Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak jej pomóc JAk jej pomóc

Jak jej pomóc?

Polecane posty

Gość Jak jej pomóc JAk jej pomóc

Moja żona pięc miesięcy temu urodziła naszą córeczkę. Zostało jej po ciąży podobno kilka rozstępów, jakiś celulitis, no i piersi z których wycieka mleko (pisze podobno bo ja tego zupełnie nie zauważam). Chodzi smutna zamyślona nie chce żebym się do niej zbliżał bo czuje się nie atrakcyjna. Próbuje jej pokazać, że wszystko jest ok, że nadal jest dla mnie atrakcyjną kobietą ale zawsze kończy się to żle. Ostatnio powiedziała, że się nad nią lituje dlatego jestem i ją pocieszam. A to nie prawda. Nie daje sobie wytłumaczyć, że ją kocham tak samo z tymi niby rozstępami jak i bez nich. Co robić? Jak jej to udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi
powtarzaj jej to tak dlugo az w to uwierzy zobaczysz napewno poskutkuje i bez wcgledu ze mowi ze robisz to z litosci to bardzo potrzebuje teraz slyszec zapewnien z twojej strony ze jest dla ciebie atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jej pomóc JAk jej pomóc
Problem w tymże ona nie czuje się miło. Ciągle chodzi smutna i zamyślona. Serce mi sie kraje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
zacznij krytykowac kobiety które wyglądają jak wieszaki a jej mów ciągle jaka jest piękna jesli masz przyjaciela popros go a by z raz rzucił jakis komplement w jej stronę od tak od niechcenia jesli to nie pomoze pomyslcie o poradzie psychologa zeby to nie była jakas depresja poporodowa Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi
sproboj ja jakos rozweselic nie wiem zrob niespodzianke ktora ja ucieszy pojecia nie mam ale zapewniaj ja ze jest dla ciebie tak samo atrakcyjna tak dlugo az w to uwierzy i nawet dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jej pomóc JAk jej pomóc
Myślałem,że to zmęczenie głównie. Wziąłem miesięc zaległego urlopu żeby ją troche odciążyć ale to nic nie dało. Dodatkowo pomyślała,że według mnie nie radzi sobie w roli matki i żony i stąd ten pomysł z urlopem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi
powtarzac powtarzac i jeszcze raz powtarzac jak jest naprawde i ze to co ona mysli to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
porozmawiaj z nią ze odtrącanie ciebie niczego nie zmieni w jej zyciu jesli tak bardzo przejmuje się swoją urodą chociaz ty nie widzisz powodów do niepokoju bo jest nadal bardzo atrakcyjna to niech wyrwie się na jakies zajęcia areobiku powiedz ze bedziesz siedział wtedy z dzieckiem a by tylko mogła czuc się dobrze i nie psuła dobrych relacji między wami...rozmawiaj poki nie jest za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie30
powiem ci tak rodziłam i to nie jedno dziecko i wiem ze powrót do dawnej swietnosci wuymaga czasu brzuch zaczyna się wchłaniac dopiero po 6 miesiącach po porodzie a czasem nawet dłuzej a cieknące kropelki mleka miałam nawet po 2 latach od porodu dlatego spróbuj skontaktowac ją z kobietami które juz rodziły one mogą jej dac wiele dobrych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jej omóc Jak jej pomóc
Mówie, mówie i jeszcze raz mówie, ale nic widocznie na to potrzeba czasu. Ale najgorsze jest to, że kiedyś po kolacji z winem powiedziała, że ma straszną ochote na sex i kiedy zaczelismy się rozkręcac wycofała sie bo: " przypomniała sobie jak wygląda"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocik
niezly masz problem...kobieta ci w depresje wpadla i ciagnie ciebie za soba...uwazaj na to...sam nie wiem czy wiele zdzialasz...popros o pomoc osoby trzecie...jej przyjaciolke na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej bukiet pięknych czerwonych róż, mow jej ze ją kochasz, podziwiasz, że jest cudowną żoną i mamusią, wyjdzcie razem na spacer, przyjdz do domku z butelką wina... Często przytulaj, mów że kochasz, że jest piękna. Ona musi to widzieć, pokazuj jej to na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×