Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Zabu na razie jeszcze nie \"czyżyk\" ale za miesiąc, dwa....?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ma juz 3 dzien goraczke,a w nocy tak sie darla,bo inaczej tego nie nazwe, ze nie wiedzialam co robic. A dziasla to spuchniete na maksa. Chyba to wszystko od zebow. Mamy na dworze poza tym wszystkim 34 stopnie w sloncu o 8 rano,wiec kiblujemy w domu,bo chlodniej. Lece sie bawic z moja Principissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co lepsze - upały czy deszcz?:) W czwartek jedziemy z Małą na 2 dni nad morze, a potem w sierpniu na tydzien - no ciekawa jestem jak jej się spodoba :) Kochane - chcialam Wam przeslac fotki Lenki - ale mój mąż wystawil duzo na N-K, więc możecie tam zobaczyć :) - Dumny tatuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - jak Majeczka?? Mam nadzieję, że już wyzdrowiała. Emsy - Maleńka - cudna!!! A tatuś faktycznie dumny i widać , że zakochany z w córci po uszy :) My wakacje planujemy troszkę później bo we wrześniu ale za to chcemy małego zabrać do Bułgarii... Wczoraj chrzciliśmy Bartka. Już nie jest małym poganinem :P Było cudnie i wyjątkowo wzruszająco. W naszym maleńkim, ulubiony kościółku na mszy dla głuchoniemych, z cudownym księdzem.... Bartek był wyjątkowo grzeczny i nawet zaczepiał księdza co w efekcie doprowadziło do tego, że ksiądz się \"ugotował\" i zapomniał o \"miganiu\"... Zresztą to \"miganie\" wszystkich wzbudzało ogromne zainteresowanie mojego synka :D Obiecuje podesłać kilka fotek. A i Bartek dostał już rower i konia na biegunach... szaleni rodzice chrzestni :P Ogromne buziaki dla mam i ich pociech. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - super, ze Chrzciny się udały - czekamy na fotki. A Miki i Marta dawno fotek nie przesłały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcznynki mam meza po operacji reki. W piatek mial wypadek w pracy i dzisiaj jade go odebrac ze szpitala. Przecial sciegna w rece. Maja juz dobrze.To byla goraczka z zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, to strasznie brzmi :o jak teraz sobie poradzi w pracy..? Długo będzie się rehabilitował..? 🌼 Dobrze, że choć z Mają wszystko dobrze 👄 Inari, Ty nasza przodowniczko pracy :D Alice, chętnie bym zobaczyła \"ugotowanego\" księdza :P :D super, że Chrzest tak si udał. o musiało być dla Was naprawdę wzruszające:) następna taka okazja - Komunia :classic_cool: No chyba, że Chrzciny Rodzeństwa Bartka... :classic_cool: a poczęstunek robiliście w domu, czy gdzieś \"out\"? Jak tam teście po powrocie? :P Emsy, ale Wam fajnie, że sobie możecie tak na 2 dni nad morze wyskoczyć:) z południa Polski to 2 dni trzeba by liczyć na przejazd tam i z powrotem ;) mam nadzieję, że Wam się pogoda uda:) Lecę na NK :) Popieram głód zdjęciowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie mial ok 3 miesiace chorobowego i rehabilitacji. :-( Najgorsze to to,ze gra w pilke reczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Zaręczona - 3mam kciuki za męża - dobrze, ze z Mają już dobrze. Ja mam dzisiaj gorszy dzień, chyba przez to cisnienie, no ale Mała chyba czuje, ze mama nie jest w formie i zrobiła sobie pierwszą drzemke 1,5h, a nie jak zawsze 40min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona oby mąż szybko wrócił do formy!! Czekam na fotki z Chrztu i nie tylko wszystko proszę słać :) ja też niebawem coś Wam podrzucę, ale na razie cicho szaaaaaaaaaaaaaaa Buziaki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona oj miejmy nadzieje ze maz szybko odzyska dawna sprawnosc:) aby tak było:) Emsy:) dzieciaczki czasem wyczuwaja ze rodzice dosyc maja:) oj zazdroszcze Wam tego morza:) ja mam troche dalej:) ja ostatnio tez mam gorsze dni -maz wraca po 21 :( w weekendy w pracy jak tu nie zwariowac!!!! wlali im dyrektora i cały jajcen bal na budowie:( Zabulinko:) Maksio dzielnie cwiczy do pływania na desce:) wode kocha jak ja;) choc tyle ma po mamusi:) nio i jeszcze donosny głos;) Inarii czekam na fotki:) a ja mam dlemat do 2011 musze złozyc papiery zeby w zawodzie pracowac do marca i zastanawiam sie czy i jak i kiedy rodzenstwo dla Maksia bo jak zaczne nowa prace to tez sie nie da:( a teraz zajsc w ciaze tez jakos było by ciezko i znajdz tu wyjscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upada wam
topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - życzę szybkiego powrotu do formy Twojemu mężowi. A dla Ciebie i Majeczki 🌻 Inarii - coś dużo niespodzianek chyba nam szykujesz? :D Zabuś mieliśmy obiadek w restauracji (też sentyment 0 tam było nasze wesele :) ) a potem grill u nas. A co do teściów -(dopatruję się tu złośliwości :P ) to nawet nie zdawałam sobie sprawy jak człowiek szybko się do dobrych rzeczy przyzwyczaja :P Było taaak pięknie.... A teraz wypoczęci teściowie mają więcej czasu a co za tym idzie więcej ciekawych pomysłów. Ja chcę już wakacje!!!! i to długie!!!! Emsy - u nas też był kryzys ze spaniem (nawet do tego stopnia, że Smyk spał 2 razy po 20 min. w ciągu dnia) a teraz już jest ok. 2 razy nawet po 1,5 - 2 godz. No ale to pewnie dlatego, że chwilowo przerwa z zębami (ma już dwa:P ) miłej nocki wszystkim Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, to ta restauracja widzę faktycznie już się wpisała w Waszą historię ;) grill, mmmmm... [się oblizuje bezwstydnie i zastanawia się pilnie, kiedy ostatnio jadlła cokolwiek z grilla. Dochodzi do wniosku, że w prehistroii, i dopisuje kolejną rzecz do listy "must do" po sezonie] Heh, czyli teście wypoczęci gorsi od zmęczonych? ;) słusznie dopatrywałaś się złośliwości, ja rzadko kiedy piszę niezłośliwie, gdy schodzi na teściów, choć naprawdę nie mam na co narzekać. Validosku, ja już z nowego lokum piszę :) baardzo dziękuję za ofertę pomocy, ale udało nam się ściągnąć busa z Bielska i wszystko już zwiezione :) a jak Ci Mąż tak deficytuje, to nawet sobie nie wyobrażam, żebyś jeszcze miała nam szafy nosić ;) i tak bardzo dziękuję za całą pomoc 🌼 jesteś po prostu Nieoceniona :) Maksia fotkę w kółku widziałam :classic_cool: hehe, wodniak mały. Inarii, Ty jakiś sadysta jesteś :P podrzuci temat, a potem siedzi cicho... a człowiek obgryza paznokcie, co się dzieje :D Zaręczona - myślę, że akurat fakt, że M gra w piłkę ręczną mógł mu pomóc - jakby nie miał silnie wyćwiczonych mięśni, mogłaby mu się większa krzywda stać. Może się mylę, ale tak mi się wydaje. Nie martw się, młody silny chłop dojdzie do siebie raz dwa 🌼 Emsy, coś ostatnio to tylko smutna jesteś..? 👄 A Martusia gdzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi a obgryzaj paznokcie obgryzaj jak będzie konkret to się z Wami nim podzielę, bo na razie nie ma czym, więc spokojnie możecie otrzeć pot z czoła :P Zabulinko czy ja dobrze zrozumiałam, przeprowadziliście się do Bielska??? Czy tylko bus z Bielska był???? U nas pomalutku leci do przodu i generalnie nie jest źle :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bus tylko z Bielska był ;) my nadal szczęśliwie w Kraku :classic_cool: Ty jesteś jak wytrawny kat, Inarii - trochę podkręci napięcie, i zluzuje... i znowu podkręci, a później zluzuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki - nad morzem kilka dni - super! Mała przesypiala całe nocki, potem jeszcze 3 dni u rodziców i dziś wróciłam - jutro kontrola bioderek - 3majcie kciuki! Zabu - poprawiam się i już nie jestem smutaskiem :) Doczytam i odpisze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest poprawa - szelki jeszcze nosic 6 tyg. a potem juz tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 18-ty - wszystkim dzieciaczkom z 18-go Sto Lat!!! Lenka 5 miesięcy i jeszcze imieninki mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!! wszystkim a szcze3gólnie Piotrusiowi, który kończy dziś roczek!!!! Piotrusiu duuuuuZo miłości od rodziców!!👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto;) lat Piotrula;) nasz mały dzis 7 skonczył ale ten czas leci:) jutro wakacje:) zaczynamy):) trzymajcie kciuki za pogode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PP*****
Piotruś dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropicielka snów
Witam was serdecznie dziewczyny, chciałabym się przyłączyć.Jestem dokładnie miesiąc po ślubie!Dziś-mini rocznica:)Siedzę w domku w oczekiwaniu na męża aż wróci z pracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową Świeżynkę! Piotrusiu - jak po imprezce ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane - zwłaszcza Validosek i Zaręczona - opiszcie mi Wasz plan dnia - u nas ostatnio sie pomieszało wszystko :) Nie wiem , moze Lenka nie potrzebuje juz tyle snu, a ja ja klade i ona placze - i nie ma mowy ,zeby spac w łóżeczku - tylko wieczorem. ale w dziem malo spi - ma 2, 3 drzemki ok. 40min. - dlatego czasami jest marudna - bo jest niewyspana. Nocki raczej przesypia. Wprowadzilam jej od kilku dni obiadek i nawet jest niezle, ale dzis zjadla kilka lyzeczek marchewki a potem jeszcze marudzila, ze chce mleczka mamusi... w sumie bylo mi to na ręke, bo mleka tam sie uzbieralo, a z drugiej strony chcialabym juz wyeliminowac jedno karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane - zwłaszcza Validosek i Zaręczona - opiszcie mi Wasz plan dnia - u nas ostatnio sie pomieszało wszystko :) Nie wiem , moze Lenka nie potrzebuje juz tyle snu, a ja ja klade i ona placze - i nie ma mowy ,zeby spac w łóżeczku - tylko wieczorem. ale w dziem malo spi - ma 2, 3 drzemki ok. 40min. - dlatego czasami jest marudna - bo jest niewyspana. Nocki raczej przesypia. Wprowadzilam jej od kilku dni obiadek i nawet jest niezle, ale dzis zjadla kilka lyzeczek marchewki a potem jeszcze marudzila, ze chce mleczka mamusi... w sumie bylo mi to na ręke, bo mleka tam sie uzbieralo, a z drugiej strony chcialabym juz wyeliminowac jedno karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Tropicielkę snów!! Tylko, że nas tu ostatnio trochę mało... Ale może \"świeża krew\" dopomoże naszemu topikowi :) Tropicielko napisz nam coś więcej o sobie i podeślij kilka fotek - na pewno się zrewanżujemy :) Kochane wysłałam Wam zaległe fotki z chrzcin. I ślę buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, no więc jak wcześniej wspomniałam jestem młodą mężatką która nie do końca odnajduje się jeszcze w tej roli.Na chwile obecną ja z moim mężem mieszkam u moich rodziców.Dopóki nie wybuduje się nasz domek-jesteśmy na etapie pozwoleń.:).Mąż niestety pracuje całymi dniami, więc póki co nie było mowy o żadnym wyjeździe miodowym, się zobaczy jak to będzie w sierpniu.Ciężko mi pisać o sobie.Jak się orientuje wszystkie już jesteście mamusiami.Szczere gratulacje.Ja póki co jeszcze się uczę, przede mną trzeci rok anglistyki.Później się zobaczy...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×