Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drill

TATUAŻE

Polecane posty

Tatuażu lepiej nie robić dlatego, że jest modny. Mody się zmieniają a tatuaż zostanie na zawsze. Więc tym się nie kieruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ale czy fajnie wyglada?? kreci was jak kobieta ma tatuaz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111z
No mnie jako kobietę nie kręci gdy kobieta ma tatuaż:P Ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle ujete pytanie :P kreci was jesli ktos ma tatuaz... Jakie sa za zrobieniem,a jakie ale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od 10 lat i przyznam, że mało o nim myslę. Ale spotkałam się z wieloma reakcjami typu \"po co sobie to zrobiłaś, masz takie ładne plecy\" etc. I faktycznie mam taką pracę, ze tatuaż byłby niemile widziany, stąd żadnych bluzek na ramiączkach, etc. nie mogę nosić. A jednym facetom to się podoba (zwłaszca tym, co sami mają) a innym wcale. Kto wie na jakiego się trafi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 tatuaże :) ... Ale jak chcesz zrobić sobie tatuaż dlatego bo jest modny albo żeby kogoś kręcił to lepiej nie rób bo będziesz kiedyś żałować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie bardzo mi sie podobaja tatuaze,mojemu facetowi tez,ale wciaz sie wacham czy robic czy nie... a co z bolem przy robieniu??Mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111z
ja mam na ramieniu nie pamiętam dokładnie chyba z 4lata.Fakt z czasem się zapomina,że tatuaż jest,przypominają spojrzenia i pytania ludzi:P Lepiej j.wyżej uważać na miejsce,żeby w razie np.pracy można było bluzką zasłonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że boli...i to mocno...w końcu skóra jest jednym z najbardziej unerwionych organów na ciele. A poza tym ból trwa długo, jest uciążliwy...ale jak Ci zależy to wytrzym,asz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialabym w jakims \"innym\'\' miejscu-typu udo,wewnetrzna czesc stopy...przedramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ... ja robiłam na krzyżu to praktycznie zero bólu ale jak na łopatce to trochę bolało ... Ból zależy od miejsca robienia tatuażu i od osoby która go wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie bolało
Moze dlatego,ze nie chciał sie przyjąc,cały tusz wypływał;/ i to co miało trwac godzine,trwało 3! Jak juz wszystko było opuchnięte,auc...zaciskałam szczęki tak mocno,ze prawie skurczu dostałam;) teraz troche załuje,ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111z
ból zależy od miejsca tatuażu, mnie na ramieniu prawie nie bolało, ale jak wybiera się miejsce bez sadełka tylko kość obciągnięta skórą to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bolalo na krzyzu?? Przeciez tam jest cienka skora i kregoslup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
poznalam faceta z tatuazem wydaje sie byc bardzo wrazliwy wbrew pozorom tak czuje ale tak boje sie jest inaczej a nie chcialabym bo bardzo mi sie podoba jak myslicie czy osoby niesmiale robilyby sobie tatuaze czy zakladaly na sibie tone zlota:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat na krzyżu nie bolało ... a jeszcze dziwniejsze jest to że na kręgosłupie to wogule nie czułam bólu :) ale na łopatce to też siłą powstrzymywałam łzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111z
to nie ma nic do tego,uwierz! znam faceta,który jest cały,no prawie cały w tatuażach, jest wrażliwy,delikatny,kochający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa,moze chce robic pozory ze nie jest niesmialy... Wlasnie dlatego chce wybrac takie miejsce ktore bedzie fajne ale nie bedzie bolalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasem właśnie Ci nieśmiali robią sobie tatuaże, żeby podnieść swoje poczucie wartości :) stać się bardziej \"macho\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony też ma dużo i to duuużych tatuaży i dodatkowo kilka kolczyków w różnych miejscach .... a nie zamieniłabym go na żadnego innego ! Jest czuły, opiekuńczy i kochający ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drill ... to musisz już sama zdecydować :) Ja powiem Ci może gdzie mi się tattoo podobają ... no więc: łopatka, przedramię (w miejscu gdzie ma np Doda), bok,kostka ... i chyba to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba tam gdzie ma doda,ale to jest pozniej ciezkie miejsce do zakrycia w pracy,a kostka faktycznie=bol,a tego nie chce...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nad piersią i na kostce.Na kostce trochę bolało natomiast na piersi nic a nic.Nad tatuażem musisz się porządnie zastanowić,ponieważ zostaje na całe życie.Ja nie żałuję a facetów,ż którymi się kiedyś spotykałam i mojego męża bardzo to kręci.W pracy jednak muszę uważać aby nie było widać tatuaży,zwłaszcza tego na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,wiem ze sie musze zastanowic,ale chce miec teraz tylko pytanie gdzie,zeby nie bylo problemu w przyszlej pracy(jeszcze sie ucze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza
a w jakiej cenie moze byc taki 8x4 na kostce ??? i gdzie najlepiej zrobic - jestem z małopolski i od 2lat chodzi za ,na tatuaz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nad piersią i na kostce.Na kostce trochę bolało natomiast na piersi nic a nic.Nad tatuażem musisz się porządnie zastanowić,ponieważ zostaje na całe życie.Ja nie żałuję a facetów,ż którymi się kiedyś spotykałam i mojego męża bardzo to kręci.W pracy jednak muszę uważać aby nie było widać tatuaży,zwłaszcza tego na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
cho! Ci wskaże tatuaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×