Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka Poduszeczka

wybredna kobieta!!!

Polecane posty

Gość Malutka Poduszeczka

mam pytanie do Panow. Co to znaczy byc wybredna kobieta? Jak takie zachowanie zmienic, zeby nie być tak odbierana przez mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna i brzydka
wzbudza uśmiech i ciekawy temat do nabity,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Poduszeczka
jestem wybredna, ale nie w tym sensie, ze szukam Ksiecia z Bajki i patrze na wyglad, to dla mnie nie gra roli. Lubie jak mezczyzna sie o mnie stara bo wtedy wiem, ze moge byc ta jedyna... Z obserwacji dochodze do wnioskow, ze faceci lubie jednak łatwe kobiety. Swiat sie zmienil a ja dalej taka staroscwiecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestes niedostepna a nie wybredna ? Wtedy to calkiem cos innego. Ale jesli chodzi o wybrednosc to staraj sie byc wybredna...to pozadana cecha partnera i swiadczy o tym, ze wybral, ze umial wybraqc...czyli jest dojrzaly (o ile nie wybierasz na podstawie grubosci portfela czy tez ilosci brylantyny we wlosach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze faceci
rzeczywiście potrafią się starać ale na dłuższą metę kobieta również musi sie starać o ich wględy. Bo to taki jednostronny układ długo nie potrwa raczej dotąd aż minie pierwsze zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Poduszeczka
francuski piesku co masz na mysli pisac ze kobieta jest niedostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna czy wymagająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn.
No wiesz, zamiast ugotować obiad, kochać się i potem posprzątać to wybrzydza i do pracy zaciąga a poza tym każe się myć :O no to taka jest wybredna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×