Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna mruczyńska

jak nie dostać p..olca grzebiąc w ofertach pracy

Polecane posty

Gość joanna mruczyńska

wlasnie skonczylam studiowaie ofert, boli mnie szyja (kark)oraz oczy to jest sluchajta ludzie syzyfowa praca, ktora się nigdy nie kończy 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
też tak mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
a jak chcecie niewiadomo co, to bedziecie szukac do usranej smierci-ja pracuje w spozywczym, prace znalazlam w 15 minut-2 dni pózniej juz pracowalam. Nie jest to oczywiscie praca moich marzen ale wazne, że wogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
i takich ogłoszen wczoraj w wyborczej bylo jak psów w schronisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
własnie przegladam oferty-full-na kasjerów-sprzedawców, telemarketerów!Jest w czy wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest praca - nie każ każdemu pracować w sklepie - ja tez p studiach zaczełam bo potrzebowalam kasy a zadnych innych perspektyw nie było .... koszmar - wiec jak ktos ma jeszcze mozliwośc poczekac niech czeka na cos \"normalniejszego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
no to nie marudzic, że pracy nie ma tylko czekac!ale na co?hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym byla teraz taka \"mądra\" ja wtedy to bym nie poszla do tego sklepu do pracy .... no, nie marudzić - w gaszczu tych ofert mozna zawsze znaleźć jakąś perełkę i poza czytaniem ogłoszeń tez troche się \"wymarzonym\" pracodawcom ponaprzykrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna mruczyńska
cholera wie kto-->>🖐️ ...łowię perełki :classic_cool: jest praca --->> tak, pojde do spozywczego i poloze im dyplom studiow podyplomowych przed nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
no coz, jak ktos naprawde potrzebuje pracy to zadna nie gardzi. Moja mama w swoim sklepie zatrudnia na 3 osoby - 2 z tytulem mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
joanna mruczyńska Żebys Ty wiedziała ile u mnie takich podań leży-no i co z tego, że masz te studia?Teraz się okazuje, że skończyłaś je a jestes na takim samym poziomie "zawodowym" jak Ci, co stoja w kolejce do pośredniaka.Zawsze możesz byc kierownikiem sklepu albo zastępcą-nikt Ci nie każe siedzieć w kasie.Wkurza mnie marudzenie-nie ma pracy, nie ma pracy-własnie, że jest a jak Ty szukasz tej swojej "perły" to nie szukaj jej w gazetach-taka praca chodzi kanałami a nie ukazuje sie w wyborczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
jest praca A możesz mi odpowiedzieć po co twoim zdaniem np. ja studiowałam 5 lat i płaciłam za studia??? Czy po to, żeby pracować w sklepie jako sprzedawca??? Do tego nie potrzebne jest nawet średnie wykształcenie. Pewnie, że nie jest problemem znaleźć byle jaką pracę (nie obrażająć sprzedawców) ale "my po studiach" szukamy pracy odpowiedniej do naszego wykształcenia i to z tym jest pewien problem. Nie oznacza to jednak, że nigdy jej nie znajdziemy. Zrozum, że niektórzy mają ambicje na dobrą pracę i w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden co zmądrzał
megus A czy myślisz, że skoro ty poświęciła 5 lat życia i kupę szmalu na studia, to ktoś ma OBOWIĄZEK cię zatrudniać tam gdzie ty chcesz? Sama musisz zadbać o dochody dla siebie. Czy cię nie uczyli na studiach zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałem poprzez Google, ale było mi obojętnie gdzie tą pracę znajdę, byle w mieście, byle mi odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukałam pracy dwa dni
Mam średnie wykształcenie , wszechstronne doświadczenie w handlu i nie tylko , subiekt, internet, kasę , terminal, prawko, dwa języki ,word, eksel .Wysłałam kilka CV i na wszystkie była odpowiedz i zaproszenie na rozmowę .Pracuję potym jak sama się zwolniłam .Dodam tylko że robiłam średnie dla dorosłych .Kobieto obudz się to jest polska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DeGie
A co z Twoją kawiarenką internetową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden co zmądrzał
DeGie Podobno jesteś webmasterem, ile mniej więcej kosztowałoby u ciebie zrobienie strony z programem partnerskim i mozliwością założenia tak zwanego prywatnego biura dla każdego partnera. Wiem, ze za mało podaję danych, ale może zadaj pytania uzupełniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o \"prywatne biuro\" to, kwestia nadania uprawnień do określonych zadań (stron), dostępu do bazy. Tak ? Każdy partner będzie mógł po zaakceptowaniu (login, hasło) przejrzeć swoje dane, itd, oraz wykonać określone zadania, w zależności od posiadanych uprawnień. Tak to rozumiem, tak? koszt 1200-1800 zł, w tym opłacone na pół roku miejsce z bazą MySQL, w domenie webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden co zmądrzał
Do DeGie Tak. Mniej więcej o to chodzi. Ja jestem słaby w informatyce i nie wiem z czym się je to "miejsce z bazą MySQL, w domenie webd.pl ". Możesz w jakiś prosty sposób mnie wytłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza danych jest potrzebna do łatwego wyszukiwania, administrowania danymi. Takie strony pisze się w PHP i MySQL, a nie w HTMLu. Dlatego potrzebny jest odpowiedni serwer, który ma bazę. Najtańszy jaki znalazłem i jakiego używam jest www.webd.pl - (3,99 zł za miesiąc). Dają miejsce na pliki, bazę danych, email. Choć oczywiście można wybrać na dowolnym serwerze (ale musi mieć wsparcie PHP+MySQL). Hmm nie wiem czy jasno napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembirgpracująca
no i sami widzicie tu kolega wyzej juz znalazl sobie prace bylam wczoraj w urzedzie pracy i az zaskoczyla mnie ilosc ofert pracy ze trzy stanowiska sprzedawcow, handlowcow, nauczycie, ksiegowy fakturzysta a dla facetow z 4 budowlańcow, dekarze, pomocnicy na budowie, kierowcy no ale jesli ktos ma wygorowane oczekiwania to do usranej smierci bedzie szukal pracy lepiej jest przeciez siedziec za darmo w domu, na utrzymaniu rodzicow niz wziąść sie do roboty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam i szukalam..od piatku mam pracowac jako hostessa..niby nic ale zawsze cos..6 zł za godzine..po 2 tygodniach ma byc 8 zł..oby mi sie praca spodobala..bo kasa w sumie niezla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest praca
megus a czy Ty myslisz, że ja nie mam ambicji i będę tak siedzieć w tym sklepie do emrytury???Pracuję i się rozgladam za inną. Poznaję w pracy mnóstwo ludzi, zawsze mozna spotkać kogoś, kto pomoże w znalezieniu pracy a ponadto zdobywam kolejne doświadczenie i robie więcej niz w przeciętnym spozywczaku. Ponadto mam stały dochód-900zł (jak na spozywczy to nie mało) i 13 dni wolnego w miesiącu.Ta praca to napewno nie jest perła ale przynajmniej mam za co żyć, moge odkładać kasę i dzieki temu, że tam pracuję dziś jadę kupić uzywane autko. Oczywiście nie mieszkam sama-z mężem ale jakbym mieszkała z rodzicami to sytuacja byłaby identyczna bo oni maja stały dochód.Niestety teraz studia nie dają Ci gwarancji na dobra pracę, dobra pensję i super życie. czasem trzeba zacząć od pierduł, żeby gdzieś zajsc. Dyrektorem banku od razu nie zostaniesz choćbyś stanęła na głowie. Więc jak, lepiej jest siedziec w domu i biadolić, czy mieć co miesiąc 900zł i full wolnego na szukanie pracy a przy okazji nie wsadzić zębów w ścianę???Sama wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
A skąd ta pewność u was, że jestem świeżo upieczoną absolwentką siedzącą na garnuszku u rodziców? Co za stereotypowość! Ja mam już 4-letni staż pracy w zawodzie i męża więc daleko mi do waszego stereotypu... Czy to takie dziwne, że szukam takiej pracy, która pozwoli mi kontynuować i rozwijać doświadczenie w zawodzie a przy tym da mi satysfakcję i zarobek (tak na marginesie to dość mały w moim zawodzie). jest praca Nie każdy trafi na pracę w sklepie, gdzie będzie miał 900 na rękę i do tego 13 dni wolnych. Przeważnie moi znajomi sprzedawcy zasuwają dzień w dzień (nawet w niedziele) po 10-12 godzin i niestety za mniejszą kasę. Nie ma tu szans na szukanie czegoś innego a tym bardziej na umawianie się na rozmowy kwalifikacyjne. Druga sprawa że ja też wysyłałam oferty na sprzedawcę i do obsługi klienta, kina, biura i niestety bez odzewu bo albo jestem dla nich za dobra (studia wyższe) albo za słaba (brak doświadczenia w tej dziedzinie). W urzędzie pracy też nie ma dla mnie ofert a moja pośredniczka podziela moją opinie, że pracodawcy nie chcą zatrudniać kogoś z wyższym wykształceniem niż sami mają lub ja nie mam przygotowania do tych ofert, które mnie interesują a są w ich zasobach. Pozostaje mi poszukiwanie pracy w Anglii gdzie jest mnóstwo ofert w mojej profesji i zarobki nawet 16 razy większe niż w Polsce na tym stanowisku :O Takie mamy perspektywy w naszym pięknym kraju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden co zmądrzał
Do DeGie Ok. Co nieco juz rozumiem. A jak szybko (mniej więcej) się robi strona z 3-4 podstron, w tym ten osobisty office? Pierwsza podstrona to, nazwijmy - sprzedająca, druga - jakaś informacja, trzecia - formularz programu partnerskiego i czwarta - osobiste biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie stron, czyli wizualizacja, to jak mam natchnienie kwestia kilku dni. Ale oprogramowanie tego to ok. 3 tygodnie. Bo są to strony dynamiczne, które tak naprawdę nie istnieją, tylko są tworzone, w zależności od parametrów \"na żywo\" (dynamicznie),przykładowo inną stronę musi zobaczyć pan Xa inną pan Y, który ma prawa administracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden co zmądrzał
Aha, czyli gdzieś około miesiąca? A ja wygląda opłata? Zaliczka tam, czy wszystko po zakończeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka0905
Jeśli szukasz dodatkowego dochodu dołącz do nas i zarabiaj na sprzedaży produktów do domu firmy Betterware. Zasady i korzyści: - zarabiasz na każdym produkcie 30%, - brak limitów i wymogów, kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - składasz zamówienie kiedy masz ochotę nie obowiązują żadne terminy! ( Internet, telefon lub faks), - co miesiąc nowy katalog, a nim dużo nowości i mnóstwo produktów w promocji - brak konkurencji! jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma tak duży asortyment w jednym katalogu, - zamówienie przywozi Ci kurier prosto do domu, - nie musisz wykładać swoich pieniędzy!!! Masz 14 dni aby spłacić zamówienie - prezenty dla nowych przedstawicieli - pracujesz w godzinach dogodnych dla Ciebie, - zero ryzyka możesz tylko zyskać - więcej informacji na WWW.betterware.pl (mój numer przedstawiciela to PL- 51543) - katalogi są wysyłane za darmo. Po rejestracji bezpłatnie wysyłam katalogi oraz materiały dodatkowe WWW.betterware.pl Co zyskasz gdy zostaniesz Przedstawicielem? 1. REJESTRACJA W MARCU: 1 zł 2. MIGDAŁOWY BALSAM DO MYCIA NACZYŃ który otrzyma za 10 gr wraz ze swoim pierwszym punktowanym zamówieniem marcowym (niezależnie od wartości!) 3. TRZYCZĘŚCIOWY ZESTAW DO UCIERANIA (CERAMICZNY TALERZYK + OBIERACZKA DO CZOSNKU + PĘDZELEK) ** otrzyma dodatkowo za 1 zł jeśli jego MARCOWE zamówienia osiągną minimum 100P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×