Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Validos - to Ty też wczoraj tak jak ja...? Biorę Azalię i mam nadzieję,ze jest skuteczna... no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy ja narazie tabletek nie biore:( bo jak karmiłam to lekarz ze wzgledu ze ma chłopca mi nie dał ich bo ze u chłopców pwoduje bezpłodnosc potem czy cos wiec zaczełam sie bac! a teraz własnie ide zapisac sie do lekarza:) bo juz miałam od dwóch tygodni hahahahah a moge nie zdążyć po tabletki:) a tak wogle to mam złe doswiadczenia po tabletkach i nie wiem czy z 6 miesiecy nie zrobic sobie przerwy tylko oby sie nie okazała 9 miesieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostawilam tabletki,bo wiecznie zapominalam. Ale zalozylam spirale. Test robilam tylko dla pewnosci,bo akurat zakladalam jak zapomnialam pare dni wczesniej tabletki.Wyniki z testow beda dopiero w pn. Emsy wygon migrene...a w ciazy jak? Tez mialas? Ja przez cala ciaze mialam 2 razy bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz.... Marta napisała, że miała podejrzenia, ale nie napisała jak się sprawa przedstawia w rzeczywistości! Czy coś, przepraszam KTOŚ jest na rzeczy? Tzn. w kolejce na kolejny wysyp????? Martus pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży mialam bóle głowy, ale przed ciążą okropne migreny z mdłościami. Teraz też tak mam i chyba odstawię te tabsy - wydaję mi się, ze to po nich- umierammmm! Dziś po szczepieniu ok - Mała waży prawie 6kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tu, widzę, alert ;) Mam nadzieję, że dla Wszystkich skończy się po ich myśli:) U mnie nic się nie dzieje, tzn. wkurzyli mnie maksymalnie koledzy po fachu w ministerstwie ostatnio, nie wiem, jak to jest możliwe, że tacy ludzie pokończyli te studia (choć wiem w sumie - większość, wnosząc po wieku, kończyła za komuny, kiedy na takie studia chyba nikt nie szedł). Hm, mam do Was pytanie odnośnie wiadomości MMS - moja Mama jest dziś w Kopenhadze i wysłała mi o godz. 6 rano MMSa (zapewne, znając ją, to jakiś fajny wschód słońca czy coś). Włączam telefon 7.45 (wyłączam na noc a później nie zawsze od razu włączam rano), czyli niecałe 2 godziny później i dostaję wiadomość \"odebrano wiadomość MMS\", ale w treści \"ważność wiadomości wygasła\". I to nie pierwszy raz tak mi się dzieje! Czasami za dnia także - że dostaję od kogoś MMSa, i równolegle wiadomość, że wygasł i gucio z tego. Macie jakiś pomysł, dlaczego tak się dzieje i czy można to gdzieś zgłosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ! Zabu, w tych ministerstwach to jedna wielka ch....nia, że się tak wyrażę; nie chcę być czarnowidzem, ale to się chyba rychło nie zmieni...3maj się tam ! Miki, co Ty tam wymyśliłaś ....?? :D ;) ale przyznam się bez bicia, że przymierzałam się do ewentualnej roli mamy jedynaka i chyba mi to nie wychodzi :P mój macierzyński instynkt jest wciąż \"głodny\" :D;) a już teraz gdy widzę równolatki i starsze ode mnie koleżanki, które powiły właśnie maleństwa, mało tego - są też plany nastepnego dzidzi to mój apetyt też rośnie.... ;):) to moje Młode już takie staaare ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Maluszkom w dniu Ich święta duuuużo miłości od rodziców i moc całusków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam biegam za Majeczka i robie nozki-pazurki nowym paniom. Do tego latam po lekarzach, bo nie skonczylysmy jeszcze badan dla Majeczki. Czasu jak na recepte,ale zaden lekarz nie chce przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii - witaj! 🌻 Dawno nie pisałam, ale umieram!! Głowę mam tak ciężka, że nie mogę funkcjonowac, zrobiłam kolejny test bardzo czuły - negatywny. Dziś idę do lekarza, bo już nie mogę wytrzymac - podejrzewam anemię. Trzymajcie kciuki i za jutro tez , bo jutro ortopeda Lenki - a Lenka przechodzi ten długi skok i marudka jest, albo czuję nepięcie u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inarii witaj słonko:) Zareczona:( Emsy ja tez nie wiem czy nie mam anemii:( jakos ostatnio wiecznie bym spała:( jakas jestem ospała;( tez chyba skocze na badania:) u nas po statemu:) ale mamy juz dwa zabki:) :):):) dzis ide do sasiadki na babski wieczór:) maz pojechał pozagladac na telewizor;) i odebrac lustro[aczkolwiek nie wiem czy posiadanie 2 m lustra to dobra sprawa:) hahahah Zabulinko kiedy sie wybieramy? Kasia nie pójdzie jest po operacji ale wszytsko dobrze:) opowiem jak sie spotkamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie anemia - w pt. idę na badane krwi, no i mam nadzieje, że dostanę żelazo i bedzie ok, po porodzie tez mialam - Mały SSak wszystko wysysa:) A jutro do Poznania na bioderkaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w klinice ortopedycznej - bardzo dobry lekarz wszystko nam fachowo wyjaśnil - zalecił szelki Pawlika - 3-6miesięcy 23h/dobę - ale pomoże. Jedno bioderko ma dyspalzję wrodzoną i te żabki i pieluchy były niepotrzebne - szkoda, że tak późno tu trafilismy, no ale będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, miłego wieczorku! :) Mailnę w sprawie "łowów" :classic_cool: Emsy, a co oznacza ta dysplazja wrodzona..? Mam nadzieję, że to nie jest nic bardzo złego i że Lenka będzie normalnie biegać 🌼 Mam nadzieję, że nie macie obie anemii :( to jest przerąbana sprawa, moja mama boryka si z dużą anemią od roku. Jedzcie dużo truskawek, wątróbki, szpinaku i jeśli możecie, to kupcie sobie spirulinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oznacza, że miała to bioderko takie już od urodzenia ( w brzuszku już ), ponosi te szelki i będzie ok. :) Duzo dzieci ma kłopoty z bioderkami, ja sama mialam:) ale mało lekarzy robi usg, badają tylko na oko... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie anemia - osłabienie, przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Emsy. Ja tez odebralam we wtorek wyniki z badan krwi,bo myslalam,ze z zelazam cos nie tak i uslyszalam to co Ty. Ach my MAtki Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, już nie mam siły codziennie od 2tyg. ( oprócz 2 dni ), mam strasznie ciężką głowę :( aż mi się płakać chce... mam dość i nic nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy slonce ja sie wczoraj wyplakalam mezowi i pomoglo. :-) A dzisiaj mam dzien lenia. Obiad gotowy, pranie poczeka, ewentualnie umyje podloge i wyjde na spacer z Majusia. Na wiecej nie mam dzisiaj ochoty. Hehe. Bunt Matki Polki. A co...przeciez zadne z nas Robokopy. Milego dnia wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..musze si e pochwalic.Spalam dzisiaj z Maja do 8:13...JUHU! A teraz Maja gotuje obiad a ja ide pic kaweczke.Ona uwielbia w kuchni kombinowac. Tak to moze sie zaczynac kazdy dzien. No pogoda moglaby dopisac,bo leje. Milego dnia wszystkijm i wysylam troszke pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, pogratulować :classic_cool: Inarii - 👄 Emsy, jak się czujesz? Wiesz, że zawsze możesz mailnąć. 🌼 Ale tu cicho... U nas wszystko gra, tylko nie ma czasu dosłownie na nic :o Pisanie na Kafe to teraz luksus. I tak będzie jeszcze dłuugo.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Byłam na tydzień u rodziców - troszkę odpocząć. Byłam tam też u lekarza, bo cały czas źle się czułam - okazało się, że dopiero teraz wychodzi moje zmęczenie, mam też problemy z ciśnieniem - dostałam leki na wyregulowanie ciśnienia,troszkę uspokajających i jest lepiej. Zobaczymy jak będzie dalej :)Wróciłam w sobotę. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy buziak dla Ciebie i naberaj sil,bo Lenka jeszcze pokaze na co ja stac - w pozytywach oczywiscie. :-) Testy na mukowistytoze wyszly dzisiaj super,wiec jestem happy,ze Majeczka jest okazem zdrowia. :-) Lece ogarniac domek,bo Maja roznosi po calym mieszkaniu zabawki, mozan sie zabic. A skonow tro robie z tysiac dziennie. Dziewczyny co u Was slychac? Co takie pustki? Zabulinko....jak jest u Was w sierpniu z terminami w ciagu tygodnia na sesje w plenerze z mezem i Majeczka? Mysle o koncowce sierpnia....na pewno po 21-szym. Wyslij mi na maila tez cennik co i jak.Mysle nad niespodzianka dla meza. Bedziemy jechac z wesela w polsce do Zakopca na urlop i akurat po drodze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nadrabiam powoli zaległości, choć pustki tu ostatnio. Validosku - gratuluje zęboli!!! U nas nadal czekamy :( ( a Bartek ma już prawie 8 m-cy :() Emsy - głowa do góry {kwiat] Inarii - mam nadzieję , ze u Was wszystko ok. Zaręczona przesślij buziaki \"sprinterce\" Majeczce :) Zabuś - a Ty kobieto w pełni sezonu? Trzymaj się dzielnie ❤️ My upajamy się, że ni ma teściów (choć już tylko tydzień :( ) A przy okazji wzięliśmy się za malowanie i inne prace domowe. Wszystkim DUUUUŻO buziaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×