Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunku ratunku

GdPotłukłam okulary! Gdzie tani optyk w Warszawie?????

Polecane posty

Gość DariaDariaX
W salonie Lynx Optique w Centrum Janki są ładne oprawki ;)) do tego teraz jest promocja druga para - 50 % taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuję okulary przez internet w www.c-you.pl. Mają wirtualną przymierzalnię, więc jak wkleisz zdjęcie to możesz sobie dobrać okulary do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej jest w Galerii Widzenia, zreszta zobacz sobie na ich stronie galeriawidzenia.com , a okularki naprawde dobre, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jankach jest również salon Vision Express, tam mają bardzo duży wybór i do 31 maja ogromne promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orian
Ja okulary dla siebie  i dla syna kupowałam w mega-lens, możesz sobie sprawdzić, co mają. Potrzebowalam takich okularów, żeby mi poprawiły wzrok i umożliwiły pracę przed komputerem. Jest spory wybór i moża wykonać badania, wiec to pomocne, że w jednym miejscu to po rostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okulary z Opticonu. Nie były drogie, a są bardzo ładne. Salon poleciła mi babcia, która mieszka niedaleko Opticonu przy Broniewskiego. Warto zerknąć na ich ofertę. Jestem także bardzo zadowolona z obsługi, maja takie jak to się mówi indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam okulary z Opticonu. Nie były drogie, a są bardzo ładne. Salon poleciła mi babcia, która mieszka niedaleko Opticonu przy Broniewskiego. Warto zerknąć na ich ofertę. Jestem także bardzo zadowolona z obsługi, maja takie jak to się mówi indywidualne podejście do klienta." Ja tak samo! Jestem bardzo zadowolona z tego salonu, maja naprawde duzy wybor. jest milo, przyjemnie i bezproblemowo, o osobach tam pracujacych to juz nie bede mowila.. sa bardzo przyjemni w obyciu i sluza rada... nie to co w niektorych salonach ktorych nazwy nie wspomne, gdzie po zadaniu pierwszego pytania poczulam ze musze przeprosic ze zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście sobie zajrzeć na http://www.optometriaciborek.pl/oferta.html oni robią wszystkie niezbędne badania i do tego też w ich salonach można bez problemu kupić okulary czy soczewki. Cenowo fajnie wychodzi, a jest też spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge ci polecic salon optyczny Fielmann, maja piekne oprawki. sama wybieralam i wybieralam, nie moglam sie zdecydować, bo kilka bylo takich po prostu dla mnie stworzonych. no ale wspolnymi silami z pania z salonu dobralysmy te idealne, a teraz jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swoje okulary w optyku na Dzikiej 4A. Kameralny salonik z sympatyczną obsługą. Fajnie doradzają i mają duży wybór. Dodatkowo bezpłatnie sprawdzają wzrok, więc warto skorzystać jak ktoś potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potluczone okulary to paskudna sprawa. Mialam podobny problem jakis czas temu, na szczescie trafilam do http://www.panhilary.lodz.pl/ i bardzo szybko zrobili mi nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onopollo
Najlepiej i najtaniej na galeriawidzenia com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałam się niedawno do okularów Tonny ze strony www.tonnydesign.com . Bardzo ciekawe wzornictwo, ciekawy design, różne kolory, ogólnie jest z czego wybierać. Osoba w każdym wieku i różnej estetyce może znaleźć coś dla siebie. Poza tym okulary są rzeczywiście bardzo wygodne, dobrze układają się na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natychmiast zgłoś się do http://www.optycorp.waw.pl , gdzie w mgnieniu oka doprowadzili moje okulary do porządku . Co najważniejsze, nie życzyli sobie za te usługę nie wiadomo jakich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z okularami zawsze tak jest, że mogą się zniszczyć. Ja chodzę na ursynowie na ZWM, ale powiem Ci, że już jakiś czas chodzę w soczewkach, bo są po prostu bardziej komfortowe, a kupuje online https://mylenshop.com/ więc zawsze można na tym zaoszczędzić i czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto pomyśleć o zakupie okularów przez internet. Na stronie kodano.pl można wybrać bardzo dobre okulary zarówno damskie, męskie jak i dziecięce, w dużo niższych cenach niż w stacjonarnych salonach optycznych. Dodatkowo nie płaci się za dostawę ani za ewentualny zwrot. Można też skorzystać z opcji darmowej przymiarki opraw w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z uslug swietnego optyka - http://www.optyk-debica.pl/ - tam sprawdzili, jaka mam wade wzroku, po czym sopasowano odpowiednie okulary. Mam je nosic do pracy i jazdy smaochodem. Idealnie dopasowane, a ja widze znacznie lepiej.l polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobny problem. Taki wydatek nagle nie jest przyjemny. Osobisicie kupilam okulary w http://www.optyk-plata.pl/ - maja tam swietne produkt, naprawde godne uwagi. Do tego bardzo pomocny personel, ktory chetnie dobiera oprawki. Polecam pojscie do tego optyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak polecam kupowanie w salonie i wspieranie lokalnych optykow, ze wzgledu, że w sieciówkach rzadko kiedy mamy doczynienia z osobami profejsonalnymi, wychodzą do nas sprzedawcy którzy wczesniej byli kelnerami itd, niestety ja przy mojej skomplikowanej wadzie wzroku trafiłem na kogoś, kosztowało mnie to duzo nerwów i pieniedzy zaim trafiłem w dobre rece...dodatkowo w salonie mozna przymierzyc okulary i zobaczyc jak leza, a osoba ktora sie na tym zna powie czy te okulary beda dobre do twojej wady wzroku. Po zakupie w intenecie okazało sie ze zaden optyk nie chciał mi wstawić szkieł, bo podobno jest to niemozliwe do takiej oprawy. W internecie nikt Ci tego nie powie, dodatkowo zakupione w salonie zazwyczaj mają gwarancję i serwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salon optibryle przy pkp włochy, skusiłam sie na promocji na okulary i jestem zachwycona. przepiekne oprawy i duzy wybor, a panie pracujące przemiłe i kompetentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuu

A ktoś wie gdzie dostane aviatory w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika34

Tani to niekoniecznie dobry ja moge ci polecić sprawdzonego optyka iqoptiq w centrum, brałam tam soczewki zeissa i markowe oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×