Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wells

Brodaci

Polecane posty

Gość Wells

Pytanie do wszystkich dam z forum : pociagaja was brodaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Brodaty Clooney baaaaaaardzoooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
A czy cos takiego czasami sie usmiecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i_głowa_boli
mnie nie a jednak zdarzyło się że jestem z brodatym, i cóż, nie przeszkadza mi to i cały on bardzo mnie pociąga (zresztą z brodą mu lepiej niż bez brody) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
Brodatym i wąsatym mężczyznom mówię stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reregf
a sama cipy nie golisz..Kazesz sie golic facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
reregf a sama cipy nie golisz..Kazesz sie golic facetom ....... A skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasa
brodaci są bosssssssscyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wells
Chociaz jedna osoba wyraża sie bardzo pozytywnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Ciekawe czy kobietom podoba się Che Guevara czy Fidel Castro jak był młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam 2 dniowy zarost
ale broda i wąsy fuuuj, chyba, że bródka zrobiona z 2-3 dniowego zarostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Ach gdzie te prawdziwe kobiety,współczesne kobiety lubią facetów w stylu gejowskim,czyli wszystko wydepilowane i włosy na głowie zafarbowane na blond,to już niestety nie prawdziwy facet,prawdziwy facet nosi brodę,nie chodzi do kosmetyczki ani do solarium.Śmieszne jest to że kobiety zawsze podkreślają że facet musi być męski,nie ma nic bardziej męskiego niż broda,zresztą kobiety mówią że dla nich wygląd nie jest najważniejszy i kto zrozumie kobiety?A później mówią że to faceci kłamią,jak Brad Pitt nosił brodę to był super sexowny bo to był Brad Pitt,więc jak to z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broda25 Zrozum czasy się zmieniają. Kiedyś to było bardzo męskie jak wąsy, broda, elegancja czyli buty ma szpicy płaszcze, kapelusze. Dziś kobiety szukają czegoś innego. Ale nie wszystkie. Solarium to współczesność a wtedy nie było. Na pewno jak by w dawnych czasach solarium było to by faceci chodzili ;) Ja tam nie widzę nic złego w tym aby pójść na solarium od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Ale nawet nie tak dawno kobiety kochały brodatych np lata 60,Stan o Borys,Czesław Niemem itp.Ale również Che Guevara czy też Fidel Castro był uznany za super przystojnego faceta.Więc nie trzeba się daleko oddalać i przenosić do poprzedniego wieku żeby zobaczyć jak styl gejowski wszedł w modę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Wolę swoją brodę,jeśli kobieta ma mnie kochać tylko za to że jestem jakoś tam ładny i pasujący do współczesnego faceta to to nie jest miłość a ja nie lubię siebie w życiu oszukiwać,ale niestety 99% kobiet właśnie takich jest,dla nich liczy się tylko wygląd i zasobność portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka88
typ Marcina Możdżonka ❤️ mniami :) tylko ze oczywiscie nie kazdemu z takim zarostem ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Do pozytywka88:Tylko że to nie jest broda,mam na myśli taka prawdziwą brodę jak np:Józef Piłsudski jak był młody,czy też Che Guevara,takie krótkie zarosty jak u Marcina Możdżonka są jakimś nieporozumieniem,to nie jest broda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od faceta ale ja wprost uwilbiam facetów z broda,,,z bródka taka tez nawet, ale z broda kocham ale najchetniej wtedy bruneci.bo maja lepszy zarost i kocham w ogole jak facet ma duzo włosów, na klacie na rekach eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
do szczerej dziewczyny:Widać że masz przyjnajmniej trochę prawdziwej kobiecego gustu,kiedyś miałem taką gafę gdzie poderwałem laskę która okazała się chłopakiem z długimi włosami,masakra ale mnóstwo facetów po zgoleniu zarostu i zapuszczeniu włosów wygląda jak dziewczyna,więc gdzie prawdziwe kobiety hetero?Czy większość kobiet to BI albo homo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka
Od kiedy pamiętam zawsze podobali mi się panowie z zarostem. Z biegiem czasu jednak uważam,że nie wszystkim panom pasuje zarost.Jeśli broda jest rzadziutka jak u nastolatka to lepiej żeby jej nie miał.Jeśli broda ma kolor zardzewiałej blachy również lepiej takiej nie nosić.Brodę powinni nosić panowie ,którz dbają o higienę bardziej niż przeciętnie,pan z zarostem pijący np jogurt wygląda mało apetycznie albo pan ,który niedawno spożywał zupę....tłuszczyk wokół ust wygląda jak u yorka. Chyba nie ma kobiety,która bez obrzydzenia pocałowałaby takiego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzis mam przed oczami faceta, i o nim fantazjuje, nie był wysoki miał ciemne troche krecone włosy i gesta czarna brode........... mała szpare miedzy zebami takie małe kurewskie oczka, i owłosione łapy , troche typ artysty:D był zajebisty.ale okazał sie ruchaczem wiec nie skorzystałam......ale pomarzyc mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda25
Myślę że ten świat poszedł jak dla mnie trochę za daleko,dla mnie ideał pięknej kobiety to:Brak makijażu i farbowanych włosów,zero depilacji a szczególnie na...hmmm(wiadomo gdzie)dla mnie jest to ideał prawdziwej kobiety,mam nadzieję ze kiedyś taką znajdę gdzie naturyzm człowieka będzie dla niej czymś normalnym,człowiek jest piękny tak jak go natura stworzyła,wszelkie ulepszanie człowieka prowadzi do dziwnych zjawisk które możemy obserwować w naszym świecie,każdy człowiek jest piękny ale nasz egoizm powoduje to że każdy che być najpiękniejszy na świecie i niestety powstaje wyścig szczurów w postaci bolesnych operacji plastycznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamietam ze jak wszedł do pubu to ten jego zrost mnie powali.pozostałe kolezanki stwierdziły ze wygladał jak stary pirat....a ja wprost nie mogłam wzrou oderwac od niego;) dlatego hiszpanie, portugalczycy sa tacy piekni bo maj te dłuzsze kedziory na głowie i ten boski zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×