczynaja kuchnie:) i troche zamówionych rzeczy przywioza i bedzie mozna było mieszkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy!!! Stoooo laaat, stooo laaat, i ... pogodnego, ładnie śpiącego, zdrowego Maluszka ;) 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedysiu serdeczne życzenia imieninowe!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Zabulinko czy Ty też dzisiaj świętujesz?????????? Jeśli tak to również śpieszę z życzeniami 😘 Emsy wszelkiej pomyślności w Dniu 18. Urodzin!!!!!!! 🌼 pozdrowienia dla wszystkich ode mnie i mojego zębacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niet. :) Zabulina świętuje we wrześniu, ale dołącza się do życzeń i dziękuje za dobre chęci :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie spraw3dza się ja miałam skończone 26 lat i wychodzi córka a na 27 też córka więc coś im to nie wyszło :D Zabulinko jakoś tak sobie umyślałam, ze Ty masz tak jak kiedyś :( no to się niepotrzebnie przed szereg wyrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku, ależ potrzebnie! :D przez 20lat w ogóle nie miałam imienin, więc teraz jestem złakniona i spragniona ;) i chętnie przyjmuję nawet nie dokładnie zgadzające się z datą ;) ❤️ Agi, a Ty kiedy masz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane:) Kiedysiu - życzonka dla Ciebie - zdrówka, optymizmu, spełnienia marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabulinko jak to nie miałaś imienin????? A ja mam 21 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy!!! Spelnienia marzen i najzdrowszej Fasolki pod Sloncem. Kiedysiu wszystkiego naj i rowniez duzo zdrowka zyczymy. Zabulinko!!! Fikcyjne zyczonka rowniez dla Ciebie. A propos tej tabeli to u nas nie pasuje. Wychodzil, ze niby syn mial byc. Chociaz Maja to taki urwis. Buziaki i zycze milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dla naszej jubilatki Emsy i solenizantki Kiedysia (i jeśli można dla Zabulinki) życzenia wszystkiego naj! Dziękuje za fotki Maskiowego pokoju. Cudo! i pełen \"szacun\" dla malarki. A tak swoją drogą to Zabulinko jakie Ty masz jeszcze talenty ? :) A mnie tabelka się zgadza :P Zajrzę jeszcze jak tylko ogarnę się z bałaganem korzystając z tego, że nasz Żuczek śpi. (co już nie zdarza się tak często jak na początku - w końcu 6 tygodni do czegoś zobowiązuje :P ) Dla wszystkich buziaki 👄 i spóźnione z okazji Mikołajek 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka, na które się \"bokiem\" załapałam, trzymając się Kiedysiowej spódnicy;) Agital - nie miałam, bo urodziłam się w święto mojej Patronki i w związku z tym moi oszczędni rodzice zarządzili mi urodzino - imieniny :P nienawidziłam tego (jeden świąteczny dzień to trochę mało ;) ) ale nigdy nie zmienili zdania. Swoją drogą - gdybym ja miała dziecko, nigdy bym go nie urządziła w ten sposób. Za to mój M usłyszawszy tą historię zarządził, że obchodzę imieniny 8września ;) kochany jest:) zatem obchodzę, choć moi rodzice nadal je bojkotują :P ale reszta \"załapała\" i mnie dopieszcza;) Alice - to jest ciągle jeden i ten sam talent, tylko w różnych wydaniach, dlatego tak się wydaje, że jest ich kilka ;) Ucałuj Żuczka! 👄 Pomyślałam chwilę o tej tabelce i stwierdziłam, że jest bez sensu. Bo przecież płeć dziecka akurat w całości zależy od faceta, a nie od kobiety;) no ale jest zawsze 50% szans, że się zgodzi, więc połowie z Was statystycznie powinna \"wyjść\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabulinko też bym nie chciała tak dziecka urządzić. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, moc serdeczności z okazji imienin 🌻 100 lat w miłości i szczęściu ! Emsikowi już życzyłam ;):) pozdrowienia dla Solenizantki i Jubilatki miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS> fajnie, że nam się topik zaludnia małymi Stworkami :D czekamy na Maxa vel Smoka ;):) a czy któraś już myśli o "drugim rzucie" dzieciaczków ??? ja...myślę :P i nic poza tym na razie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martuś ja myślę, ale może za rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w sensie zacząć dopiero działać w tym kierunku za rok :D Widzę, że zaczęłam 300-tną stronę.... hmmmm...?.... co dostane w prezencie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze my jeszcze razem:) a dzidzia smok;) czeka :):) w mieszkaiu coraz piekniej:) dzis zaczynamy sprzatac i wnosci rzeczy! mam nadzieje ze mały poczeka do niedzieli a potem niech sie dzieje wola nieba:) Kiedysiu spóznione rzyczenia imieninowe:):): wszytskiego naj naj piekniejszego:) Zabulinko codziennie jak widze pokój Maksia buzia mi sie smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×