Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waldemar wszechmocny

DZIEWCZYNY W KABARETKACH WYGLĄDAJĄ JAK KURWISZONY

Polecane posty

Gość Waldemar wszechmocny

takie jest moje zdanie. Więc apeluję: porządne dziewczyny nie zakładajcie tych kurewskich rajstop!!!! Zostawcie tych które takimi są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar wszechmocny
Ogryzam dlugopisy a nastepnie wkladam je sobie do odbytu po czym uskuteczniam ostrą penetrację. Uwielbiam przy tym ten fajny piszczący dźwięk jakbym szorowal stalową palką po styropianie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
a co widziales dzisiaj jakąs dziewczyne w kabaretkach? ja nosze kabaretki ale do rybaczek i butow na obcasie i wcale nie wyglądaja kurewsko tylko elegancko, do tego plaszczyk trencz i super! uwielbiam kabaretki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
ale fakt: do mini ich nie zalozylabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nosze do spodniczek i sukienek .. ale dlugosc tak mniej wiecej do kolan ... tylko dlatego ze w mini w ogole nie chodze .../ nie te lata juz :P / i wcale nie uwazam ze wygladam jak kur..szon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubietango
W lecie sa modne kabaretki koloru skory. Wcale nie wygladaja kurewsko. Jak kobieta nie wyglada ogolnie wulgarnie to kabaretki nawet czarne sa ok na wieczor ale pamietajcie NIGDY W DZIEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majajaja
ale dlaczego nigdy w dzien?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikajaja
kabaretki nieeleganckie??????? przeciez mozna je tak zestawic zeby wyglądaly superelegancko jednoczesnie seksi, to kwestia jak sie je nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×