Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka

grawerowanie obrączek

Polecane posty

Gość aneczkkkkaaaaaaalalalaakka
Ja wymyśliłam sobie napis: Memu szczęściu - Twoja na zawsze Gwiazdka (tak mnie nazywa), albo Gwiazdeczka, tylko nie wiem, czy się zmieści, no i jeszcze: Dzięki Tobie szczęśliwa - Twoja Gwiazdeczka. Ile liter można maksymalnie umieścić na obrączce? Z góry dzięki za odpowiedzi! Ps. pomysł powyżej bardzo mi się podoba i jeśli moich się nie "upcha", to sobie go, że tak powiem, "ściągnę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .missy.
my bedziemy miec \"poki rozwod nas nie rozlaczy\" :classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poula
a ja mam zupełnie inny pomysł ktory podsunąl mi ksiadz na kursie powiedział ze zawsze powinniśmy się kochac bardziej nić wczoraj, mnie niż jutro i to własnie sobie wygrawerujemy np: mój przyszły mąż \"bardziej niz wczoraj ja: mniej niż jutro heh najlepsze będzie to ze nikt nie bedzie wiedział o co chodzi a my tak, i chyba to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poula super grawer, bardzo mi się spodobał. My bedziemy miec date i imie małżonka/małżonki. Date musielismy zmienic o miesiac wczesniej bo malenstwo w drodze:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne to jest
poula - rzeczywiscie nikt nie bedzie wiedzial jak tu napisalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flygirl5555
mój narzeczony jest obcokrajowcem, więc na jego wygrawerowałam po polsku "Dzisiaj. Jutro. Zawsze" a on na mojej w swoim języku "Teri Meri Ik Jind". Każde z nas, choć posługuje się angileskim na codzień, myśli w swoim ojczystym języku i dlatego zdecydowalismy sie na coś takiego. Ślub 18 kwietnia, juz sie nie moge doczekać. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobić
tak was czytam i zastanawiam się bo nikt nie wspomina o sposobie grawerowania my zamówiliśmy obrączki tydzień temu i chcieliśmy grawer na co jubiler jaki? podobno jest maszynowy-mniej trwały ale bezpłatny tzn. wliczony w cene obrączke oraz tzw. kaligrafowany - który się nie ściera i jest o wiele ładniejszy ale 8 zł za literke teraz zastanwiam się czy nie zrobiła nas w chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flygirl5555
ślubujemy o 15 w USC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flygirl5555
wróżko chrzestna... dlaczego TYLKO cywilny, dla mnie to AŻ cywilny, jedyny i najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Dama
u nas bedzie tak: MAciej Jezus Edyta dlatego, ze czlowiek w zwiazku malzenskim zaczyna tworzyc wspolnotę milosci z Jezusem, na zasadzie Trojcy Świetej Malzonko, Malzonku, bez Jezusa zwiazek wydaje sie byc taki kruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heykaj
My mamy nasze imiona i datę ślubu: Mąż: Marianna 10.10.2009 Ja: Mikołaj 10.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała to ale się nie zmieści :) więc są nasze imiona i data ślubu \"Na wspólną radość, na wspólną biedę, na chleb codzienny i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym; na dobry wieczór, na długi wieczór, na zgodne ciepłe ścielenie łóżek; (...) na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie - słodki orzech twardy do zgryzienia - na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grawerowanie w obrączkach i we wszelkiej możliwej biżuterii wykonuje firma Margraf http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ z Piaseczna. Oni mają urządzenia laserowe dzięki którym grawerunek na biżuterii jest dokładny i pięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ten wierszyk jest piękny my obrączki mamy robione z naszego złota moja mama dała mi swoją obrączek a narzeczony dostał obrączek po swoim tacie i jeszcze trochę dozucilismy i juz mamy a grawer będzie ręcznie robiony i mamy taki zaczerpnięty z bibli trochę na mojej będzie :UMIŁOWAŁEM CIĘ a na narzeczonego :UMIŁOWAŁAM CIĘ i tyle datę ślubu mam 15.08. Ale to pamiętna data bo moje urodziny dzień w którym moj narzeczony sie mi oświadczył i święto wiec trudno będzie zapomnieć :) tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wygrawerowaliśmy sobie w firmie www.cezarszczecin.pl napis "na zawsze" i datę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.20 my wygrawerowaliśmy sobie w firmiewww.cezarszczecin.pl napis "na zawsze" i datę ślubu. My też w Cezarze, ale jedynie imiona i są schludne i ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakość30all
tak grawerowaliśmy obrączki. Jednak szukając pomysłu na to wymyśliliśmy, że chcemy mieć specjalny znak, który łączy mnie z mężem. Narysowaliśmy taki na kartce i poszliśmy do jubilera. Musieliśmy jednak poszukać kogoś kto graweruje laserem. Polecam tą metodę jeżeli, komuś zależy na precyzji. Zachęcam do przeczytania artykułu o takim sposobie. http://monoslad.pl/nowoczesny-laserowy-grawerunek/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karyna
Ja miałam wygrawerowany w nowoczesny i profesjonalny sposób napis na obrączce dzięki firmie www.power-graw.pl . Korzystają oni z techniki lasowerowej, która podobno teraz jest mocno na topie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCGryk
Słuchajcie - w jaki sprzęt się zaopatrzyć, aby tego typu grawer móc wykonać samodzielnie? Czy coś z oferty sklepu internetowego http://www.ploteryfrezujace.com/ będzie odpowiednie? Zależy mi na tym, aby jego jakość była odpowiednio wysoka (mam na myśli grawer)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Mikko

U nas oddawaliśmy do tego grawera vietnamimmigration.pl jak chcieliśmy tak idealnie odwzorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×