Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona i wsciekla

jak byscie zareagowaly gdyby wasz mezczyzna

Polecane posty

Gość wkurzona i wsciekla

poszedl na wieczor kawalerski do klubu go go? Moj poszedl na wieczor kawalerki swojego przyjaciela do takiego klubu. Dziwnie sie poczulam, gdy mi powiedzial ze poszli tam z chlopakami. Pytalam jak sie bawil, to stwierdzil ze w porzadku, dziewczyny tanczyly, a oni pili piwo. Ale czy tylko tak sie koncza takie zabawy? Tylko ogladanie tych "pan"? Juz odchodze od zmyslow 😡 Powiedzcie mi czy wasi mezowie/narzeczeni tez odwiedzili takie miejsca i jak wy zareagowalyscie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Powinien byl Ci powiedziec wczesniej o planach a nie po fakcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz fajnego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i wsciekla
nie wiedzial ze tam pojda, to byl spontaniczny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
W to akurat nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mial zrobic gdy byl na wieczorze kawalerskim i wszyscy chcieli isc ? mial powiedziec ze nie bo ty sie wkurzysz ? Nie zrobil moim zdaniem niczego zlego a jesli ty zaczniesz z tego robic awanture to na drugi raz nie dowiesz sie co robil...on bedzie usprawiedliwiony bo wiadomo, ze ty i tak nie zrozumiesz a wycofac sie mu bedzie niewygodnie......po kilku razach zkonczy np w burdelu....no ale to oczywiscie bardzo dramatyczny scenarusz i w zyciu zwykle tak nie bywa :) nic nie zrobil wiec mu odpusc. powiedz ze sie dziwnie czujesz ale przeciez to tylko facet, jemu zawsze gole tylki beda w glowie sie obijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i wsciekla
a ja akurat w to wierze. Bo wrocilismy w piatek z gor i dostal zaproszenie w sobote. I wlasnie w sobote byl ten wieczor kawalerski. Moze pozostali wiedzieli, ale on dowiedzial sie, gdy tam poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmien chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrfwrwf24
Z jednej strony byłabym wściekła. Z drugiej strony - gdyby miał coś do ukrycia, nie powiedziałby Ci. Rozwiązanie: umów się z koleżankami na występ Chip'n'Dalesów ... ja bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i wsciekla
francuski piesek ---- dzieki za slowa otuchy. Tez sobie tlumacze, ze skoro mi powiedzial to ufal mi. a czemu mam go zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj
ale czemu się tak wściekasz? W końcu te kluby są dla ludzi. A skoro wieczór kawalerski odbywał sie w takim miejscu, to widocznie wszyscy uważali klub gogo za najwłaściwsze miejsce. Wolałabyś, żeby odbywało się to w domu kawalera i zaproszona została stiptizerka? Dla mnie to najnormalniejsza rzecz na świecie, że wieczory kawalerskie odbywają się w taki właśnie sposób. Chłopak był fer wobec ciebie, że opowiedział ci o tym, chociaż wcale nie musiał. I dlaczego wyobrażasz sobie, że on tam robił nie wiadomo co? Tak mało mu ufasz?? Masz powody ku temu? Wydaje mi się, że robisz coś z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl Chip\'n\'Dalesów jest OK, ale tylko wtedy gdy bedziesz z tego czerpac przyjemnosc. Moze byc tak, ze nie pasuje to do Twojej osobowosci i wtedy chlopak to zauwazy. Cos mu zazgrzyta a wtedy moze nabrac przeswiadczenia ze nie jestes taka jakiej chcial.....ale jesli uwazasz ze moze to byc ciekawe to jest to pomysl calkiem w pozradku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona i wsciekla
wrrfwrwf24----- dokladnie tak samo sobie to tlumacze. Zlosc, ale z drugiej strony jednak powiedzial to chyba nie ma co do ukrycia. Sygryda corka wikingow ---- no jesli o to chodzi, to faktycznie poszli do najlepszego klubu w miescie :p ale i tak mnie to nie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 po co
wklejasz wszędzie ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie niedojrzale siksy
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×