Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Krępujący problem =/

Polecane posty

[29.08] 11:07 skrępowana Mam problem,ktorego sie wstydze... Otoz ostatnio wyskakuja mi krostki(pojedyncze) w dziwnych miejscach,typu-pachy nawet wzgórek lonowy... Nic na nie nie dziala... Jak sobie poradzic?? [29.08] 11:13 piling pilngiem te syfki tez tam mam..kiepska sprawa nic nie działa na nie smarowałam juz masciami na uczelenia tonikami z olejkiem z drzewa herbacianegi i tez nic nawet sudocrem nic nie daje.ale pomaga piling np z kawy -poczytaj o nim.ja uzywam mydła z pilingiem z lidla -jest super bo ma takie grube ziarenka pilingujace nie to co dave-dwa arzy drozsze a piling zaden.kup w lidlu mydło kosztuje 1,50 najlepsze z zielona herbata i pilinguj co dwa trzy dni i troche znikaja te syfki .mi sie robią nawet na łydkach i pod kolanem nawet raz na rece.Nie wiem od czego to paskudztwo,,, [29.08] 11:16 skrępowana Nie wiem od czego to,ale jest okropne... wstydze sie glownie przed chlopakiem(glownie tego syfka na wzgorku,jest jeden i akurat na srodku) :/ Juz powoli trace cierpliwosc do tego...;/ [29.08] 11:23 skrępowana on zaproponował mi że go wyliże ale to jeszcze bardziej mnie skrępowało [29.08] 11:27 o jacie co to za problem [29.08] 11:28 skrępowana to wyzej to nie ja... A mozesz mi powiedziec jak sie to mydlo nazywa????? PLIZ!!! [29.08] 11:39 skrępowana PILING,POWIEDZ PLIZ... [29.08] 11:51 skrępowana POMOZCIE[WSCIEKLY]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowana
NO TO MOJ PROBLEM I CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×