Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilila

Oferta niania - Sosnowiec Czeladz

Polecane posty

Mam duze doswiadczenie w opiece nad dziecmi poradze sobie nawet z kilku-tygodniowym oseskiem.Jestem osoba o duzej kulturze osobistej ,uczciwej,cierpliwej.W moim przypadku finanse nie sa golwnym powodem mojej decyzji.Posiadam doskonale warunki w domu - jesli zaistnialaby taka potrzeba .Mieszkam na pograniczu Sosnowca i Czeladzi. Jesli jestes samotna matka i twoja sytuacja jest trudna,zadzwon ...pomoge Kontakt tigi9@wp.pl 514555007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge1 i 2
Teraz to wszystkie mamy spia proponuje rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge1 i 2
Przemyslalem to -nie! rano to one maja jeszcze duzo sily , -najlepiej w poludnie...efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz jak patrze na te ogloszenia to ilosc ofert a chetnych jest porazajaca moja oferta nadal aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasdan
Szukam opiekunki dla mojej 7 miesięcznej córeczki. Mieszkamy w Czeladzi na Piaskach.Pracuję w centrum handlowym, więc praca czasem w wekendy (ale za to wolne w tygodniu). Nie potrzebuję referencji, ale dużo serca, miłości i rozsądku w wychowywaniu mojej małej księżniczki.Proszę o pomoc w znalezieniu kogoś odpowiedzialnego najlepiej od zaraz. 509 39 53 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mieszkam na Jagiellońskiej w Sosnowcu i poszukuje uczciwej niani do 4 miesięcznej dziewczynki:):) praca 4 godz dziennie:):):) mój kontakt agnieszka.bargiel@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amourrr
Mam 20 lat.. Mam doswiadczenie w zajmowaniu sie dziecmi. (2 młodszych braci oraz coreczka znajomych) Chetnie podejme sie opieki popoludniami i w weekendy. Jestem osoba odpowiedzialna,uczciwa,bez nałogow. Zainteresowanych prosze o maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka1988i
chętnie podejmę się pracy popołudniowej w opiece nad dziećmi lub sprzatając, jestem pozytywnie nastawiona na pracę, uwilebiam dzieci, przez 3 lata w szkole średniej zajmowałam się dzieciakami na Świetlicy Środowiskowej chętnie przyjmę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
Wiatam bylabym wdzieczna gdyby Panstwo zechcialo rozwazyc moja oferte .Z wielka radościa zajela bym sie Panstwa pociecha.doswiadczenie pod tym wzgledem mam niewielki bo ok 2 lat lecz bardzo lubie dzieci.jestem odpowiedzialna i bardzo kontaktowa osobą.mam nadzieje ze beda mogli sie panstwo o tym przekonac.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×